خرید واچ تایم یوتیوب؛ افزایش Watch Time ارزان و واقعی با ارسال فوری

با فعالیت در پلتفرم محبوب یوتیوب قطعا متوجه شده اید که واچ تایم یکی از مهمترین فاکتور های محبوبیت یک ویدیو در یوتیوب است! واچ تایم یا Watch Time همانگونه که از نامش پیداست به مدت زمانی گفته میشود که کاربران صرف تماشای ویدیو شما میکنند. هرچه واچ تایم ویدیو شما بیشتر باشد طبیعتا احتمال افزایش درآمد دلاری کانال شما نیز افزایش می یابد. فراموش نکنید که یکی از شرایط مانیتایز شدن کانال در یوتیوب رسیدن به 4000 ساعت واچ تایم است. در میان روش های مختلفی که برای افزایش Watch Time وجود دارد، خرید واچ تایم یوتیوب یکی از روش های فوق محبوب برای افزایش این آمار در کانال شماست. هم اکنون میتوانید واچ تایم یوتیوب را با قیمتی ارزان بصورت واقعی با ارسال فوری از وبسایت خرید ویو تهیه کنید.

یوتیوب (YouTube)

خرید واچ تایم یوتیوب / YouTube Watch Time

بسیاری از کاربران یوتیوب با خرید واچ تایم به سرعت رشد آمار کانال خود و افزایش در آمدشان کمک شایانی میکنند؛ لازم به ذکر است عبور از 4000 ساعت واچ تایم از شرایط مانیتاز شدن یک کانال در یوتیوب است! هم اکنون شما میتوانید با خرید واچ تایم یوتیوب با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن به آماری بی نظیر دست پیدا کنید.

50 ساعت

Youtube Watch Time

خرید واچ تایم یوتیوب 💎

قابل تهیه برای انواع پست های یوتیوب

افزایش واچ تایم بصورت واقعی 🔥

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان 🩸

افزایش آمار واچ تایم کانال یوتیوب

خرید 50 ساعت واچ تایم یوتیوب ⭐️

300,000تومان
150,000تومان
ثبت سفارش

100 ساعت

Youtube Watch Time

خرید واچ تایم یوتیوب 💎

قابل تهیه برای انواع پست های یوتیوب

افزایش واچ تایم بصورت واقعی 🔥

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان 🩸

افزایش آمار واچ تایم کانال یوتیوب

خرید 100 ساعت واچ تایم یوتیوب ⭐️

600,000تومان
300,000تومان
ثبت سفارش

200 ساعت

Youtube Watch Time

خرید واچ تایم یوتیوب 💎

قابل تهیه برای انواع پست های یوتیوب

افزایش واچ تایم بصورت واقعی 🔥

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان 🩸

افزایش آمار واچ تایم کانال یوتیوب

خرید 200 ساعت واچ تایم یوتیوب ⭐️

1,200,000تومان
600,000تومان
ثبت سفارش

تعداد ساعت دلخواه

خرید از 50 الی 4000 ساعت واچ تایم

ثبت سفارش به تعداد ساعت دلخواه

خرید واچ تایم یوتیوب 💎

قابل تهیه برای انواع پست های یوتیوب

افزایش واچ تایم بصورت واقعی 🔥

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان 🩸

افزایش آمار واچ تایم کانال یوتیوب

ثبت سفارش تا 4000 ساعت واچ تایم ⭐️

هر هزار ساعت 6,000,000 تومان
هر هزار ساعت 3,000,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید واچ تایم یوتیوب / Youtube Watch Time

 • بیش از 15000

  سفارش واچ تایم یوتیوب

 • بیش از 2 میلیون ساعت

  واچ تایم یوتیوب ارسال شده

 • بیش از 14000

  مشتری با رضایت

منظور از واچ تایم یوتیوب چیست؟

واچ تایم یا Watch Time در یوتیوب یکی از ابزار های بررسی آمار ویدیو ها محسوب میشود و به معنای این است که افراد چه مدت زمانی مشغول تماشای ویدیو شما بوده اند.

چرا باید واچ تایم یوتیوب بخریم؟

واچ تایم یکی از معیار های مهم برای ارزیابی آمار یک ویدیو در یوتیوب به شمار می رود و افزایش واچ تایم یک ویدیو به رشد در آمد و آمار کانال کمک شایانی میکند.

مدت زمان ارسال واچ تایم یوتیوب چقدر است؟

مدت زمان انجام سفارشات برای کاربران از اهمیت زیادی برخوردار است؛ لذا ارسال سفارشات واچ تایم یوتیوب در وبسایت خرید ویو غالبا فوری است و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما ارسال و تکمیل میگردد.

