خرید ویو ریلز اینستاگرام؛ افزایش بازدید ریلز ارزان و واقعی با ارسال فوری

پست ریلز یا REELS در اینستاگرام پست های ویدویی هستند که با ترند شدن آن مورد استقبال بسیاری از کاربران واقع شده اند و اکثر کاربران در این پلتفرم محبوب به دنبال روشی برای افزایش بازدید یا ویو پست ریلز خود هستند. آمار پست ریلز به واسطه تعداد ویو و لایک آن مورد ارزیابی قرار میگیرد و طبیعتا داشتن بازدید زیاد برای یک پست میتواند به پیج شما اعتبار و محبوبیت بیشتری ببخشد و در ورود به اکسپلور نیز کمک حالتان باشد. ما به عنوان مرجع تخصصی ویو اینستاگرام خدمات ویو ریلز را با کیفیت استثنایی بصورت واقعی با ارزان ترین قیمت ممکن به کاربران عزیزمان ارائه میدهیم.

خرید ویو ریلز اینستاگرام

خرید ویو ریلز؛ بازدید پست REELS

اگر تصمیم به خرید ویو برای پست ریلز دارید بدون تعارف مکان فوق العاده ای را برای خرید خود انتخاب کرده اید! شما میتوانید به تعداد دلخواهی که نیاز دارید سفارش خود را ثبت کرده و شاهد افزایش بازدید پست ریلز خود باشید. قیمت ارزان، کیفیت واقعی استثنایی و ارسال سفارشات بصورت فوری از ویژگی های سرویس ماست که بدون شک رضایت شما عزیزان را به دنبال خواهد داشت.

500

ویو ریلز اینستاگرام

خرید بازدید ریلز اینستاگرام 🎬

خرید ویو برای پست ویدویی ریل

ضمانت بهترین کیفیت در مارکت ❤️

ایرانی واقعی با ارزان ترین قیمت 💸

ارسال فوری پس از ثبت سفارش ⚡

افزایش ویو پست REELS شما

خرید 500 ویو برای پست ریلز ✔️

10,000تومان
5,000تومان
ثبت سفارش

1000

ویو ریلز اینستاگرام

خرید بازدید ریلز اینستاگرام 🎬

خرید ویو برای پست ویدویی ریل

ضمانت بهترین کیفیت در مارکت ❤️

ایرانی واقعی با ارزان ترین قیمت 💸

ارسال فوری پس از ثبت سفارش ⚡

افزایش ویو پست REELS شما

خرید 1000 ویو برای پست ریلز ✔️

20,000تومان
10,000تومان
ثبت سفارش

2000

ویو ریلز اینستاگرام

خرید بازدید ریلز اینستاگرام 🎬

خرید ویو برای پست ویدویی ریل

ضمانت بهترین کیفیت در مارکت ❤️

ایرانی واقعی با ارزان ترین قیمت 💸

ارسال فوری پس از ثبت سفارش ⚡

افزایش ویو پست REELS شما

خرید 2000 ویو برای پست ریلز ✔️

40,000تومان
20,000تومان
ثبت سفارش

تعداد دلخواه

خرید از 500 الی 1 میلیون ویو ریلز

ثبت سفارش به تعداد دلخواه شما

خرید بازدید ریلز اینستاگرام 🎬

خرید ویو برای پست ویدویی ریل

ضمانت بهترین کیفیت در مارکت ❤️

ایرانی واقعی با ارزان ترین قیمت 💸

ارسال فوری پس از ثبت سفارش ⚡

افزایش ویو پست REELS شما

امکان ثبت سفارش تا 1 میلیون ویو ریلز

هر هزار عدد 20,000 تومان
هر هزار عدد 10,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید و افزایش بازدید استوری اینستاگرام

 • بیش از 56000

  سفارش ویو ریلز

 • بیش از 280 میلیون

  بازدید REELS ارسال شده

 • بیش از 53000

  مشتری با رضایت

چرا باید بازدید ریلز اینستاگرام بخریم؟

خرید بازدید برای پست ریلز در اینستاگرام سبب افزایش تعداد ویو پست REELS شما شده و محبوبیت و اعتبار پیج شما را دو چندان میکند.

