خرید و افزایش ریچ و ایمپرشن اکسپلور برای اینستاگرام

اگر به بخش آمار یک پست در اینستاگرام بروید، نام هایی تحت عنوان ریچ و ایمپرشن وجود دارد که افزایش این دو مورد میتواند شانس ورود پست به اکسپلور را افزایش دهد. ریچ و ایمپرشن دو عامل مهم در آمار یک پست محسوب میشوند. بطور خلاصه تعداد ریچ یا Reach بیانگر این است که پست شما توسط چند نفر بازدید شده است و عدد ایمپرشن یا Impression بیانگر این است که پست شما چند بار به نمایش در آمده است. یکی از بهترین روش هایی که برای افزایش ریچ و ایمپرشن وجود دارد، خرید آن است.

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام (reach/impression)

با خرید ریچ و ایمپرشن میتوانید به تعداد دلخواهی که نیاز دارید این آمار را برای پست خود افزایش دهید. آمار ریچ و ایمپرشن یک پست در بخش Insights قابل رویت هستند. سرویس ریچ و ایمپرشن بصورت واقعی با قیمتی ارزان و کیفیتی بی همتا به کاربران عزیز ارائه میشود و سفارشات شما عزیزان در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل میگردد.

200

ریچ و ایمپرشن

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام 🚀

افزایش ریچ و ایمپرشن پست

Insta Reach / Impressions 📈

بهترین کیفیت با ارسال فوری ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور ❤️

قابل استفاده برای انواع پست ها

خرید 200 ریچ و ایمپرشن ✔️

4000تومان
2000تومان
ثبت سفارش

500

ریچ و ایمپرشن

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام 🚀

افزایش ریچ و ایمپرشن پست

Insta Reach / Impressions 📈

بهترین کیفیت با ارسال فوری ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور ❤️

قابل استفاده برای انواع پست ها

خرید 500 ریچ و ایمپرشن ✔️

10,000تومان
5000تومان
ثبت سفارش

1000

ریچ و ایمپرشن

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام 🚀

افزایش ریچ و ایمپرشن پست

Insta Reach / Impressions 📈

بهترین کیفیت با ارسال فوری ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور ❤️

قابل استفاده برای انواع پست ها

خرید 1000 ریچ و ایمپرشن ✔️

20,000تومان
10,000تومان
ثبت سفارش

تعداد دلخواه

خرید تا 100 هزار ریچ و ایمپرشن

ثبت سفارش به تعداد دلخواه شما

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام 🚀

افزایش ریچ و ایمپرشن پست

Insta Reach / Impressions 📈

بهترین کیفیت با ارسال فوری ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور ❤️

قابل استفاده برای انواع پست ها

خرید از 200 الی 100 هزار ریچ و ایمپرشن

هر هزار عدد 20,000 تومان
هر هزار عدد 10,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

 • بیش از 18000

  سفارش ریچ و ایمپرشن

 • بیش از 6 میلیون

  ریچ و ایمپرشن ارسالی

 • بیش از 17000

  مشتری با رضایت

ثبت سفارش خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

🔺 بروزرسانی در ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
• خرید ویو کاملترین و ارزانترین مرجع خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام در ایران.
هنگام خرید ریچ و ایمپرشن پیج خود را در حالت باز یا Public قرار دهید. [ پیج نباید Private یا شخصی باشد. ]
• هر هزار عدد ریچ و ایمپرشن پست 10,000 تومان میباشد.
• در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

• سایر سرویس های پیشنهادی : خرید لایک خرید کامنت خرید شیر خرید سیو خرید ویو


• آیا میدانستید با ورود به پنل کاربری و شارژ اکانت خود میتوانید سفارشات خود را به آسانی و با سرعت بیشتری ثبت کنید؟


• در صورت بروز مشکل در وارد کردن تعداد ، کیبورد را روی زبان انگلیسی قرار دهید.
• حداقل تعداد سفارش 200 عدد و حداکثر 100,000 میباشد.
لطفا تعداد را از 200 تا 100000 انتخاب کنید.
• لینک پست اینستاگرام مورد نظر را در این کادر وارد کنید.
آموزش کپی کردن لینک پست اینستاگرام
• لطفا شماره تلفن همراه خود را در این کادر وارد کنید.
• مجموع قیمت بصورت اوتوماتیک محاسبه میگردد.
مدت زمان ارسال ریچ و ایمپرشن چقدر است؟

سفارشات ریچ و ایمپرشن اینستاگرام غالبا با ارسال فوری همراه هستند و بلافاصله پس از ثبت سفارش در صف پردازش قرار میگیرند.

