خرید لایک خارجی (بین المللی) اینستاگرام؛ واقعی و ارزان با ارسال فوری

بسیاری از کاربران اینستاگرام پیج های خارجی دارند و یا به هر دلیلی به لایک خارجی نیاز دارند. افزایش لایک های خارجی یک پست برای افراد میتواند حائز اهمیت باشد و به پست آنها اعتبار و محبوبیت ببخشد که همین عامل میتواند سبب رشد کسب و کار و پیشرفت پیج آنها در میان افراد خارجی گردد. لایک های خارجی تحت عنوان لایک بین المللی نیز شناخته میشوند. خرید لایک خارجی یکی از روش های فوق العاده مناسب برای افزایش لایک های پست شما توسط افراد خارجی میباشد؛ سرویس های لایک خارجی بصورت واقعی با ارزان ترین قیمت و کیفیتی بی نظیر به کاربران عزیز ارائه میشود.

خرید لایک خارجی اینستاگرام

خرید لایک خارجی اینستاگرام

حال اگر قصد خرید لایک خارجی را برای پست اینستاگرام خود دارید باید خدمت شما عارض شویم که مکان بسیار مناسبی را برای خرید خود انتخاب کرده اید! شما میتوانید به تعداد دلخواه خودتان برای پست خود لایک خارجی ثبت کنید. با خرید لایک خارجی واقعی از ما شاهد افزایش لایک های خود با بالاترین کیفیت در مارکت خواهید بود. تمامی سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام میشود.

100

لایک خارجی

خرید لایک خارجی اینستاگرام ❤️

افزایش لایک خارجی واقعی

تضمین بهترین کیفیت مارکت 💎

بدون ریزش با ارسال فوری 🚀

واقعی با ارزان ترین قیمت ⭐

فروش با پشتیبانی شبانه روزی

خرید 100 لایک خارجی اینستاگرام

2,000تومان
1,000تومان
ثبت سفارش

500

لایک خارجی

خرید لایک خارجی اینستاگرام ❤️

افزایش لایک خارجی واقعی

تضمین بهترین کیفیت مارکت 💎

بدون ریزش با ارسال فوری 🚀

واقعی با ارزان ترین قیمت ⭐

فروش با پشتیبانی شبانه روزی

خرید 500 لایک خارجی اینستاگرام

10,000تومان
5,000تومان
ثبت سفارش

1000

لایک خارجی

خرید لایک خارجی اینستاگرام ❤️

افزایش لایک خارجی واقعی

تضمین بهترین کیفیت مارکت 💎

بدون ریزش با ارسال فوری 🚀

واقعی با ارزان ترین قیمت ⭐

فروش با پشتیبانی شبانه روزی

خرید 1000 لایک خارجی اینستاگرام

20,000تومان
10,000تومان
ثبت سفارش

تعداد دلخواه

خرید از 100 الی 100 هزار لایک

ثبت سفارش به تعداد دلخواه شما

خرید لایک خارجی اینستاگرام ❤️

افزایش لایک خارجی واقعی

تضمین بهترین کیفیت مارکت 💎

بدون ریزش با ارسال فوری 🚀

واقعی با ارزان ترین قیمت ⭐

فروش با پشتیبانی شبانه روزی

امکان ثبت سفارش تا 100 هزار لایک

هر هزار عدد 20,000 تومان
هر هزار عدد 10,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید لایک خارجی اینستاگرام؛ ارزان و واقعی

 • بیش از 39000

  سفارش لایک خارجی

 • بیش از 12 میلیون

  لایک خارجی ارسال شده

 • بیش از 37000

  مشتری با رضایت

مدت زمان ارسال لایک خارجی چقدر است؟

لایک های خارجی ارائه شده در وبسایت خرید ویو با ارسال فوری همراه هستند و بلافاصله پس از ثبت سفارش توسط کاربر، در صف ارسال قرار میگیرند.