مدت زمان ارسال سفارشات ویو ریلز چقدر است؟

از آنجایی که سرعت ارسال بازدید ها برای کاربران از اهمیت بالایی برخوردار است، ارسال کلیه سفارشات ویو ریلز بصورت فوری انجام میشود.

ثبت سفارش بازدید ریلز چگونه انجام میشود؟

برای ثبت سفارش بازدید ریلز کافی است وارد پست خود شوید و لینک آن را کپی کنید. در واقع سفارش به واسطه لینک پست شما انجام میگیرد.

کیفیت خدمات ویو ریلز اینستاگرام شما چگونه است؟

کیفیت از مهمترین عواملی بوده که همواره روی آن تمرکز کرده ایم؛ خدمات ویو ریلز در نهایت کیفیت و سرعت با کاربران واقعی ایرانی به مشتریان ارائه میشود.

آیا با خرید ویو REELS میتوان به اکسپلور رفت؟

آمار پست ریل یا REEL در اینستاگرام توسط لایک ها و ویو های دریافتی آن سنجیده میشود و طبیعتا خرید ویو REELS میتواند روی رفتن پست به اکسپلور موثر باشد.

مدت زمان انجام سفارش🏃🏻 انجام فوری سفارش
نحوه ارسال بازدید ریلز📋 توسط لینک پست
قیمت خرید ویو ریلز💰 ارزان ترین قیمت
کیفیت ویو REELS❤️ بهترین کیفیت
نحوه افزایش ویو✅ با بازدید پست شما
پشتیبانی خدمات⏰ بصورت شبانه روزی
ویژگی های بازدید ریلز اینستاگرام

با ریلز اینستاگرام بیشتر آشنا شوید

اگر شما نیز در اینستاگرام حضوری فعال داشته باشید میدانید که پست های ریلز یا Reels چقدر محبوب شده اند! به کمک قابلیت ریلز اینستاگرام می توان قالب جدیدی برای انتشار محتوا در فضای پلتفرم تعریف کرد. در واقع این قابلیت به شما اجازه می دهد که ویدیو هایی معادل 15 ثانیه را در یک فید اختصاصی با دیگران به اشتراک بگذارید. نکته قابل توجه در مورد عملکرد ریلز این است که ابزارهای خلاقانه ای را در اختیار کاربران اینستاگرام قرار می دهد. در نتیجه ویدیوهای کوتاه به اشتراک گذاشته شده در آن می‌توانند بسیار مهیج، جذاب یا سرگرم کننده باشند. ضبط ویدیو 15 ثانیه ای و امکان ویرایش آن با استیکر، افکت، متن، موسیقی، صدا و غیره از مواردی است که برای قابلیت ریلز اینستاگرام تعریف می شود. همچنین این پست ها قابلیت دریافت لایک و ویو را نیز دارند؛ تعداد ویو های پست ریل بیانگر این است که ویدیو شما توسط چند نفر مورد بازدید قرار گرفته است و آمار لایک نیز نمایانگر تعداد افرادی است که پست شما را لایک کرده اند. پست های ریلز نرد کاربران اینستاگرام بسیار محبوب هستند اما نباید فراموش کنید که محتوای شما نیز باید برای دنبال کننده هایتان جذاب باشد.

خرید ویو ریلز اینستاگرام

روش های افزایش ویو ریلز اینستاگرام

الگوریتم های اینستاگرام محتواهای منتشر شده را به خوبی ارزیابی می کنند. بنابراین برای اینکه ویدیوهای خود را در فیدهای کاربران قرار دهید، باید تلاش کنید پست بسیار مناسبی را تهیه کنید؛ یک ریلز جذاب میتواند بازدید پست شما را تا حد زیادی افزایش دهد. شاید این موضوع در یک پلتفرم مانند اینستاگرام کمی دشوار باشد اما با راه حل های مناسب مانند خرید ویو ریلز میتوان در زمان بسیار اندکی آمار بازدید بالایی را بدست آورد و نرخ تعامل کاربران را با پست افزایش داد. فراموش نکنید که همین عامل نیز میتواند کمک حال شما برای افزایش احتمال ورود پستتان به اکسپلور اینستاگرام باشد. در هر حال برخی از روش های کاربردی که میتواند سبب افزایش ویو پست ریلز شما گردد را در ادامه برای شما شرح میدهیم.

