خرید و افزایش شیر (Share) پست اینستاگرام؛ ارزان و واقعی با ارسال فوری

شیر یا Share در اینستاگرام به معنای اشتراک گذاری میباشد. شاید یکی از مهمترین عواملی که بر رفتن پست به اکسپلور تاثیر مستقیم دارد تعداد شیر یا اشتراک گذاری آن پست میباشد. همه افرادی که در اینستاگرام مشغول به فعالیت هستند و قصد افزایش آمار پیج خود را دارند در تلاشند تا بتوانند اشتراک گذاری پست خود را افزایش دهند و و همواره از فالوور های خود درخواست شیر کردن پست خود را دارند. اما راهی بسیار آسان وجود دارد که میتوانید سبب افزایش اشتراک گذاری پست خود شوید و آمار پیجتان را دگرگون کنید؛ آن راه خرید شیر اینستاگرام است!

خرید شیر پست اینستاگرام

خرید شیر پست اینستاگرام

قطعا اینجا هستید تا شیر پست خود را افزایش دهید؛ خرید شیر پست اینستاگرام یک روش فوق العاده برای انجام این کار است. خدمات شیر پست اینستاگرام را بصورت واقعی با قیمتی ارزان به کاربران عزیزمان ارائه میدهیم. انجام سفارشات Share اینستاگرام بصورت فوری بوده و در نهایت سرعت و کیفیت شکل میگیرد تا شانستان برای ورود به اکسپلور افزایش یافته و شاهد رشد آمارتان باشید.

100

شیر اینستاگرام

خرید شیر پست اینستاگرام 🔗

افزایش Share پست اینستاگرام

افزایش اشتراک گذاری پست شما

فروش با بهترین کیفیت و قیمت ❤️

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور 🌎

خرید شیر (Share) واقعی و ارزان

قابل استفاده برای تمام پست ها

خرید 100 شیر پست اینستاگرام ✔️

20,000تومان
10,000تومان
ثبت سفارش

200

شیر اینستاگرام

خرید شیر پست اینستاگرام 🔗

افزایش Share پست اینستاگرام

افزایش اشتراک گذاری پست شما

فروش با بهترین کیفیت و قیمت ❤️

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور 🌎

خرید شیر (Share) واقعی و ارزان

قابل استفاده برای تمام پست ها

خرید 200 شیر پست اینستاگرام ✔️

40,000تومان
20,000تومان
ثبت سفارش

500

شیر اینستاگرام

خرید شیر پست اینستاگرام 🔗

افزایش Share پست اینستاگرام

افزایش اشتراک گذاری پست شما

فروش با بهترین کیفیت و قیمت ❤️

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور 🌎

خرید شیر (Share) واقعی و ارزان

قابل استفاده برای تمام پست ها

خرید 500 شیر پست اینستاگرام ✔️

100,000تومان
50,000تومان
ثبت سفارش

تعداد دلخواه

خرید از 100 الی 100 هزار شیر

ثبت سفارش به تعداد دلخواه شما

خرید شیر پست اینستاگرام 🔗

افزایش Share پست اینستاگرام

افزایش اشتراک گذاری پست شما

فروش با بهترین کیفیت و قیمت ❤️

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور 🌎

خرید شیر (Share) واقعی و ارزان

قابل استفاده برای تمام پست ها

امکان ثبت سفارش تا 100 هزار شیر

هر هزار عدد شیر 200,000 تومان
هر هزار عدد شیر 100,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید و افزایش شیر پست اینستاگرام

 • بیش از 11000

  سفارش شیر انجام شده

 • بیش از 2 میلیون

  شیر پست ارسال شده

 • بیش از 10000

  مشتری با رضایت

ثبت سفارش خرید شیر پست اینستاگرام

🔺 بروزرسانی در ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
• خرید ویو کاملترین و ارزانترین مرجع خرید شیر پست اینستاگرام در ایران.
هنگام خرید شیر برای پست خود پیج را در حالت باز یا Public قرار دهید. [ پیج نباید Private یا شخصی باشد. ]
• هر هزار عدد شیر اینستاگرام 100,000 تومان میباشد.
• در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