آیا خرید ریچ و ایمپرشن در ورود به اکسپلور موثر است؟

بله، تعداد ریچ و ایمپرشن در اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار بوده و با افزایش آن شانس ورود پست شما به اکسپلور افزایش می یابد.

تفاوت ریچ و ایمپرشن در چیست؟

تعداد ریچ بیانگر این است که پست شما توسط چند نفر رویت شده است و ایمپرشن بیانگر تعداد دفعات نمایش یک پست در اینستاگرام است.

نحوه افزایش ریچ و ایمپرشن چگونه است؟

با خرید ریچ و ایمپرشن پست اینستاگرام شما مورد بازدید کاربران مختلف قرار میگیرد و در مدت زمان کوتاهی آمار شما به سرعت افزایش می یابد.

مدت زمان انجام سفارش⚡ بصورت فوری
کیفیت ریچ و ایمپرشن💎 واقعی با بهترین کیفیت
قیمت ریچ و ایمپرشن💰 شروع از 2000 تومان
نحوه انجام سفارش📌 با لینک پست اینستاگرام
شیوه افزایش آمار❤️ با مشاهده پست شما
پشتیبانی وبسایت⏰ بصورت شبانه روزی
ویژگی های ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

تعریف ریچ (Reach) در اینستاگرام

اگر پیج شما در اینستاگرام بیزنس باشد حتما میدانید که بخشی با عنوان Insight برای هر پست شما قابل رویت است که در آن میتوانید آمار کلی پست خود را مشاهده کرده و پیج خود را آنالیز کنید. بعد از ورود به این بخش مشاهده میکنید که عنوانی تحت نام Reach وجود دارد؛ ریچ در لغت به معنای رسیدن است و همانگونه که از معنای آن پیداست عدد آن بیانگر این است که پست شما در اینستاگرام توسط چند کاربر مشاهده شده است. در واقع تعداد ریچ بیانگر تعداد افرادی است که پست شما را دیده اند! برای مثال اگر پستی را که در اینستاگرام منتشر میکنید توسط 100 کاربر مختلف دیده شود، عدد ریچ شما برابر با 100 خواهد بود. کاربران زیادی در اینستاگرام به دنبال راهی برای افزایش تعداد ریچ خود میگردند. با خرید ریچ اینستاگرام میتوان به سادگی این آمار را افزایش داد.

منظور از ایمپرشن (Impression) چیست؟

حال بعد از آشنایی با ریچ زمان آن رسیده است که شما را با ایمپرشن نیز آشنا کنیم. ایمپرشن در اینستاگرام نیز مانند ریچ در همان بخش اینسایت قابل رویت است و تعداد آن ممکن است بیشتر از ریچ باشد و دلیل آن این است که ایمپرشن نشان دهنده تعداد دفعاتی است که پست اینستاگرام شما به نمایش گذاشته میشود. برای مثال ممکن است شخصی 10 بار یکی از پست های شما را مشاهده کند بنابراین 10 عدد به ایمپرشن آن پست اضافه خواهد شد! ریچ و ایمپرشن کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و درک مفهوم آن ها میتواند به رشد پیج شما کمک شایانی کند. در ادامه تفاوت بین ریچ و ایمپرشن را نیز برای شما شرح داده ایم.

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

تفاوت هایی که در ریچ و ایمپرشن وجود دارد!