 • خرید بازدید ریلز اینستاگرام از بهترین روش هایی است که به آسانی با صرف کمترین هزینه میتوانید به ویو ریلز مد نظر خود دست پیدا کرده و تعامل کاربران را با پست افزایش دهید.
 • برای افزایش ویو ریلز اینستاگرام باید ویدیوهای با کیفیت را جهت انتشار در نظر گرفت. چرا که ویدیوهای با کیفیت بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند.
 • اگر به دنبال راهی برای افزایش بازدید پست ریلز هستید می‌ توانید در زمان ‌هایی که مخاطبان شما در اینستاگرام فعال هستند، پستتان را منتشر کنید.
 • استفاده از هشتگ های مرتبط می تواند به پست ریل شما کمک کند تا مخاطبان بیشتری را جذب کنند. این ویدیو ها در اینستاگرام مورد بازدید بیشتری قرار می گیرند.
 • ریلزهای خود را در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
 • شما می توانید ویدیوی خود را به فید استوری پیجتان اضافه کنید تا کاربرانی که استوری شما را مشاهده میکنند متوجه انتشار پست شده و ویو بیشتری دریافت کنید.
 • از عمده روش هایی که میتوانید با کمک آن بازدید پست Reels را افزایش دهید، ارتباط برقرار کردن با سایر کاربرانی است که در اینستاگرام با شما علایق مشابهی دارند.
 • شما میتوانید با خرید لایک ریلز به ارتقای آمار پست خود کمک شایانی کنید؛ با افزایش لایک طبیعتا پست شما بیشتر به چشم آمده و در دیدرس کاربران بیشتری قرار میگیرد.

خرید ویو ریلز اینستاگرام چه مزایایی به دنبال دارد؟

اینستاگرام یکی از راه های معرفی برند، انجام تبلیغات، کسب درآمد و غیره برای افراد مختلف است. امروزه این نوع اپلیکیشن در نقاط مختلف جهان با توجه به قابلیت هایی که دارد، بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. وجود قابلیت ریلز در اینستاگرام باعث شده که افراد بسیاری خواهان افزایش بازدید در این زمینه نیز باشند. با خرید ویو ریلز اینستاگرام می توان شانس بیشتری برای تثبیت موقعیت و کسب درآمد داشت.

قابلیت ریلز یکی از جدیدترین قابلیت های تعریف شده در اینستاگرام است. اگر چه مدت زمان کوتاهی از عمر این قابلیت می گذرد اما در همین مدت کوتاه نیز توانسته نظر بسیاری از کاربران و مخاطبان اینستاگرام را به خود جلب کند. ضمن اینکه این قابلیت امکان شخصی سازی دارد و به همین خاطر متناسب با نوع کسب و کار و در راستای اهداف کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. اینستاگرام این قابلیت را برای رقابت با اپلیکیشن تیک تاک در نظر گرفته است.

بسیاری از کاربران رسانه‌ های اجتماعی این روزها زمان بیشتری را صرف TikTok می‌کنند. اینستا به این موضوع توجه کرده و Reels را معرفی کرده است تا بخشی از بازار ویدیو های کوتاه‌ مدت را پس بگیرد. در نتیجه، بسیاری از افرادی که در تلاش برای افزایش مخاطبان پیج خود هستند، تصمیم می‌گیرند تا بازدیدهای Reels اینستاگرام را خریداری کنند. با Reels، می‌توانید یک ویدیوی 15 ثانیه‌ای بسازید و حتی موسیقی و تصاویر بصری اضافه کنید، اما چگونه میتوانید محبوبیت پستی را که انتشار کردید بیشتر کرده و کاربران بیشتری را وادار به دیدن آن کنید؟