ثبت سفارش واچ تایم یوتیوب چگونه است؟

شما با استفاده از لینک ویدیو خود در یوتیوب میتوانید سفارش واچ تایم مورد نیاز را ثبت کنید؛ سپس ویدیو مد نظر شما مورد تماشا و بازدید کاربران مختلف قرار میگیرد و شاهد افزایش واچ تایم ویدیو خود خواهید بود.

کیفیت خدمات واچ تایم یوتیوب چگونه است؟

کلیه خدمات یوتیوب در وبسایت خرید ویو شامل بالاترین کیفیت ممکن هستند؛ سفارشات واچ تایم یوتیوب با بهترین کیفیت بصورت واقعی همراه با ارسال فوری به کاربران عزیز ارائه میشود.

مدت زمان ارسال واچ تایم یوتیوب⚡شامل ارسال فوری واچ تایم
قیمت خرید واچ تایم یوتیوب💸 فروش با ارزان ترین قیمت
کیفیت خدمات واچ تایم یوتیوب❤️ واقعی با بهترین کیفیت
شیوه افزایش واچ تایم📼 با تماشای ویدیو شما
نحوه ثبت سفارش واچ تایم📌 با لینک ویدیو یوتیوب
حداقل و حداکثر میزان سفارش🔥 از 50 الی 4000 ساعت
پشتیبانی خدمات فروش⏰ 24/7 بصورت شبانه روزی
ویژگی های خرید واچ تایم یوتیوب

یوتیوب پلتفرم محبوب این روز ها!

یوتیوب پلتفرم محبوبی که در سال 2005 تاسیس شد و روز به روز به محبوبیت آن افزوده شد تا جایی که امروزه بیش از 2500 میلیارد کاربر دارد! در سال 2006 گوگل با خرید یوتیوب آن را به زیر شاخه های خودش در آورد و با برنامه ریزی حرفه ای کارکنانش امروزه به بهترین سرویس اشتراک گذاری ویدیو در جهان تبدیل شده است. یوتیوب یک پلتفرم ویدیویی آنلاین است که به کاربرانش اجازه می دهد تا ویدیو های مختلف را تماشا کنند، آپلود کنند و آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. در یوتیوب کاربران میتوانند ویدیو های خود را آپلود کنند و با فعالیت حرفه ای در آن کسب درآمد دلاری نیز داشته باشند.

واچ تایم یوتیوب چیست؟

واچ تایم یوتیوب مانند لایک، کامنت، سابسکرایب و ... از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. واچ تایم یوتیوب همانطور که از نامش مشخص است، به مدت زمانی گفته می شود که کاربران ویدیوهای یوتیوب شما را مشاهده می کنند. هر چقدر واچ تایم بیشتر باشد، محبوبیت صفحه شما در یوتیوب نیز افزایش پیدا می کند و احتمال افزایش درآمد دلاری شما نیز بالاتر می رود. واچ تایم یوتیوب در واقع یکی از فاکتورهای محبوب شدن در یوتیوب است که می توانید با کمک آن درآمد بالایی کسب کنید. روش های مختلفی برای افزایش واچ تایم یوتیوب وجود دارد و یکی از آسانترین این روش ها خرید واچ تایم یوتیوب است! برای استفاده از سایر روش های افزایش واچ تایم یوتیوب که در ادامه بصورت مختصر به معرفی برخی از آنها میپزداریم، باید زمان زیادی را اختصاص دهید. در این وبسایت امکان خرید واچ تایم یوتیوب با کیفیت واقعی و عالی برای شما فراهم شده است تا بتوانید با سرعت بیشتری به اهداف خود در این پلتفرم جذاب نزدیکتر شوید.

خرید سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش میتواند سبب رشد مخاطبین کانال شما شود که تنها یکی از نتایج آن افزایش آمار واچ تایم ویدیو های شما خواهد بود.
خرید واچ تایم یوتیوب

روش های افزایش واچ تایم یوتیوب

فعالیت و برنامه ریزی شما برای مدیریت کانالتان در یوتیوب تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد. برای اینکه کاربران مدت زمان زیادی را به تماشای ویدیو هایتان بپردازند باید نکات زیادی را مد نظر داشته باشید. اگر قصد دارید میزان واچ تایم یوتیوب را افزایش دهید، باید تلاش بسیار زیادی کنید؛ تولید محتوای جذاب، انتخاب تایتل یا همان عنوان مناسب، افزایش مدت زمان ویدیو ها و ... از جمله روش های افزایش واچ تایم در یوتیوب هستند که در ادامه در مورد آن ها بیشتر توضیح می دهیم.

