سوالات رایج

اهمیت استفاده از شبکه های جتماعی چیست؟

شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، تلگرام ، کلاب هاوس و … امروزه بزرگترین مکان برای معرفی و ایجاد یک کسب و کار موفق است. بنابراین با داشتن یک پیج معتبر میتوانید بازار وسیعی از فروش خدمات خود را راه اندازی کنید. اعتبار یک پیج در شبکه های اجتماعی به شدت تحت تاثیر آمار آن میباشد. بنابراین شما با استفاده از خدماتی که در سایت خرید ویو ارائه میگردد میتوانید آمار پیج خود را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش داده و پیجی بی نظیر در زمینه خدمات خود راه اندازی کنید.

 

علت ارزانی خدمات خرید ویو چیست؟

خرید ویو به عنوان مرجع ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی از جمله خدمات اینستاگرام ، تلگرام ، کلاب هاوس و …. چندین سال است که بصورت تخصصی فعالیت میکند. بنابراین ارائه کلیه خدمات شبکه های اجتماعی در خرید ویو بصورت مستقیم بوده و هیچگونه واسطه گری انجام نمیگردد. از این رو تمامی خدمات با نازلترین قیمت ممکن به مشتریان گرامی ارائه میگردد.

 

پیج اینستاگرام من باید پابلیک باشد؟

توجه فرمایید به هنگام ثبت سفارش خدمات اینستاگرام حتما پیج خود را باز کنید. پیج شما به هنگام ثبت سفارش نباید پرایوت باشد. اگرچه بعد از اتمام و تکمیل سفارش میتوانید پیج خود را پرایوت نمایید.

 

مدت زمان انجام سفارش چقدر است؟

تمام تلاش خود را میکنیم تا بتوانیم سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان ممکن در نهایت سرعت و کیفیت انجام دهیم. سفارشات شما بلافاصله پس از ثبت توسط ما شروع به پردازش میگردند.

 

آیا اطلاعات خرید من محرمانه باقی می ماند؟

بله سایت خرید ویو تضمین میکند که اطلاعات خرید شما نزد ما بصورت محرمانه باقی مانده و در اختیار هیچ شخص و نهادی قرار نمیگیرد.

 

چگونه با خرید ویو در تماس باشم؟

شما دوستان عزیز در هر لحظه از شبانه روز میتوانید از طریق صفحه چت آنلاین یا واتساپ 09037833273 بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.