 • وقتی برای پست ریلز خود بازدید خریداری می کنید، تعداد کاربرانی که محتوای شما را می بینند و با آن تعامل دارند را افزایش می دهید؛ چرا که هر کاربری با دیدن آمار بالای پست ریلز شما مشتاق به دیدن کامل آن خواهد شد.
 • خرید ویو ریلز می تواند به آسانی بازدید پست ریلز را در زمان کمی افزایش دهد. در واقع برای افزایش ویو ریلز روش های مختلفی همچون ضبط ویدیوی خلاقانه و... وجود دارد. هر کدام از این روش ها در دراز مدت تاثیر خود را نشان می دهند.
 • با خرید بازدید ریلز می توانید در مدت زمان کوتاه به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. این مسئله برای کسب و کارهای مختلف اهمیت قابل توجهی دارد.
 • افزایش بازدید ریلز میتواند تعامل شما را با فالوور هایتان افزایش دهد. تعامل بهتر با مخاطب باعث می شود افرادی که ریلز شما را مشاهده می کنند، به ویدیو و سایر پست هایتان علاقه مند شوند.
 • بسیاری از مردم اکنون از اینستاگرام برای کار استفاده می کنند؛ صاحبان مشاغل، وبلاگ نویسان، اینفلوئنسرها، هنرمندان، نویسندگان و غیره. و همه آن ها باید تعداد بینندگان و مخاطبان خود را افزایش دهند و چه راهی بهتر از خرید بازدید ریلز؟
 • خرید ویو ریلز اینستاگرام می تواند منتهی به فالوورهای جدید، لایک ها، نظرات و همچنین بازدیدهای بیشتر پیجتان شود.
 • هرچه افراد بیشتری ویدیوی شما را ببینند، احتمال اشتراک گذاری آن افزایش پیدا می کند و همین عامل سبب افزایش دنبال کننده های بیشتری میگردد.
 • اگر صاحب کسب و کاری باشید طبیعتا با افزایش آمار بازدید ریلز اعتبار بیشتری دریافت میکنید و کاربران میتوانند به پیج شما اعتماد کنند.
 • افزایش ویو Reels احتمال وایرال شدن ویدیوی شما را نیز افزایش می دهد و سبب ارتقای آمار پیجتان میشود.
ویو پست ریلز

اعتبار و محبوبیت پیج شما به آمار پست هایتان وابسته است

این طبیعی است که اعتبار یک پست تا حدودی وابسته به آمار پیج نیز باشد اما آمار یک پیج چگونه افزایش می یابد؟ در واقع رشد پیج ها دقیقا وابسته به انتشار پست ها و تولید محتوایی است که در آن صورت میگیرد. هنگامی که محتوایی جذاب در اینستاگرام منتشر میکنید، اگر پستتان برای بینندگان محبوب باشد طبیعتا افراد بیشتری با پیج شما آشنا شده و پیجتان را دنبال میکنند. حضور همین افراد و فعالیت آن ها در پیج شماست که سبب افزایش اعتبار پیج شما میگردد.

برای مثال حتی هنگامی که پست Reels خود را در نهایت جذابیت برای مخاطبین خود منتشر میکنید ممکن است در ابتدا آمار مناسبی را به هر دلیلی کسب نکند و اینجاست که اهمیت خرید بازدید ریلز برای شما نمایان میشود؛ با انجام اینکار پست شما در کوتاه ترین زمان بازدید های زیادی را دریافت میکند و همین باعث میشود تا تک تک کاربران پیجتان به پستتان توجه کنند که نتیجه آن رشد آمار پیج و افزایش محبوبیت صفحه اینستاگرام شماست. وقتی که تصمیم به خرید بازدید ریلز اینستاگرام می گیرید، فرصتی برای کسب بازدید و تعامل به دست می‌آورید. بنابراین افراد بیشتری می‌توانند از محتوایی که شما روی آن سخت کار می‌کنید قدردانی کنند. در این حالت، اینستاگرام نیز متوجه محبوبیت پست شما می شود که در نتیجه الگوریتم های اینستاگرام پس از اینکه متوجه محبوبیت پست شما شوند، ویدیوهای شما را نیز در فید کاربران بیشتری قرار می دهند. نرخ تعامل بالاتر باعث می‌شود کاربران علاقه بیشتری به بازدید پست های ریلز شما داشته باشند.

