خرید منشن اینستاگرام؛ تگ افراد دلخواه شما بصورت کاملا هدفمند

سرویس منشن اینستاگرام یکی از محبوب ترین خدمات ارائه شده میباشد که به واسطه آن میتوانید تبلیغات فوق حرفه ای با بازدهی واقعی داشته باشید. با کمک منشن اینستاگرام شما میتوانید افراد یا مشتریان دلخواهی را که هدف مد نظر شما هستند، بصورت انبوه زیر پست های خود تگ کنید. با استفاده از این سرویس نوتیفیکیشن برای کاربرانی که زیر پست منشن شده اند، ارسال میشود و طبیعتا کاربران تگ شده از پست شما بازدید خواهند کرد. خدمات منشن اینستاگرام با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت به کاربران گرامی عرضه شده و کلیه سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل میگردند.

اینستاگرام

خرید منشن اینستاگرام

هم اکنون میتوانید سفارش منشن اینستاگرام خود را به سادگی ثبت کنید و شاهد نتیجه فوق العاده آن باشید. برای مثال شما میتوانید افرادی را که یک پیج خاصی را دنبال میکنند، یا افرادی که یک پست خاصی را لایک کرده اند و حتی افرادی را که برای یک پست خاص کامنت گذاشته اند، بصورت انبوه زیر پست خود تگ یا منشن کنید! این سرویس یک بازاریابی حرفه ای برای جذب مشتریان شماست!

1000

منشن اینستاگرام

تگ افراد دلخواهتان زیر پست شما 🔥

بازدهی واقعی و 100% هدفمند

منشن فالوور های پیج مد نظر شما ⚡

منشن لایک کننده های پست هدف ❤️

منشن کامنت گذار های پست هدف 💬

ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان

تگ 1000 نفر زیر پست شما ✅

500,000تومان
250,000تومان
ثبت سفارش

2000

منشن اینستاگرام

تگ افراد دلخواهتان زیر پست شما 🔥

بازدهی واقعی و 100% هدفمند

منشن فالوور های پیج مد نظر شما ⚡

منشن لایک کننده های پست هدف ❤️

منشن کامنت گذار های پست هدف 💬

ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان

تگ 2000 نفر زیر پست شما ✅

1,000,000تومان
500,000تومان
ثبت سفارش

5000

منشن اینستاگرام

تگ افراد دلخواهتان زیر پست شما 🔥

بازدهی واقعی و 100% هدفمند

منشن فالوور های پیج مد نظر شما ⚡

منشن لایک کننده های پست هدف ❤️

منشن کامنت گذار های پست هدف 💬

ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان

تگ 5000 نفر زیر پست شما ✅

2,500,000تومان
1,250,000تومان
ثبت سفارش

تعداد دلخواه

خرید از 1000 الی 1 میلیون منشن

ثبت سفارش به تعداد دلخواه شما

تگ افراد دلخواهتان زیر پست شما 🔥

بازدهی واقعی و 100% هدفمند

منشن فالوور های پیج مد نظر شما ⚡

منشن لایک کننده های پست هدف ❤️

منشن کامنت گذار های پست هدف 💬

ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت 💸

تکمیل سفارش در کوتاه ترین زمان

امکان سفارش تا 1 میلیون منشن ✅

هر هزار منشن 500,000 تومان
هر هزار منشن 250,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید منشن اینستاگرام؛ تگ افراد دلخواه شما

 • بیش از 12000

  سفارش منشن اینستاگرام

 • بیش از 30 میلیون

  منشن انجام شده

 • بیش از 11000

  مشتری با رضایت

چرا باید منشن اینستاگرام بخریم؟

با استفاده از سرویس منشن اینستاگرام میتوانید بصورت هدفمند مخاطبین خاص خود را پیدا کنید و با تگ کردن آنها زیر پست هایتان شاهد رشد واقعی آمار پیجتان باشید.

چگونه با منشن اینستاگرام بازاریابی کنیم؟

با منشن کردن افراد و کاربرانی که تارگت موضوع پیج شما هستند میتوانید بصورت مستقیم مخاطبین پیج خودتان را افزایش دهید و شاهد یک بازاریابی حرفه ای باشید.

با خرید منشن چه افرادی زیر پست ما تگ میشوند؟

شما با توجه به نیاز خودتان میتوانید بصورت دلخواه، فالوور های یک پیج خاص یا لایک کننده های یک پستی را که زیر نظر دارید یا حتی افرادی که برای پستی کامنت گذاشته اند و .. را بصورت انبوه زیر پست های خود تگ کنید.

مدت زمان انجام سفارش منشن اینستاگرام چقدر است؟

در ارائه سرویس منشن، تمامی تلاش خود را بکار گرفته ایم تا کلیه سفارشات کاربران عزیز را در کوتاه ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت بصورت دقیق تکمیل کنیم.