آیا لایک های خارجی خریداری شده واقعی هستند؟

کاربران تمایل دارند پس از خرید لایک خارجی شاهد افزایش لایک های خود بصورت واقعی باشند لذا ما نیز خدمات لایک خارجی را بصورت واقعی با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه میدهیم.

چرا در اینستاگرام باید لایک خارجی بخریم؟

بسیاری از کاربران اینستاگرام دارای پیج های خارجی هستند و برای افزایش لایک های خود نیاز به لایک خارجی دارند از این رو میتوانند با خرید لایک خارجی اینستاگرام نیاز خود را بر آورده کنند.

سفارشات لایک خارجی چگونه انجام میشوند؟

ثبت سفارش لایک خارجی در وبسایت ما بسیار آسان بوده و کاربر تنها با استفاده از لینک پست اینستاگرام میتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

کیفیت خدمات لایک خارجی شما چگونه است؟

کیفیت همواره یکی از معیار های مهم ما برای ارائه خدمات است؛ فروش لایک خارجی نیز شامل بالاترین کیفیت ممکن بوده و بصورت واقعی با ارسال فوری به کاربران عرضه میگردد.

مدت زمان انجام سفارش⚡ بصورت فوری
کیفیت لایک های خارجی💎 واقعی با بهترین کیفیت
قیمت خرید لایک خارجی💰 شروع از 1000 تومان
نحوه ثبت سفارش📌 با لینک پست اینستاگرام
میزان ریزش لایک خارجی💧 لایک خارجی بدون ریزش
پشتیبانی فروش⏰ بصورت شبانه روزی
ویژگی های لایک خارجی اینستاگرام

منظور از لایک خارجی اینستاگرام چیست؟

افراد بسیار زیادی هستند که در خارج از کشورمان زندگی میکنند، یا حتی خارجی هستند و یا اینکه به دلایل شخصی نیاز دارند لایک هایی که دریافت میکنند خارجی باشد. اگر در اینستاگرام مشغول به فعالیت باشید میدانید که افزایش لایک خارجی کار چندان آسانی نیست؛ از این رو ما خدمات فروش لایک خارجی را بصورت واقعی با ارزان ترین قیمت ممکن به مشتریان عزیز ارائه داده ایم تا تمامی کاربران این پلتفرم بتوانند به رشد پیج خود کمک کنند. بسیاری از پیج هایی که آمار بالایی دارند با خرید لایک خارجی به اهداف خود دست پیدا کرده اند. از این رو برای افزایش لایک های پست اینستاگرام خود شما نیز میتوانید اقدام به خرید لایک خارجی کنید. لازم به ذکر است لایک خارجی تحت عنوان لایک بین المللی نیز شناخته میشود؛ کاربرد این نوع لایک ها همانند سایر سرویس های لایک میباشد با این تفاوت که در کیفیت خارجی افرادی که پست اینستاگرام شما را لایک میکنند همگی دارای ملیت خارجی هستند. خرید لایک خارجی مزایای بسیار زیادی برای پیج اینستاگرام به دنبال دارد که در ادامه بصورت مختصر به شرح بعضی از این موارد میپردازیم.

خرید لایک خارجی اینستاگرام

مزایایی که لایک های خارجی به دنبال دارند!

شرکت ها و ارگان های بزرگ در سرتاسر دنیا موفقیت و پیشرفت خود در فروش را مدیون فضای اینستاگرام می باشند. باید در این فضا با آگاهی و استراتژی نسبت به هر کاری قدم بردارید. خرید لایک خارجی اینستاگرام به پیج شما این امکان را می دهد که توسط افراد بیشتری دیده شوید. دیده شدن در این فضا باعث افزایش فروش و جلب اعتماد مشتریانتان می شود. شاید برایتان جالب باشد بدانید اپلیکیشنی مانند اینستاگرام دارای الگوریتم هایی است که به وسیله آن می توانند مشخص کنند کدام پست برای چه افرادی جذاب و جالب می باشد. یکی از این الگوریتم ها که برای اینستاگرام بسیار مهم می باشد، تعداد لایک های یک پست است. در نتیجه با افزایش لایک خارجی پست های شما در معرض دید بسیاری از افراد در سرتاسر جهان قرار میگیرد.