• سایر سرویس های پیشنهادی : خرید لایک خرید کامنت خرید سیو خرید ریچ و ایمپرشن خرید ویو


• آیا میدانستید با ورود به پنل کاربری و شارژ اکانت خود میتوانید سفارشات خود را به آسانی و با سرعت بیشتری ثبت کنید؟


• در صورت بروز مشکل در وارد کردن تعداد ، کیبورد را روی زبان انگلیسی قرار دهید.
• حداقل تعداد سفارش 100 عدد و حداکثر 100,000 میباشد.
لطفا تعداد را از 100 تا 100000 انتخاب کنید.
• لینک پست اینستاگرام مورد نظر را در این کادر وارد کنید.
آموزش کپی کردن لینک پست اینستاگرام
• لطفا شماره تلفن همراه خود را در این کادر وارد کنید.
• مجموع قیمت بصورت اوتوماتیک محاسبه میگردد.
مدت زمان ارسال شیر پست اینستاگرام چقدر است؟

سفارشات شیر پست اینستاگرام غالبا بصورت فوری انجام می گردند. بلافاصله پس از خرید شیر، سفارش شما در صف پردازش قرار میگیرد و شاهد افزایش تعداد شیر پست خود خواهید بود.

افزایش شیر اینستاگرام چگونه انجام میشود؟

شیر به معنای اشتراک گذاری میباشد. در واقع با اشتراک گذاری پست اینستاگرام شما توسط سایر کاربران، تعداد شیر پست شما افزایش می یابد.

آیا خرید شیر اینستاگرام در ورود پست به اکسپلور تاثیر دارد؟

از عواملی مهمی که اینستاگرام برای ورود یک پست به اکسپلور در نظر میگیرد، تعداد شیر آن است. در واقع با خرید و افزایش شیر، پست شما از شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور برخوردار میشود.

خرید شیر اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

با خرید شیر اینستاگرام پست شما بین کاربران زیادی به اشتراک گذاشته میشود و علاوه بر بازدهی بیشتر پیج، احتمال ورود پست به اکسپلور نیز افزایش یافته و شاهد رشد آمار خود خواهید بود.

مدت زمان انجام سفارش⚡ بصورت فوری
کیفیت شیر پست💎 واقعی با بهترین کیفیت
قیمت شیر اینستاگرام💰 شروع از 5000 تومان
نحوه افزایش شیر📌 با اشتراک گذاری پست
شیوه ثبت سفارش✅ با استفاده از لینک پست
پشتیبانی فروش خدمات⏰ بصورت شبانه روزی
ویژگی های شیر پست اینستاگرام

