خرید سیو (Save) اینستاگرام؛ افزایش سیو پست ارزان و واقعی با ارسال فوری

همه ما تقریبا با سیو یا ذخیره کردن پست در اینستاگرام آشنا هستیم؛ هنگامی که از پستی خوشمان می آید غالبا آن را سیو (Save) میکنیم تا بتوانیم در هر لحظه به آن پست دسترسی داشته باشیم. از عواملی که بر رفتن پست به اکسپلور و بازدهی یک پیج تاثیر میگذارد تعداد سیو پست میباشد. به همین دلیل افراد فعال در اینستاگرام همواره به دنبال روشی برای افزایش سیو پست های خود هستند و کاربران خود را همواره به ذخیره کردن پستشان دعوت میکنند. خرید سیو اینستاگرام یکی از روش های فوق العاده مفید در جهت افزایش تعداد سیو پست میباشد.

خرید سیو پست اینستاگرام

خرید سیو پست اینستاگرام

اگر تصمیم به خرید سیو برای پست خود گرفته اید، مکان بسیار مناسبی را انتخاب کرده اید! خدمات سیو اینستاگرام در این وبسایت بصورت واقعی با قیمتی ارزان به کاربران عزیز ارائه میشود. ارسال سفارشات سیو پست بصورت فوری بوده و در نهایت کیفیت انجام میگردد؛ بدون شک با خرید سیو اینستاگرام شانس ورود پست خود را به اکسپلور افزایش خواهید داد.

100

سیو اینستاگرام

خرید سیو پست اینستاگرام 💾

افزایش Save پست اینستاگرام

ذخیره پست شما توسط سایر کاربران

بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ❤️

خرید سیو (Save) اینستاگرام واقعی 💎

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور

قابل استفاده برای انواع پست ها

خرید 100 سیو پست اینستاگرام ✔️

20,000تومان
10,000تومان
ثبت سفارش

200

سیو اینستاگرام

خرید سیو پست اینستاگرام 💾

افزایش Save پست اینستاگرام

ذخیره پست شما توسط سایر کاربران

بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ❤️

خرید سیو (Save) اینستاگرام واقعی 💎

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور

قابل استفاده برای انواع پست ها

خرید 200 سیو پست اینستاگرام ✔️

40,000تومان
20,000تومان
ثبت سفارش

500

سیو اینستاگرام

خرید سیو پست اینستاگرام 💾

افزایش Save پست اینستاگرام

ذخیره پست شما توسط سایر کاربران

بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ❤️

خرید سیو (Save) اینستاگرام واقعی 💎

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور

قابل استفاده برای انواع پست ها

خرید 500 سیو پست اینستاگرام ✔️

100,000تومان
50,000تومان
ثبت سفارش

تعداد دلخواه

خرید از 100 الی 100 هزار سیو

ثبت سفارش به تعداد دلخواه شما

خرید سیو پست اینستاگرام 💾

افزایش Save پست اینستاگرام

ذخیره پست شما توسط سایر کاربران

بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ❤️

خرید سیو (Save) اینستاگرام واقعی 💎

ارسال سفارش در کوتاه ترین زمان ⚡

افزایش احتمال ورود به اکسپلور

قابل استفاده برای انواع پست ها

امکان ثبت سفارش تا 100 هزار سیو

هر هزار عدد سیو 200,000 تومان
هر هزار عدد سیو 100,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید و افزایش سیو پست اینستاگرام

 • بیش از 14000

  سفارش سیو اینستاگرام

 • بیش از 2 میلیون

  سیو اینستاگرام ارسالی

 • بیش از 13000

  مشتری با رضایت

ثبت سفارش خرید سیو پست اینستاگرام

🔺 بروزرسانی در ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
• خرید ویو کاملترین و ارزانترین مرجع خرید سیو پست اینستاگرام در ایران.
هنگام خرید سیو، پیج خود را در حالت باز یا Public قرار دهید. [ پیج نباید Private یا شخصی باشد. ]
• هر صد عدد سیو اینستاگرام 10,000 تومان میباشد.
• در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

• سایر سرویس های پیشنهادی : خرید لایک خرید کامنت خرید شیر خرید ریچ و ایمپرشن خرید ویو