اینستاگرام تنها فضایی برای ارتباطات روزانه و یا چت های دوستانه نیست در این فضا به راحتی با اشتراک گذاری یک محصول و یا شرح خدمات خود می توانید مشتریان وفاداری را کسب نمایید. اما توجه داشته باشید که لازمه ارتقا هر کسب و کاری جلب اعتماد و تبلیغات گسترده در این فضا می باشد. بسیاری از افراد در تلاش هستند تا در قسمت اکسپلور اینستاگرام نمایش داده شوند. اما نمایش در اکسپلور اینستاگرام نیازمند انجام راهکار هایی اصولی می باشد که مهمترین آن دست یابی به آماری مناسب برای یک پست است. در ادامه برخی از مزایایی که با خرید لایک خارجی حاصل میشوند را برای شما بصورت مختصر شرح خواهیم داد.

رشد فالوور های خارجی پیج شما

اگر به دنبال افزایش فالوور خارجی واقعی باشید، یکی از راه های موثری که شما را در رسیدن به این امر یاری میکند افزایش لایک خارجی پیج شما است؛ در واقع با افزایش لایک های خارجی علاوه بر اینکه افراد بیشتری از پست شما بازدید میکنند، شاهد دریافت بازخورد کاربران بیشتری نیز خواهید بود که باعث میشود پست شما به اکسپلور بسیاری از افراد نیز راه پیدا کند که تنها یکی از نتایج آن افزایش فالوور های پیجتان است.

گسترش کسب و کار شما

شاید شما نیز به دنبال گسترش کار یا پروفایل اینستاگرام خود در خارج از کشور نیز باشید؛ برای اینکه شناخته شوید نیاز دارید که افراد بیشتری با فعالیت شما آشنا شوند. اینجاست که خرید لایک خارجی میتوانند شما را در رساندن به هدفتان یاری کند؛ چرا که با افزایش لایک خارجی میتوانید پست خود را معرض دید هزاران کاربر با زبان های گوناگون قرار دهید و بسیاری از آنها را با پیج خود آشنا سازید.

ورود به اکسپلور با خرید لایک خارجی

رفتن به اکسپلور یکی از اهداف هر پیجی محسوب میشود؛ چرا که با ورود به این بخش بدون صرف هزینه ای پست شما در معرض نمایش هزاران کاربر قرار میگیرد و نتایج بسیار خوبی را برای پیج شما به دنبال خواهد داشت. رفتن به اکسپلور الگوریتم های خاص خودش را دارد و یکی از عوامل مهمی که در ورود شما به این بخش تاثیر بسزایی دارد، لایک پست شماست! با خرید لایک خارجی واقعی میتوانید براحتی زمینه را برای راه یابی پیجتان به اکسپلور فراهم سازید.

مزایای خرید لایک خارجی

روش هایی که برای افزایش لایک خارجی واقعی وجود دارد

اگر در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستید باید با راه و روش هایی که به واسطه آن میتوانید لایک های خارجی پست هایتان را افزایش دهید، آشنا شوید. میدانیم که با خرید لایک خارجی واقعی میتوان به تعداد دلخواهی که نیاز داریم آمار لایک های پیجمان را افزایش دهیم اما بهتر است از سایر روش هایی که در زمینه افزایش لایک وجود دارد مطلع شویم. این روش ها نه تنها سبب افزایش لایک خارجی پست هایمان میشود بلکه سبب افزایش بازدهی بیشتر و دست یابی به موفقیت های بسیاری در اینستاگرام نیز میگردند.