بعد از آشنایی با دو مفهوم ریچ و ایمپرشن زمان آن رسیده است که تفاوت آنها با یکدیگر را نیز درک کنید تا بتوانید با آنالیز دقیق پست خود، مخاطبین بیشتری را به سمت پیج خود جذب کنید. سعی میکنیم با یک مثال ساده تفاوت ریچ و ایمپرشن را نشان دهیم. فرض کنید در اینستاگرام پستی را منتشر میکنید و 50 نفر مختلف پست شما را مشاهده میکنند. حال با توجه به توضیحاتی که داده شد، عدد ریچ شما برابر با 50 خواهد بود و حال تصور کنید یکی از اشخاصی که قبلا پست شما را دیده بود وارد پیج شما شده و دوباره همان پستی که گذاشته بودید را مجددا میبیند و برای مثال این کار را 5 بار تکرار میکند؛ یعنی در واقع یک نفر 5 بار پست شما را میبیند حال اینجا عدد ریچ شما همان 50 خواهد بود چرا که شخص جدیدی پست شما را مشاهده نکرده ولی به عدد ایمپرشن شما 5 عدد اضافه خواهد شد چرا که 5 بار پست شما به نمایش گذاشته شد. بصورت خیلی کوتاه و مختصر عدد ریچ بیانگر تعداد پروفایل های مختلفی است که پست شما را دیده اند و ایمپرشن بیانگر تعداد دفعاتی است که پست شما مشاهده شده است.

خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام چه مزایایی به دنبال دارد؟

آمار ریچ و ایمپرشن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند چرا که به واسطه آن ها میتوان ورودی ها و تمایل کاربران یک پیج را کنترل کرده و با توجه به آن به دنبال راهکار های پیشرفت باشیم. بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای افزایش ریچ و ایمپرشن هستند؛ هرچند افزایش واقعی آنها نیازمند صرف هزینه و زمان بوده و برای همه افراد مقدور نیست، از این رو کاربران زیادی با خرید ریچ و ایمپرشن اینستاگرام آمار پیج خود را افزایش میدهند. خرید ریچ و ایمپرشن بصورت مختصر برخی از مزایای زیر را به دنبال دارد:

 • با خرید ریچ و ایمپرشن میتوان بدون صرف زمان و هزینه تنها با چند کلیک بصورت فوری و در کوتاه ترین زمان تعداد آن ها را افزایش داد.
 • افزایش Reach & Impression میتواند تاثیر مثبتی روی آمار پیج ما گذاشته و سبب پیشرفت یک پیج شود.
 • ورود به اکسپلور نیز به این آمار بستگی داشته و در صورتی که آمار مناسبی برای یک پست داشته باشیم میتوانید به راهیابی آن در اکسپلور کمک شایانی کنیم.
 • و ...
افزایش ریچ و ایمپرشن اینستاگرام

افزایش ریچ و ایمپرشن راهی برای ورود به اکسپلور

حتما مطلع هستید که مورادی که سبب ورود یک پست به اکسپلور میشوند به چه عواملی بستگی دارد. یکی از این عوامل آمار یک پست میباشد. ریچ و ایمپرشن از موارد مهمی هستند که میتواند جذابیت و محبوبیت یک پست را به سادگی نشان دهد. طبیعتا در اکسپلور پست هایی وارد میشوند که از محبوبیت زیادی برخوردار باشد یا به هر نحوی دیدن آن برای کاربران جالب بنظر برسد. با افزایش ریچ و ایمپرشن یک پست میتوانید نشان دهید که پست اینستاگرام شما از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و لایق ورود به اکسپلور است. بنابر این از مواردی که سبب ورود به اکسپلور میشود آمار همین ریچ و ایمپرشن هاست. خرید ویو با ارائه خدمات اینستاگرام همواره به شما کمک میکند تا بتوانید با سرعت بیشتری به پیشرفت خود در این پلتفرم ادامه دهید. به واسطه فرم ثبت سفارش، میتوانید تمامی سفارشات خود را به سادگی و با استفاده از لینک پست اینستاگرام خود ثبت کرده و شاهد رشد آمار خود در این شبکه اجتماعی محبوب باشید. پشتیبانی ما بصورت شبانه روزی بوده و در صورت نیاز میتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید.


4.8/5 - (43 امتیاز)