• آیا میدانستید با ورود به پنل کاربری و شارژ اکانت خود میتوانید سفارشات خود را به آسانی و با سرعت بیشتری ثبت کنید؟


• در صورت بروز مشکل در وارد کردن تعداد ، کیبورد را روی زبان انگلیسی قرار دهید.
• حداقل تعداد سفارش 100 عدد و حداکثر 100,000 میباشد.
لطفا تعداد را از 100 تا 100000 انتخاب کنید.
• لینک پست اینستاگرام مورد نظر را در این کادر وارد کنید.
آموزش کپی کردن لینک پست اینستاگرام
• لطفا شماره تلفن همراه خود را در این کادر وارد کنید.
• مجموع قیمت بصورت اوتوماتیک محاسبه میگردد.
مدت زمان ارسال سیو پست اینستاگرام چقدر است؟

سفارشات سیو پست اینستاگرام غالبا با ارسال فوری همراه هستند. پس از ثبت سفارش، در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد افزایش تعداد سیو پست خود خواهید بود.

سفارشات سیو اینستاگرام چگونه انجام میشوند؟

با استفاده از لینک پست اینستاگرام میتوانید سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش پست شما توسط افراد دیگر ذخیره شده و سیو پست شما به تعداد خریدتان افزایش می یابد.

آیا افزایش سیو پست باعث ورود به اکسپلور میشود؟

یکی از مواردی که سبب ورود یک پست به اکسپلور میشود تعداد ذخیره یا سیو یک پست اینستاگرام است. بنابراین با افزایش تعداد سیو، احتمال ورود پست به اکسپلور بیشتر میشود.

آیا با خرید سیو اینستاگرام آمار پیج افزایش می یابد؟

با خرید سیو اینستاگرام پست شما توسط کاربران زیادی ذخیره میگردد و این عامل سبب میشود تا آمار شما به شدت افزایش یافته و پست شما از شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور برخوردار شود.

مدت زمان انجام سفارش⚡ بصورت فوری
کیفیت سیو پست💎 واقعی با بهترین کیفیت
قیمت سیو اینستاگرام💰 شروع از 5000 تومان
نحوه ثبت سفارش📌 با لینک پست اینستاگرام
نحوه افزایش سیو💾 با ذخیره کردن پست
پشتیبانی وبسایت⏰ بصورت شبانه روزی
ویژگی های سیو پست اینستاگرام

آشنایی با سیو (Save) پست اینستاگرام

اینستاگرام همواره در تلاش برای جذاب کردن اپلیکیشن خود میباشد و سالانه با آپدیت های جذاب خود آیتم های جالبی را به این برنامه اضافه میکند. در گذشته افراد با دیدن پست های جذاب در اینستاگرام غالبا از آن اسکرین شات میگرفتند یا اگر پست بصورت ویدیویی بود شروع به اسکرین ریکورد میکردند اما امروز با وجود آیتم ذخیره یا سیو (Save) دیگر نیاز به انجام اعمال گذشته نیست. سیو به معنای ذخیره کردن بوده و هنگامی که بحث از سیو پست اینستاگرام میشود، منظور ذخیره کردن یک پست خاص در اینستاگرام است. در زیر هر پست گزینه ای برای ذخیره سازی آن وجود دارد که میتوانید با انتخاب آن، یک پست خاص را برای همیشه در بخش آیتم های ذخیره شده خود داشته باشید و در هر لحظه که نیاز داشتید به آن پست دسترسی پیدا کنید. اکثر ما با ورود به اینستاگرام و مشاهده پست های جذاب روزانه حداقل چندین پست را سیو میکنیم. حال اگر دارای پیج بیزنس باشید در بخش آمار یا insight پست خود میتوانید تعداد دفعاتی که پست شما توسط سایر افراد ذخیره شده است را مشاهده کنید و با دیدن آمار تعداد سیو ها در راستای تولید محتوای جذابتر برای پیج خود قدم بردارید. همچنین از آن جایی که آمار سیو پست هم برای شخص و هم برای اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است بسیاری از افراد با خرید سیو پست اینستاگرام آمار Save پیج خود را افزایش میدهند. خرید سیو اینستاگرام یکی از راه های آسان و بی دردسر در جهت افزایش ذخیره پست اینستاگرام شما میباشد که در ادامه با مزایای خرید آن نیز آشنا میشویم.