یکی از میانبر هایی که براش افزایش آمار واچ تایم وجود دارد، خرید ویو یوتیوب واقعی است؛ افزایش بازدیدکنندگان ویدیو های شما بر رشد امار واچ تایم تاثیر بسزایی دارد.

تولید و انتشار محتوای جذاب

مهم ترین تکنیک برای افزایش میزان واچ تایم در یوتیوب، تولید محتوای جذاب است. معمولا ویدیو های کوتاه با محتوا های خبری، طنز و موضوعات ترند بسیار پر بازدید هستند. سعی کنید آنقدر محتوای جذابی تولید کنید که مخاطب تا پایان محتوا همراه شما باشد. برای انتخاب یک موضوع مناسب زمان بگذارید و از خلاقیت خود استفاده کنید تا بتوانید بهترین عملکرد را در این شبکه اجتماعی پر طرفدار داشته باشید.

برای جذابیت بیشتر محتوای خود میتوانید اقدام به خرید کامنت یوتیوب کنید تا علاوه بر رشد آمار ویدیو، شاهد افزایش تعامل کاربران نیز باشید.

در نظر گرفتن تیتر و کاور اختصاصی

یوتیوب شامل ویدیو های متنوعی است که احتمالا هر کدام از رقبای شما در تلاش هستند تا آن ها را ترند و پر بازدید کنند. زمانی می توانید مخاطبین خاص خود را داشته باشید که تیتر و کاور اختصاصی برای یوتیوب در نظر بگیرید. تیتر ها و کاور ها از بخش های بسیار مهمی برای افزایش بازدید و واچ تایم یک ویدیو در یوتیوب هستند. طبیعتا خود ما هنگامی که وارد یوتیوب میشویم و میخواهیم بصورت رندوم ویدیویی را برای تماشا انتخاب کنیم، در ابتدا به عناوین و کاور آنها توجه میکنیم و در صورتی که جذابیت لازم را داشته باشند، مشغول تماشای آن میشویم. تماشای یک ویدیو یعنی افزایش واچ تایم!

از روش های جذب لایک یوتیوب توجه به تیتر یا همان عناوین است؛ فراموش نکنید که خرید لایک یوتیوب ارزان نیز میتواند روش مناسبی برای افزایش لایک های ویدیو های شما باشد.

در نظر گرفتن مقدمه جذاب

هنگامی که ویدیویی در یوتیوب پخش میشود شاید اولین چیزی که باعث میشود کاربر تا انتهای ویدیو را تماشا کند، مقدمه آن باشد. 30 ثانیه ابتدایی فیلم شما در یوتیوب بسیار مهم است و باید با یک مقدمه صمیمانه و جذاب تماشاگران را به دام بیندازید. بنابراین از مقدمه های خشک و غیر صمیمی خودداری کنید. یک مقدمه خوب و جذاب میتواند دلیلی برای افزایش واچ تایم ویدیو شما در یوتیوب باشد.

افزایش واچ تایم یوتیوب

افزایش واچ تایم با ویدیو های بلند

سعی کنید که گاها ویدیو های طولانی را نیز در کانالتان قرار دهید. از آنجایی که واچ تایم مدت زمانی است که کاربر مشغول تماشای ویدیو شما میشود طبیعتا ویدیو های طولانی باعث می شود تا میزان واچ تایم شما نیز افزایش پیدا کند؛ البته این نکته را مد نظر داشته باشید که ویدیو شما باید به اندازه ای جذاب باشد که کاربران محتوای شما را تا انتهای آن مشاهده کنند. نه اینکه صرفا برای افزایش واچ تایم، زمان ویدیو را با بیهوده گویی سپری کنید. چون در این صورت مخاطبین تا پایان همراه شما نخواهند بود. ویدیو های طولانی اما جذاب گاها میتوانند سبب رشد بیشتر آمار واچ تایم کانال شما شوند. هنگامی که کاربران از تماشای ویدیو شما لذت ببرند آن را با سایر افراد نیز به اشتراک میگذارند و با رشد آمار شیر یوتیوب شاهد افزایش میزان واچ تایم نیز خواهید بود.

مزایای خرید واچ تایم یوتیوب!

سرویس افزایش واچ تایم یکی از خدمات یوتیوب جذاب ما میباشد که کاربران میتوانند با استفاده از آن به محبوبیت زیادی دست پیدا کنند. بسیاری از افرادی که امروزه در یوتیوب فعالیت حرفه ای دارند، با هدف کسب درآمد تولید محتوا می کنند و به همین واسطه نیز توانسته اند در یوتیوب به درآمد دلاری برسند. برای رسیدن به چنین موفقیتی، فقط تولید محتوا و افزایش تعداد لایک و ویو کافی نیست. بلکه باید واچ تایم ویدیوهای خودتان را نیز افزایش دهید. در این صورت است که پلتفرم یوتیوب کانال یوتیوب شما را به عنوان یک کانال یوتیوب محبوب شناسایی می کند.