 1. تولید محتوا در راستای نیاز کاربران را جدی بگیرید؛ اگر نیت شما افزایش لایک های خارجی پیجتان هست باید مطالبی را در پیج خود منتشر کنید که کاربران به آن نیاز داشته باشند. کاربران اینستاگرام پست هایی را لایک میکنند که برای آنها جذابیتی داشته باشد. شما نیز باید بتوانید محتوا های جذابی را برای سایر کاربران تهیه کنید که به واسطه آن سبب افزایش آمار پست خود شوید. انتشار یک محتوا هم راستا با نیاز کاربران نه تنها سبب جذب بیشتر لایک خارجی پست های شما میگردد، بلکه شاهد افزایش کامنت خارجی پیج خود نیز خواهید بود. با افزایش بازخورد کاربران خارجی نسبت به پیج شما، پست هایتان از شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور برخوردار میشوند و آمار پیجتان به سرعت رشد پیدا میکند.
 2. تعامل خود را با دیگران حفظ کنید؛ اینستاگرام نیز یک محیط اجتماعی است و برای رشد در آن تا حدودی به همکاری دیگران نیاز دارید. با سایر پیج ها و کاربران خارجی که مرتبط با موضوع پیج شما هستند، ارتباط برقرار کنید و با آنها تعامل داشته باشید. افزایش این تعامل به مرور در افزایش آمار شما از جمله لایک های پیجتان تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.
 3. حس خوب را به کاربر انتقال دهید؛ همیشه سعی کنید پیجتان را به عنوان یک بیننده تماشا کنید و در راستای بهتر دیده شدن آن تلاش کنید. برای مثال پروفایلتان را با یک بیوگرافی جذاب و یک عکس پروفایل مناسب کامل کنید، پست هایتان را در اینستاگرام با بالاترین کیفیت منتشر کنید، استوری و هایلایت های مناسبی را در پروفایلتان قرار دهید، از موزیک های مناسب در راستای جذابیت بیشتر پست هایتان استفاده کنید و ... طبیعتا با داشتن یک پیج جذاب براحتی میتوانید لایک خارجی پیج خود را بصورت واقعی افزایش دهید.
 4. زمان انتشار پست را در نظر بگیرید و برای ورود به اکسپلور تلاش کنید؛ هنگامی که نیت دارید پست خود را منتشر کنید همواره به ساعت توجه کنید! اگر دارای پیجی خارجی هستید و قصد دارید لایک های خارجی پستتان را افزایش دهید باید بدانید که ساعات شبانه روز ما با ساعات بسیاری از کشور ها تفاوت دارد. لذا باید با توجه به مخاطبینی که برای جذب آنها در نظر دارید، به ساعات شبانه روز آنها نیز توجه کنید و پست خود را در ساعاتی که کاربران زیادی آنلاین هستند منتشر کنید. حتما هنگام انتشار پست هشتگ گذاری های لازم را با زبان انگلیسی انجام دهید تا مخاطبین خارجی زیادی با جستجوی هشتگ ها پستتان را رویت کنند. اگر در ابتدای کار بتوانید آمار مناسبی را بدست بیاورید راه را برای ورود پست خود به اکسپلور آماده کرده اید.

روش های زیادی هستند که برای افزایش لایک خارجی بسیار کار آمد تلقی میشوند. در این بخش سعی کردیم تنها برخی از مواردی که باید به عنوان یک کاربر فعال در اینستاگرام به یاد داشته باشید، برای شما شرح دادیم. اگر موارد یاد شده را به درستی رعایت کنید شاهد نتایج بسیار مثبتی خواهید بود.