افزایش سیو اینستاگرام با خرید سیو

چرا باید سیو اینستاگرام بخریم؟

همانطور که می دانید، تعداد سیو یا ذخیره یک پست در اینستاگرام توسط کاربران دیگر قابل مشاهده نیست. این در حالی است که لایک و فالوور برای مخاطبین قابل مشاهده هستند و شاید باعث افزایش اعتماد مشتریان شوند. این موضوع شاید سوالی را در ذهن شما ایجاد کند که چرا افزایش سیو اینستاگرام، با اینکه قابل مشاهده و تشخیص برای مخاطبین نیست، اما اهمیت زیادی دارد؟ در پاسخ به این سوال باید شما را با مزایای افزایش سیو در اینستاگرام آشنا کنیم. افزایش بازدید یک پیج در اینستاگرام، می تواند مزیت های مختلفی را از جمله افزایش فروش، کسب درآمد بیشتر و محبوب شدن در میان مردم را به دنبال داشته باشد. از مهم ترین اقدام برای رسیدن به درآمد بیشتر در اینستاگرام، انجام اقدامات مربوطه برای رسیدن به صفحه اکسپلور است. صفحه اکسپلور دقیقا همان جایی است که می توانید با قرار گرفتن در آن، شاهد افزایش شدید آمار پیج خود باشید. همانطور که می دانید با هر آپدیت اینستاگرام، الگوریتم های این برنامه نیز تغییر می کند. به همین خاطر، نمی توان با در نظر نگرفتن معیارهای رتبه بندی پست در اینستاگرام، شاهد موفقیت در این برنامه مجازی بود. سیو اینستاگرام یکی از معیارهایی است که اینستاگرام برای ورود پست های یک پیج به صفحه اکسپلور در نظر می گیرد. در واقع، هر چقدر سیو اینستاگرام واقعی پست شما بیشتر باشد، احتمال اینکه به صفحه اکسپلور راه پیدا کنید نیز بیشتر است. برای الگوریتم های اینستاگرام آمار یک پست بسیار حائز اهمیت میباشد. غالب مطلب هایی که در بالای سایر پست ها در اینستاگرام قرار میگیرند از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و اگر نگاهی به اکسپلور بیندازیم متوجه خواهیم شد که اکثر پست ها برای کاربران جالب به نظر آمده است. از این رو یکی از مواردی که اینستاگرام به آن اهمیت بسیار زیادی میدهد تعداد سیو یک پست اینستاگرام میباشد؛ چرا که افراد غالبا پست هایی را ذخیره میکنند که برای آنها جذاب است و این دفعات سیو میتواند نشان از محبوبیت یک پست باشد. بسیاری از افراد با ذکر اینکه پست را ذخیره کنید، فالوور های خود را تشویق به سیو کردن پست خود میکنند هرچند راه آسانتری وجود دارد که به واسطه آن میتوان تعداد سیو یک پست را افزایش داد و آن هم خرید سیو اینستاگرام میباشد.

بطور کل خرید سیو اینستاگرام مزایای زیادی را به دنبال دارد که بصورت خلاصه برخی از این موارد زیر را شامل میشود:
 • با خرید سیو اینستاگرام میتوانید بدون صرف زمان و در کوتاه ترین زمان ممکن آمار پست خود را دگرگون کرده و به تعداد سیو پست خود بیفزایید.
 • با افزایش سیو پست اینستاگرام میتوانید شانس ورود پست خود را به اکسپلور افزایش داده و در معرض دید هزاران کاربر مختلف قرار بگیرید.
 • ذخیره سازی پست شما به میزان محبوبیت و اعتبار پیج شما افزوده و همین سبب افزایش فالوور یا دنبال کننده های پیج شما خواهد شد.
 • و ....
خرید سیو پست اینستاگرام

راهکار هایی که در افزایش سیو اینستاگرام وجود دارد!