مانیتایز شدن کانال و کسب درآمد با افزایش واچ تایم

در گذشته برای مانیتایز شدن نیاز به 1000 ساعت واچ تایم بود. اما با توجه به سخت گیری های موجود در حال حاضر باید میزان واچ تایم به 4000 ساعت افزایش پیدا کند تا بتوانید ایمیل تبریک ورود به مرحله مانیتایز شدن را دریافت کنید. پس از مانیتایز شدن کانال، ویدیو های شما به عنوان تبلیغ یا پیشنهاد به سایر افراد نمایش داده می شوند. به همین خاطر روز به روز ویو کانال و ویدیو های شما افزایش پیدا می کند و می توانید با تولید محتوای جذاب و حرفه ای، به شمار مخاطبین خود بیفزایید و مسیر رشد خود را هموار تر سازید.

کسب درامد دلاری از یوتیوب یکی از اهداف اصلی افرادی است که وارد این پلتفرم میشوند. واقعیت این است که برای کسب درآمد در یوتیوب باید حتما راهی را برای جلب اعتماد یوتیوب پیدا کنید و علاوه بر آن بتوانید استانداردهای یوتیوب را برای کسب درآمد دلاری بدست آورید. بنابراین شاید در ابتدای کار با خرید واچ تایم مجبور به پرداخت هزینه شوید، اما مطمئن باشید که اگر تولید محتوای جذابی داشته باشید و بتوانید واچ تایم را به همان حد نصاب مورد نظر یوتیوب برسانید، به درآمد بسیار مناسبی در یوتیوب خواهید رسید.

مزایای خرید واچ تایم یوتیوب

خرید واچ تایم یوتیوب بهترین راه افزایش واچ تایم در کوتاه ترین زمان

اگرچه راه های افزایش واچ تایم یوتیوب می توانند به شما برای افزایش این آمار به صورت رایگان کمک کنند، اما معمولا بدست آوردن آمار بالای واچ تایم در یوتیوب کار ساده ای نیست. ممکن است برای مدت ها نیاز به تلاش، کار و برنامه ریزی منظم داشته باشید تا واچ تایم کانال شما به 4000 ساعت برسد و چه بسا در این زمان استاندارد یوتیوب نیز تغییر کند و زمان مورد نیاز برای مشاهده ویدیو نیز بالاتر رود. خرید واچ تایم یوتیوب راهی موثر برای افزایش واچ تایم به میزان دلخواه شما است. در این صورت می توانید در مدت زمان کوتاه تر، به راحتی میزان واچ تایم را افزایش دهید و شاهد عملکرد مناسب کانال خودتان باشید. از طرفی هزینه واچ تایم خریداری شده در قبال مزایایی که در اختیار شما قرار می دهد، بسیار ناچیز است.

لذا خرید واچ تایم یوتیوب بصورت خلاصه مزایای زیر را به دنبال دارد.
 • افزایش واچ تایم یوتیوب در کوتاه ترین زمان و کسب آمار بهتر برای رشد بیشتر
 • مانیتایز شدن کانال (عبور از 4000 ساعت واچ تایم)
 • افزایش اعتبار و محبوبیت کانال
 • رشد درآمد کانال و جذب کاربران بیشتر
 • و ....

خدمات واچ تایم یوتیوب؛ واقعی با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت!

هزینه خرید واچ تایم یوتیوب وابسته به کیفیت واچ تایم ها و اکانت هایی است که بدین منظور مورد استفاده قرار گیرند. البته سرعت ارسال واچ تایم نیز روی این موضوع دخیل می باشد. لازم به ذکر است در سایت خرید ویو خدمات واچ تایم یوتیوب بصورت واقعی با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به کاربران عزیز ارائه میشود تا بتوانید با خیالی آسوده، با کمترین هزینه واچ تایم خود را در کوتاه ترین زمان ممکن افزایش دهید و از عملکرد مثبت کانال یوتیوب خودتان لذت ببرید. پشتیبانی وبسایت خرید ویو بصورت شبانه روزی است و در هر لحظه میتوانید با کارکنان ما در ارتباط باشید.

برای رشد و پیشرفت در یوتیوب باید برنامه ریزی اصولی داشته باشید و با تلاش و پشتکار اقدام به تولید محتواهای جذاب کنید. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدماتمان کمک حال شما باشیم و روز به روز شاهد رشد بیشتر شما در این شبکه محبوب پرطرفدار باشیم.


5/5 - (17 امتیاز)