آموزش بازی اکسپت ریجکت در کلاب هاوس

بازی اکسپت ریجکت در کلاب هاوس

بازی اکسپت ریجکت در کلاب هاوس (Accept Reject)

در پلتفرم نوظهور کلاب هاوس نشست ها و گفت و کو های فراوانی در باره تمام موضوعات اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی ، پزشکی ، روانپزشکی ، بهداشتی ، ورزشی ، هنری ، موسیقی ، علمی ، تکنولوژی و حتی بازی  برای جذب مخاطب و جذب فالوور و جذب اعضای روم صورت می گیرد. که بخش سرگرم کننده و جذاب این قسمت همین بازی های صوتی کلاب هاوس می باشد. یکی از بازی هایی که جدیدا در کلاب هاوس انجام می شود بازی اکسپت ریجکت (accept – reject ) یا چوز اور پس ( choose or pass ) می باشد که طرفداران فراوانی در بین جوانان دارد. افرادی که تعداد فالوور بالایی دارند و یا با خرید فالوور کلاب هاوس به تعداد بالای فالوور دست پیدا کرده اند بهترین اشخاصی هستند که می تواندد این بازی را اجرا کنند زیرا که مخاطبان زیادی دارند و هرچه تعداد بازیکنان بیشتر باشد بازی هیجان بیشتری خواهد داشت. بازی به این صورت است که در میان همه حضار یک روم کسانی که مایل به بازی کردن هستند به قسمت بالای روم یا اسپیکرز (سخنرانان) وارد می شوند و یکی از مادیریتور های روم مدیریت اتاق زا بر عهده میگیرد و به نویت از اعضا می خواهد که بازی کنند. بازیکنان این بازی دختران وپسران هستند که می بایست به صورت جفت همدیگر را انتخاب کنند. مادیریتور از نفر اول شروع به پرسش می کند ، آن شخص میکروفنش را روشن می کند و  نام کسی را که میخواهد با او جفت شود را می برد ، شخص مورد نظر اگر پذیرفت می گوید «اکسپت» یعنی می پذیرد و جفت می شود ، اگر هم نپذیرد می گوید «ریجکت» و شخص انتخاب کننده از بازی اخراج می شود و از قسمت سخنرانان به قسمت حضار هدایت می شود که در این قسمت افراد تماشاگر حضور دارند که با خرید بازدید روم کلاب هاوس می توانید به تعداد آنها اضا فه کنید ، بنابراین به همین ترتیب افراد با هم جفت می شوند و بعضی ها به بیرون می روند. در این میان اگر شخصی که قبلا انتخاب شده مجددا انتخاب شود ، می تواند با جفت خودش وفادار بماند (loyal) یا به نفر قبلی یا جفت خودش خیانت کند و به اصطلاح چیت کند (cheat) و با نفر جدید جفت شود و نفر قبلی را از بازی حذف کند. به این ترتیب نفرات بازی رفته رفته کم و کمتر می شوند تا در مرحله آخر تعداد کمی می مانند و برنده بازی می شوند.

 

نکات بازی اکسپت ریجکت

از آنجایی که کلاب هاوس یک اپلیکیشن صوتی است و ما به غیر از صدا و عکس پروفابل خود در آن لحظه بازی چیز دیگری برای به نمایش گذاشتن نداریم ، پس لازم است عکس پروفایلتان یکی از بهترین عکس های شما باشد زیرا که تنها فاکتور قابل دیدن در آن لحظه همین مورد است! لذا از ملزومات موفقیت در این بازی انتخاب عکسی زیبا از خودتان است . فاکتور بعدی که در این اپلیکیشن مورد توجه قرار می گیرد صدای شماست ، به جرات می توان گفت اگر صدای شما گوش خراش و غیر قابل تحمل است متاسفانه تنها در دور اول از این بازی حذف می شوید. باید حواستان باشد که قانون بازی را رعایت کنید و وقتی نوبت شما نیست میکروفن را به هیچ عنوان باز نکنید. نکته دیگری که در این بازی برای برنده شدن می تواند به شما کمک کند وفادار بودن به جفتتان است ، هرچقدر بیشتر از این شاخه به آن شاخه بپرید و چیت کنید احتمال حذف شدن را در خودتان به حداکثر می رسانید ، این اصل در زندگی تان نیز پابرجاست! با این حال اگر شخصی هستید که هم چهره زیبا و هم صدای دلنشینی دارید با خرید دعوتنامه کلاب هاوس به این اپلیکیشن بپیوندید و در اوغات فراغت با شرکت در بازی اکسپت ریجکت پیروز روم های کلاب هاوس باشید. گفتگوها به شکل زنده پخش می‌شوند و پس از اتمام، مدیر یا کسی که اتاق را راه اندازی کرده با بستن صفحه به گفتگو پایان می‌دهد و به این ترتیب هیچ چیزی توسط کلاب هاوس ثبت نمی‌شود. اما این بدان معنا نیست که اعضای دیگر راهی برای ضبط چت پیدا نمی‌کنند. در ابتدا محدودیت کلاب هاوس ۵ هزار نفر در هر اتاق بود که بعدا این محدودیت برداشته شد.

 

مزایای شرکت در بازی اکسپت ریجکت

اگر شما به عنوان مادیریتور و اجرا کننده ی روم این بازی را شروع کنید افراد زیادی که وارد روم شما می شوند شما را در بالای اتاق میبینند و شروع به فالو کردن شما می کنند زیرا که دوست دارند در سایر بازی هایی که شما اجرا کننده ی آن هستید حضور داشته باشند لذا افزایش هرچه بیشتر فالوور را برای شما در پیش دارد. اگر در بازی زیاد شرکت کنید ، شناخته شوید ، دیده شوید می توانید شما نیز مادیریتور بازی شوید و مجددا به افرایش فالوور شما نیز کمک خواهد کرد با این حال هر گاه شما وارد این بازی می شوید و میکروفن دست شما قرار می گیرد و صدای شما شنیده می شود افراد حاضر در روم به فالو کردن شما اقدام خواهند کرد.

4.5/5 - (21 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...