حال که با مزیت های افزایش سیو در اینستاگرام آشنا شدید، بد نیست که در مورد روش های مختلف افزایش سیو در اینستاگرام نیز اطلاعات خوبی کسب کنید. خرید سیو اینستاگرام، یکی از ساده ترین روش ها برای افزایش ذخیره پست در این برنامه است. اما این روزها بسیاری از افراد با این تکنیک ها شاهد افزایش سیو اینستاگرام خودشان و افزایش احتمال ورود به صفحه اکسپلور هستند. خرید سیو اینستاگرام راهی میانبر برای افزایش تعداد ذخیره پست شما به شمار می رود. ناگفته نماند راه های دیگری نیز برای افزایش سیو پست اینستاگرام شما وجود دارد که برای شما شرح میدهیم.

 1. بیشترین کمکی که میتوانید به پیجتان کنید تولید محتوای جذاب است. مطمعن باشید اگر محتوایی تولید کنید که برای سایر کاربران جذاب بنظر برسد تک تک آنها پست شما را سیو خواهند کرد و شاهد افزایش سیو اینستاگرام پست خود خواهید بود. بسیار مهم است که مشتریان و کاربران خودتان را بشناسید. در این صورت می توانید بر حسب علایق مشتریان خودتان تولید محتوا کنید و منتظر افزایش سیو اینستاگرام باشید. مطمئن باشید که مشتریان شما، بیشتر به سیو کردن پست هایی که مطابق با سلیقه آن هاست، علاقه مند هستند.
 2. پست های ویدیویی، یکی از محبوب ترین محتواها در اینستاگرام محسوب شوند. اگر به دنبال افزایش سیو اینستاگرام هستید، می توانید محتواهای ویدیویی که به صورت خاص و زیبا ساخته شده اند را منتشر کنید
 3. تجربه نشان داده است که محتواهای چند برگه ای بیشتر مورد توجه کاربران قرار می گیرند. این محتواها این ذهنیت را به مشتریان القا می کنند که این پست اینستاگرام بسیار مهم و کاربردی است. به همین خاطر، اقدام به ذخیره کردن آن می کنند.
 4. یکی از بهترین روش ها برای افزایش سیو اینستاگرام، منتشر کردن محتواهای علمی است. هر چقدر بتوانید محتوای علمی بیشتری را در پیج اینستاگرامی خودتان منتشر کنید، می توانید شاهد افزایش سیو اینستاگرام باشید. به طور کلی، کاربران اینستاگرام، علاقه زیادی به محتواهای علمی و آموزشی دارند. از طرفی این محتواها را سیو می کنند تا در دفعات بعدی بتوانند از آن استفاده کنند.
 5. از کاربران خود همواره در خواست کنید تا پست شما را ذخیره کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند. سعی کنید به روشی آنها را تشویق کنید که اینکار را انجام دهند؛ برای مثال میتوانید مسابقه ای برگذار کنید و یکی از شرایط شرکت در مسابقه را سیو کردن پست قرار دهید.
 6. هرزگاهی مطالب طنز را وارد پیج خود کنید. مطالب طنز بیشترین بازخورد برای سیو پست اینستاگرام را دارند. میتوانید مرتبط با محتوای پیج خود، عکس یا کلیپی خنده دار تهیه کرده و آمار سیو پیج را افزایش دهید.

در این میان راهکار های بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که بطور مختصر تنها به برخی از این موارد اشاره کردیم.

تضمین افزایش سیو پست واقعی با بهترین کیفیت و ارسال فوری

هنگامی که قصد خرید سیو برای پست اینستاگرام خود را داشته باشید میتوانید با مراجعه به فرم ثبت سفارشی که برای شما عزیزان قرار داده ایم، سفارش خود را به سادگی تنها با چند کلیک ثبت کرده و شاهد رشد آمار سیو پست خود باشید. برای ثبت سفارش سیو یا ذخیره سازی پست تنها به لینک پست اینستاگرام شما نیاز است. با استفاده از لینک پست اینستاگرام، پست شما توسط افراد واقعی ذخیره یا سیو شده که در نتیجه آن تعداد Save پست شما افزایش خواهد یافت. سفارش شما با بهترین کیفیت انجام شده و در کوتاه ترین زمان ممکن تکمیل میگردد. با ارائه خدمات خرید و افزایش سیو اینستاگرام امیدواریم بتوانیم شما را در راستای پیشرفت پیجتان همراهی نماییم. پشتیبانی خدمات اینستاگرام ما بصورت شبانه روزی بوده و در هر لحظه میتوانید با ما در ارتباط باشید.


4.8/5 - (37 امتیاز)