رشد بیزنس شما در اینستاگرام نیز به آمار بازدیدتان توجه میکند

اجازه دهید خیلی راحت تر صحبت کنیم؛ وقتی تصمیم به خرید کالا یا استفاده از خدماتی در اینستاگرام میگیرد طبیعتا به پیجی که آمار پست هایش کم است توجه کمتری میکنید و همواره به دنبال صفحاتی هستید که پست های آن از بازدید و ویو بیشتری برخوردار شده است. به همین دلیل است که اکثر پیج های موفق در اینستاگرام، پس از انتشار پست هایشان با هر روشی اقدام به افزایش بازدید آن میکنند. چرا که میدانند چقدر آمار آنها برای دنبال کننده هایشان مهم است.

حتی افرادی که به دنبال استخدام اینفلوئنسرها هستند، فردی را می‌خواهند که مخاطبین اختصاصی و متعهد بیشتری داشته باشد. هرچه ریلزهای شما ویو و لایک های بیشتری داشته باشند آمار بازدید بهتری را نیز دریافت میکنند و افراد بیشتری تحت تأثیر پیج شما قرار می‌گیرند. به همین دلیل مایلند برای همکاری با شما پول بیشتری را نیز بپردازند. فراموش نکنید که چه افرادی هستند که به دنبال مکانی برای تبلیغات میگردند و آمار بازدید شما میتواند این دسته از افراد را به سمت شما بکشاند.

پست ریل یا ریلز (Reels) چه تفاوتی با استوری دارد؟

ریلز اینستاگرام مانند استوری یک روش تعامل با مخاطبان و فالوورها می باشد. با این وجود، این دو قابلیت تفاوت هایی نیز با هم دارند. در واقع آپشن های تعریف شده برای ریلز اینستاگرام نسبت به استوری بیشتر است. همین مسئله میزان خلاقیت در ضبط ویدیو را بالا می برد. مسلماً ویدیوهای خلاقانه با استقبال و بازدید بیشتری از سمت کاربران و مخاطبان مورد توجه قرار می گیرند. استوری ها بعد از 24 ساعت از بین میروند و غالبا برای استفاده کوتاه مدت مناسب میباشند اما پست های ریل در واقع همانند سایر پست های در اینستاگرام هستند که برای همیشه در پیج شما باقی میمانند. انتشار یک پست ریلز جذاب در اینستاگرام میتواند همیشه برای پیجتان بازدهی مناسبی داشته باشد و روزانه به واسطه آن فالوور های زیادی جذب کنید. در واقع پست ریلز همانند پست ویدیویی سابق میباشد و تفاوت آن وجود قالب جدید، مدت زمان و قابلیت های متنوع پست Reels است.

خرید بازدید ریلز اینستاگرام و چگونگی انجام سفارش

هنگامی که تصمیم به خرید بازدید ریلز برای پست خود گرفتید کافی است با در اختیار داشتن لینک پست خود سفارشتان را ثبت نمایید. در واقع با استفاده از لینک پست شما، آن را در معرض نمایش سایر کاربران قرار میدهیم تا شاهد افزایش بازدید ریلز خود بصورت واقعی باشید. تمامی کاربران علاقه دارند تا در مدت زمان اندکی به تعداد بازدید مد نظر خود دست پیدا کنند و ما نیز به این مورد اهمیت ویژه ای میدهیم. لازم به ذکر است بگوییم سفارشاتی که برای بازدید پست ریلز خود ثبت میکنید بصورت فوری برای شما دوستان ارسال میگردد و در مدت زمان بسیار کوتاهی میتوانید شاهد افزایش ویو ریلز خود باشید. توجه فرمایید که برای ثبت سفارش باید پیجتان عمومی باشد تا بتوانیم کاربران را وارد پیجتان کنیم. کیفیت استثنایی که در ارائه سرویس ها داریم رضایت شما را به دنبال خواهد داشت. پشتیبانی ما بصورت شبانه روزی بوده و اگر سوالی در زمینه افزایش بازدید ریلز دارید میتوانید با ما در میان بگذارید.


4.8/5 - (55 امتیاز)