منشن هدفمند اینستاگرام چه مزایایی به دنبال دارد؟

با کمک منشن هدفمند اینستاگرام شما میتوانید مخاطبینی که به موضوع پیج شما علاقه مند هستند را شناسایی کرده و با منشن آنها علاوه بر ارائه یک تبلیغات حرفه ای شاهد افزایش فروش، ارتقای آمار و رشد کسب درآمدتان از اینستاگرام باشید.

کیفیت خدمات منشن❤️ بهترین کیفیت مارکت
مدت زمان انجام سفارش⚡ انجام فوری سفارشات
شیوه بازاریابی منشن ها🔥 با منشن مخاطبین هدف
تعرفه منشن اینستاگرام💰 ارزان ترین قیمت ممکن
روش منشن اینستاگرام📌 بصورت دلخواه و هدفمند
پشتیبانی سرویس ها⏰ 24/7 بصورت شبانه روزی
ویژگی های خدمات منشن اینستاگرام

تبلیغات هدفمند و حرفه ای با منشن اینستاگرام

اگر شما نیز پیج اینستاگرامی دارید و میخواهید آمار رشد خود را دگرگون کنید باید با منشن اینستاگرام بیشتر آشنا شوید! بسیاری از کاربران پلتفرم محبوب اینستاگرام برای افزایش درآمد خود به دنبال روش های گوناگونی برای افزایش آمار پیجشان هستند. طبیعتا انتخاب یک شیوه مناسب برای بازاریابی میتواند نتایج مثبتی را برای شما به ارمغان بیاورد. منشن اینستاگرام یک روش تبلیغاتی حرفه ای و هدفمند است که به کمک آن میتوانید افرادی را که زیر نظر دارید بصورت انبوه زیر پست های اینستاگرام خود تگ کنید و کاربران را به اجبار دعوت به مشاهده پست های خود کنید!

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که ما چه افرادی را میتوانیم زیر پست های خود تگ یا منشن کنیم؟ در ادامه برای شما بصورت کامل شرح خواهیم داد.

خرید منشن اینستاگرام

منشن کاربران پیج های هدف بصورت دلخواه

حال تصور کنید که در اینستاگرام شما یک پیج فروشگاهی دارید و به دنبال کاربرانی هستید که به خدمات شما علاقه مند هستند؛ قطعا پیج ها و رقبایی با موضوع خدمات شما یا نزدیک به آن در این پلتفرم حضور دارند. شما میتوانید بصورت دلخواه خودتان پیج های رقبایی که بازدهی مناسبی را دارند را انتخاب کنید و کاربران پیجشان را که مخاطبین هدف شما هستند، زیر پست های خود تگ کنید. در این حالت قطعا شما میدانید که کاربران پیج رقیب به موضوع پیج شما نیز علاقه مند هستند و در واقع با منشن کردن این افراد زیر پست های خود میتوانید شاهد افزایش مشتریان و رشد آمار فروش پیج خود باشید. سرویس منشن یکی از حرفه ای ترین خدمات اینستاگرام است که با کمک آن میتوانید شاهد افزایش بازخورد واقعی و رشد آمار فروشتان باشید.

آیا میدانستید برای افزایش جذابیت محتوا های خود و رشد بازدهی پیج میتوانید اقدام به خرید لایک واقعی کنید؟

چگونه مخاطبین هدف را منشن کنیم؟

حال سوال بعدی که برای شما پیش می آید این است که چگونه مخاطبین هدف را زیر پست هایمان تگ کنیم کنیم؟ این کار را به ما بسپارید!

ما برای سهولت ثبت سفارش های کاربران و همچنین دریافت بیشترین بازدهی موثر شیوه های متفاوتی را برای انجام سفارشات منشن اینستاگرام نظر گرفته ایم.

 • میتوانید درخواست دهید تا کلیه افرادی که فالوور های یک پیج خاصی هستند را زیر پست های شما تگ کنیم.
 • میتوانید درخواست دهید تا کلیه افرادی که یک پست خاصی را لایک کرده اند، زیر پست های شما تگ کنیم.
 • میتوانید درخواست دهید تا تمامی افرادی را که برای یک پست خاص کامنت گذاشته اند، زیر پست های شما تگ کنیم.

پس از ثبت سفارش توسط شما، ما لیست آیدی ها و کاربران را متناسب با سفارشتان تهیه کرده و آنها را زیر پست های اینستاگرام شما منشن خواهیم کرد.

تگ شدن افراد زیر پست اینستاگرام ما چه مزایایی دارد؟

هنگامی که اقدام به خرید منشن اینستاگرام میکنید، کاربران یا مخاطبین مورد نیاز شما بصورت هدفمند زیر پست های شما تگ میشوند؛ با انجام اینکار نوتیفیکیشن منشن شدن برای کلیه کاربرانی که زیر پست شما تگ شده اند، ارسال میشود و کاربران اینستاگرام نیز با مشاهده نوتیفیکیشن وارد پست شما میشوند و از آن بازدید میکنند. منشن اینستاگرام یک تبلیغات مستقیم و هدفمند هست که با استفاده صحیح از آن قطعا نتایج مثبتی را رقم خواهید زد! بصورت خلاصه برخی از مزایای سرویس منشن اینستاگرام برای شما شرح داده میشود.