چه کسانی باید لایک خارجی خریداری کنند؟

ممکن است دارای پیجی باشید که زبان بین المللی داشته باشد از این رو خرید لایک ایرانی شاید برای شما کاربردی نداشته باشد، لذا در این موقعیت لایک های خارجی میتوانند در افزایش لایک پست شما بسیار کارآمد تلقی گردند. غالبا افراد خاصی به دنبال لایک خارجی هستند که میتواند دلایل گوناگونی داشته باشد. برخی از بلاگر ها تمایل ندارند شهرتشان به داخل کشور بسنده شود؛ لذا لایک های خارجی سبب مشاهده شدن پست افراد در سراسر دنیا میگردد که همین امر کمک شایانی به آنها خواهد کرد. کسانی هستند که در خارج از کشور عزیزمان ایران زندگی میکنند و شاید لایک های ایرانی برای آنها کاربرد چندانی نداشته باشد. همچنین برخی از شرکت هایی که در اینستاگرام کار میکنند دارای زبان بین المللی هستند و لایک های خارجی برای پیج آنها بسیار مفید واقع خواهد شد. ناگفته نماند اشخاصی هم هستند که به دلایل شخصی دست به خرید لایک خارجی میزنند ... بطور خلاصه لایک های خارجی شاید تنها به عده ای خاص محدود نشود و هر شخصی با هر ملیتی میتواند در راستای افزایش لایک پست اینستاگرام خود، لایک خارجی بخرد!

خرید لایک خارجی اینستاگرام واقعی ارزان

خرید لایک خارجی ارزان بصورت واقعی با کیفیتی بی نظیر

حال باید بدانید که لایک های خارجی ارائه شده در وبسایت خرید ویو از کیفیتی بالا و بی همتا برخوردار هستند. لایک های خارجی واقعی به افزایش فالوور های شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد. این لایک ها با قیمتی ارزان و استثنایی به کاربران ارائه میشود؛ خرید لایک خارجی ارزان به شما کمک میکند تا با صرف کمترین هزینه بتوانید آمار لایک پست های خود را توسط افراد خارجی بصورت واقعی افزایش دهید. لازم به ذکر است که نیاز نیست نگران ریزش لایک ها باشید چرا که از بالاترین کیفیت ها در ارائه این خدمات استفاده شده است. همچنین این نوع از لایک ها دارای سرعت ارسال بسیار بالایی میباشد و سفارشات شما بصورت فوری ارسال میگردند تا مثل همیشه بتوانیم شاهد رشد شما در اینستاگرام باشیم. همچنین کلیه خدمات اینستاگرام ما شامل پشتیبانی شبانه روزی است و کاربران عزیز در هر لحظه از شبانه روی میتوانند سوالات و مشکلات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارند.

نکات که قبل از ثبت سفارش باید به آن توجه کنید

هنگامی که تصمیم به خرید لایک خارجی اینستاگرام گرفتید باید یک سری نکات را قبل از ثبت سفارش رعایت کنید تا سفارش شما دچار مشکل نشود. ثبت سفارش به واسطه لینک پست اینستاگرام انجام میشود. هر پست در اینستاگرام دارای لینکی اختصاصی بوده که با کپی کردن لینک پست مد نظرتان میتوانید به سادگی سفارش خود را با موفقیت ثبت کنید. همچنین رعایت موارد زیر قبل از خرید الزامی است.

 • قبل از ثبت سفارش از باز بودن پیج خود مطمعن باشید؛ در واقع هنگام ثبت سفارش نباید پیجتان پرایوت یا شخصی باشد. اگر پیجتان شخصی باشد امکان رویت پست برای دیگران میسر نیست.
 • بعد از ثبت سفارش از پرایوت کردن پیج یا آرشیو کردن پست خود تا پایان تکمیل سفارش خودداری کنید.
 • پیش از خرید لایک خارجی توجه کنید که شمارش لایک های پست خود را هاید یا مخفی نکرده باشید.

با رعایت نکات فوق میتوانید تجربه جذابی را در زمینه افزایش لایک کسب کنید. امیدواریم با ارائه این خدمات به پیشرفت شما در این شبکه اجتماعی کمک شایانی کرده باشیم.


4.8/5 - (47 امتیاز)