همه چیز درباره شیر (Share) اینستاگرام

هنگامی که در اینستاگرام هستیم پست های جذاب و جالبی هستند که تمایل داریم آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذاریم. شیر (Share) در اینستاگرام دقیقا به معنای اشتراک گذاری یک پست خاص میباشد. هنگامی که گزینه شیر را انتخاب کنیم میتوانیم آن مطلب را برای دوستان خود در اینستاگرام ارسال کنیم و در واقع به این امر شیر کردن یا اشتراک گذاری گفته میشود. الگوریتم های جالب اینستاگرام برای تعداد شیر یک پست اهمیت زیادی قائل میشوند؛ تعداد شیر میتواند نشان دهنده جالب بودن یک پست باشد. طبیعتا افراد با دیدن پست هایی که برای آنها جذاب بنظر میرسد یا حاوی مطالب جالبی است آن را با سایر افراد به اشتراک میگذارند. از این رو یکی از معیار های اینستاگرام برای سنجش یک پست تعداد شیر آن میباشد. آمار شیر یک پست را میتوانید از بخش اینسایت (Insight) مشاهده کنید؛ البته برای مشاهده این گزینه باید پیجتان کاری یا بیزنس باشد. اگر توجه کنید بسیاری از افراد همواره از دنبال کننده یا فالوور های خود میخواهند که پستشان را بعد از تماشا سیو کرده و با دوستانشان به اشتراک بگذارند. این امر میتواند ارزش یک پست را بالا برده و حتی سبب ورود آن پست به اکسپلور شود. تمامی کسانی که در اینستاگرام دارای پیج هستند و به نحوی مشغول فعالیت هستند به دنبال افزایش آمار پیج خود هستند. آنان از طریق راه های متعدد به دنبال بالا بردن اشتراک گذاری پست خود هستند. به همین دلیل بزرگ ترین درخواست آنان از فالورهایشان اشتراک گذاری پست هایی است که روزانه در پیج خود می گذارند. متأسفانه این درخواست گاهی با پاسخ مثبت از سوی فالورر ها همراه نیست به همین دلیل افراد از راه های دیگر از جمله خرید شیر به دنبال افزایش آمار پیجشان هستند. خرید شیر اینستاگرام یک امکان هیجان انگیز و کاملاً مؤثر جهت افزایش اشتراک گذاری یک پست است. در واقع شما میتوانید با خرید شیر اینستاگرام به هر تعدادی که نیاز دارید به تعداد اشتراک گذاری پست خود بیفزایید. افزایش شیر در اینستاگرام از مزایای زیادی برخوردار است که در ادامه به شرح برخی از این موارد میپردازیم.

خرید شیر پست اینستاگرام

مزایای خرید شیر پست اینستاگرام

از جمله اهدافی که افراد با خرید شیر اینستاگرام آن را دنبال می کنند افزایش نرخ تعامل است. پیش تر چنین هدفی اغلب از سوی کاربران قدیمی اینستاگرام دنبال می شد. امروزه اما به دلیل ورود تعداد زیادی از افراد به این برنامه، بالا بردن تعامل جزء اهداف مهم و اولیه تمامی کاربران به شمار می آید. خرید شیر پست باعث میشود افراد در کم ترین زمان ممکن به آمار بسیار مثبتی دست پیدا کنند و همین سبب رشد بیشتر یک پیج در اینستاگرام میشود. این مورد یکی از نکات مهم درباره موفقیت یک پیج در اینستاگرام است که متأسفانه از سوی برخی از افراد کم اهمیت پنداشته می شود. به طور کلی زمانی که افراد اقدام به خرید شیر اینستاگرام می کنند و موفق به کسب نرخ تعامل بالایی می شوند، شاهد بازدهی بیشتر پیجشان نیز خواهند بود. پیش از بیان مزایای خرید شیر اینستاگرام بهتر است بدانید این برنامه بستری مناسب برای انجام انواع فعالیت ها است. فعالیت هایی اعم از تجاری، تبلیغاتی، فرهنگی و هنری را می توان در اینستاگرام انجام داد. همچنین این برنامه زمینه ساز ایجاد بسیاری از کسب و کارها و بیزینس ها است. به همین دلیل روز به روز به محبوبیت آن اضافه می شود و لازم است برای بهتر دیده شدن فعالیت خود، تعداد فالورهای پیجتان را بالا ببرید. از جمله روش هایی که بر افزایش فالوور های پیج تاثیر زیادی میگذارد، افزایش اشتراک گذاری پست هایی است که در اینستاگرام قرار داده می شوند. زیرا زمانی که یک پست به دفعات شیر شود کاربران آن را جذاب و سودمند می دانند. در نتیجه پیج مورد نظر را دنبال میکنند. خرید شیر اینستاگرام برای دارندگان پیج در این شبکه اجتماعی مزایای بسیار زیادی را به دنبال دارد. همانگونه که گفته شد اینستاگرام به تعداد شیر یک پست اهمیت زیادی میدهد و خرید آن سبب افزایش اشتراک گذاری یک پست میشود که بطور مختصر برخی از مزایای زیر را برای پیج شما به ارمغان خواهد آورد:

 • با افزایش شیر پست، الگوریتم های اینستاگرام آن را به عنوان یک پست جالب شناسایی کرده و احتمال ورود آن به اکسپلور افزایش می یابد.
 • خرید شیر پست بهترین راه برای افزایش تعداد شیر یک پست میباشد که بدون صرف زمان و هزینه برای تبلیغات میتوانید به آمار پیج خود بیفزایید.
 • افزایش شیر در یک پیج میتواند باعث افزایش بازدهی آن شود که در نتیجه آن جذب فالوور بیشتری صورت گرفته و شاهد رشد سریعتر پیج خود خواهید شد.
 • هنگامی که اشتراک گذاری پست شما افزایش می یابد طبیعی است که افراد بیشتری آن را رویت کنند که همین سبب افزایش لایک و کامنت پست شما می شود.
 • و ....
خرید شیر پست اینستاگرام

روش های موثری که در افزایش Share وجود دارد!

باید عارض شویم که خرید شیر (Share) اینستاگرام تنها راه افزایش اشتراک گذاری پست شما نیست بلکه راه و روش های دیگری نیز وجود دارد که میتوانید از آنها کمک بگیرید، هر چند خرید شیر امر بسیار ساده تری بوده و هیچ دردسری برای شما نخواهد داشت.

در راستای افزایش شیر یک پست اینستاگرام روش های بسیار زیادی وجود دارد که برخی از آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:
 1. روی تولید محتوای پیج خود تمرکز کنید! اگر بتوانید پست هایی در پیج خود قرار دهید که از دیدگاه کاربران جالب بنظر برسد، شک نکنید که آن را با یکدیگر شیر خواهند کرد و شاهد رشد آمار شیر پست خود خواهید بود.
 2. همواره فالوور های خود را تشویق به اشتراک گذاری پستتان کنید. دنبال کننده های شما با شیر کردن پستتان میتوانند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش تعداد شیر پست و ورود آن به اکسپلور داشته باشند.
 3. گه گاهی با برگذاری مسابقه شیر پست خود را افزایش دهید. میتوانید با قرار دادن شیر پست بعنوان یکی از شرایط مسابقه شاهد رشد آمار شیر پیج خود باشید.
 4. هرزگاهی با انتشار مطالب طنز و جالب فالوور های خود را محک بزنید. طبیعتا اکثر ما غالبا مطالب طنز را بین یکدگیر به اشتراک میگذاریم؛ هرچند مطالب علمی که برای کاربران جالب بنظر برسد نیز میتواند سبب افزایش شیر شود.
 5. انتشار پست ها و محتواهای مختلف در زمان مناسب و متناسب با اتفاقات جامعه جهت بالا بردن میزان اشتراک گذاری در اینستاگرام.
 6. و ....

روش های گوناگون دیگری نیز وجود دارد که با بهره گیری از خدمات اینستاگرام میتوانید رشد جالبی را در افزایش Share پست های خود داشته باشید.

خرید شیر اینستاگرام ارزان و واقعی با کیفیتی بی نظیر

اگر تصمیم به خرید شیر اینستاگرام گرفته باشید بدون شک مکان مناسبی را برای خرید خود انتخاب کرده اید! خدمات فروش شیر اینستاگرام در وبسایت خرید ویو با قیمتی ارزان و کیفیتی بی نظیر به کاربران دوست داشتنی ارائه میشود. با اشتراک گذاری پست شما توسط افراد واقعی براحتی تعداد شیر شما افزایش خواهد یافت. با استفاده از فرم ثبت سفارشی که برای شما قرار داده ایم میتوانید با استفاده از لینک پستی که تمایل دارید شیر آن افزایش پیدا کند، سفارش خود را ثبت کرده و ما بقی کار را به ما بسپارید. تمامی سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل گشته و تجربه ای جالب در این زمینه خواهید داشت. امیدواریم با ارائه خدمات شیر اینستاگرام بتوانیم شما را در راستای پیشرفت پیجتان همراهی کنیم. پشتیبانی ما بصورت شبانه روزی است و در هر لحظه از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستیم.


4.8/5 - (34 امتیاز)