 • امکان منشن دلخواه و هدفمند مخاطبین
 • تگ کردن انبوه کاربران زیر پست های شما
 • افزایش فالوور ها و رشد کلیه آمار پیج
 • رشد کسب درآمد و افزایش آمار فروش
 • بازدهی واقعی و فوری در کوتاه ترین زمان
 • افزایش اعتبار و محبوبیت پیج اینستاگرام
 • و ...

روش های دیگری همانند خرید فالوور اینستاگرام نیز برای افزایش آمار مخاطبین پیج وجود دارند، اما سرویس منشن یک سرویس استثنایی است که به کمک آن میتوانید بصورت مستقیم مخاطب هدف خود را جذب کنید.

منشن هدفمند اینستاگرام

روش های پیشنهادی در ثبت سفارشات منشن

اکنون بگذارید درباره چگونگی ثبت سفارش منشن اینستاگرام برای دریافت بیشترین بازدهی را برای شما شرح دهیم. تصور کنید شما پیجی فروشگاهی دارید و قصد دارید تا با کمک سرویس منشن اینستاگرام، بصورت هدفمند مخاطبین را زیر پست خود تگ کنید تا با معرفی محصول خود به آن ها فروش خدمات خود را تقویت کنید. سه روش محبوب برای انجام سفارشات منشن وجود دارد که بصورت مختصر برای شما شرح میدهیم.

منشن فالوور های پیج هدف

در این روش که یکی از محبوب ترین روش های منشن در اینستاگرام میباشد، شما میتوانید زیر پست اینستاگرام خود، فالوور های یک پیج خاص را که زیر نظر دارید، تگ کنید. نکته حائز اهمیت اینجاست که باید اطمینان داشته باشید که پیجی که قصد دارید فالوور های آن را زیر پست خود منشن کنید، با موضوع پیج شما همخوانی دارد و علاوه بر آن دارای فالوور های فعال و واقعی است! در اینصورت با منشن فالوور های پیج هدف زیر پست اینستاگرامتان میتوانید شاهد فیدبک مناسبی از سوی افراد تگ شده باشید. لذا برای استفاده از سرویس منشن فالوور های پیج هدف، حتما صفحاتی را انتخاب کنید که بازدهی واقعی و آمار بسیار مناسبی دارند.

منشن لایک کننده های پست هدف

همانگونه که از عنوان این پاراگراف پیداست، شما با استفاده از این روش میتوانید افرادی را که یک پست خاصی را لایک کرده اند، زیر پست خود منشن کنید. در صورتی که به یک سری از اصول توجه گردد، این روش فوق العاده میتواند بازدهی بسیار مناسبی به همراه داشته باشد. تصور بفرمایید که یک پیج فروشگاهی با موضوع خرید لباس ورزشی دارید، از طرفی یک پیج دیگری که در ارتباط با موضوع پیج شماست محصولی را در پیج خود قرار میدهد و برای مثال هزار نفر پست آن پیج را لایک میکنند؛ در این حالت شما قطعا میدانید که آن هزار نفری که پست آن پیج را لایک کرده اند میتوانند برای پیج شما نیز کارآمد باشند! در چنین حالتی میتوانید پست هایی که مرتبط با موضوع پیج شما هستند و به تازگی منتشر شده اند را به عنوان پست هدف شناسایی و با تهیه منشن لایک کننده های یک پست خاص، کلیه افرادی که آن پست را لایک کرده اند، بصورت انبوه زیر پست اینستاگرام خود منشن کنید.

منشن افراد کامنت گذار پست هدف

گاها در اینستاگرام پست هایی را از پیج های رقیب یا همسان با حیطه کاری خودتان رویت میکنید که برای کاربران محبوب واقع شده و توانسته اند که کامنت های زیادی را جذب کنند. در چنین حالتی شما میتوانید کلیه کاربرانی را که برای آن پست کامنت گذاشته اند، زیر پست اینستاگرام خود منشن کنید. این روش نیز از دیگر روش های محبوب سرویس های منشن است که میتواند نتایج جالبی را برای پیج شما به دنبال داشته باشد. برای انجام این منشن، پست هایی را به عنوان هدف قرار دهید که به تازگی منتشر شده باشند و مرتبط با موضوع پیج شما هستند.

خرید ویو همراه همیشگی شما

ما در وبسایت خرید ویو تمامی تلاش خود را بکار برده ایم تا بتوانیم خدمات منشن اینستاگرام را با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت در مارکت همراه با ارسال فوری سفارشات به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. ما اینجا هستیم تا با ارائه خدمات متنوع در حوزه شبکه های اجتماعی به پیشرفت شما کمک کنیم و شاهد لبخند رضایت شما کاربران عزیز باشیم. پشتیبانی ما بصورت شبانه روزی است و شما دوستان عزیز میتوانید در هر لحظه با کارشناسان ما در تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.


5/5 - (28 امتیاز)