قوانین و مقررات

1. توجه فرمایید تمامی اصول و رویه های سایت خرید ویو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربر است.

 

2. ورود کاربر به سایت خرید ویو و استفاده از خدمات ارائه شده توسط این سایت به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ ها و خدمات خرید ویو از سمت کاربر است و ثبت سفارش در هر زمان به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین خرید ویو از سوی کاربر نیز میباشد.

 

3. خریدار موظف است پیج اینستاگرام خود را به هنگام ثبت سفارش از وضعیت خصوصی یا ( Private ) خارج کرده و تا زمان تکمیل سفارش در وضعیت عمومی یا  ( Public ) قرار دهد.

 

4. خریدار موظف است به هنگام ثبت سفارش از ثبت سفارش روی همان پست یا آیدی بصورت مجدد خودداری کرده و تا پایان تکمیل سفارش قبلی صبر نماید.

 

5. تنها افراد بالای سن 18 سال امکان استفاده از خدمات سایت خرید ویو را دارند.

 

6. روش ارتباطی مستند خرید ویو با خریدار، شماره تماسی است که خریدار در فرم ثبت سفارش وارد میکند.

 

7. روش ارتباطی مستند خریدار با سایت خرید ویو ، شماره موبایل ثبت شده در سایت خرید ویو میباشد.

 

8. به هنگام ثبت سفارش از وارد کردن اطلاعات صحیح مطمعن گردید، در صورت ثبت اطلاعات اشتباه و انجام نشدن سفارش امکان عودت هزینه وجود ندارد.

 

9. بعد از ثبت سفارش امکان لغو و عودت هزینه امکان پذیر نمیباشد. لطفا در ثبت سفارش دقت فرمایید.

 

10. خرید ویو به اطلاعات خصوصی خریداران و مشتریان عزیز احترام گذاشته و از آن محافظت مینماید.

 

11. خرید ویو از پذیرش آن دسته از صفحات اینستاگرامی که موضوع یا محتوای آنها مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد معذور میباشد.

 

12. در سفارشاتی که شامل ارسال فالوور مییباشد پس از تکمیل سفارش، سایت خرید ویو هیچ مسئولیتی نسبت به ریزش یا آنفالوو کردن احتمالی فالوور ها ندارد.

 

13. پس از ثبت هر سفارش، به صورت خودکار یک شماره پیگیری اختصاصی برای آن سفارش در نظر گرفته میشود، خریدار موظف است برای پیگیری های بعدی سفارش خود این شماره را نزد خود نگهداری کند.

 

14. در صورت تغییر نام کاربری و پرایویت شدن پیج اینستاگرام  در حین انجام سفارش به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نبوده و هزینه عودت داده نمی شود.

 

15. در صورت عضویت در پنل کاربری پس از شارژ اکانت یا ثبت سفارش امکان برداشت مبلغ باقیمانده در اکانت وجود نداشته و کاربر میتواند با اعتباری که در پنل کاربری خود دارد از خدمات متنوع سایت استفاده کند.