خرید بازدید لایو اینستاگرام و افزایش ویو لایو؛ ارزان واقعی با ارسال فوری

لایو یا همان پخش زنده اینستاگرام یکی از بخش های بسیار جذاب اینستاگرام است که کاربران با برگذاری آن میتوانند بصورت زنده با فالوور های خود ارتباط برقرار کنند. بسیاری از کاربران به دنبال افزایش آمار بازدید لایو خود هستند و خرید ویو لایو اینستاگرام یک روش بسیار آسان و کاربردی است که به واسطه آن میتوانید بازدید لایو خود را به تعداد دلخواهتان افزایش دهید. خدمات ویو Live اینستاگرام بصورت واقعی با بهترین کیفیت، قیمتی ارزان و ارسال فوری به کاربران گرامی ارائه میگردد.

خرید ویو لایو اینستاگرام

خرید بازدید (ویو) لایو اینستاگرام

با انتخاب هر یک از بسته های زیر میتوانید بازدید کنندگان لایو خود را به تعداد دلخواهی که نیاز دارید افزایش دهید. لطفا توجه فرمایید که قبل از ثبت سفارش پیجتان پابلیک یا عمومی باشد؛ کلیه سفارشات بازدید لایو به واسطه ایدی اینستاگرام ارسال میگردند. خوشحالیم که برای خرید ویو لایو ما را انتخاب کرده اید.

25

ویو لایو اینستاگرام

خرید بازدید لایو اینستاگرام

خرید ویو لایو واقعی با ارسال فوری ⚡

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

افزایش بازدید لایو تضمینی ❤️

بازدید (ویو) Live با بهترین کیفیت 💎

ماندگاری 30 دقیقه در لایو شما ⏰

خرید 25 بازدید کننده لایو

20,000تومان
10,000تومان
ثبت سفارش

50

ویو لایو اینستاگرام

خرید بازدید لایو اینستاگرام

خرید ویو لایو واقعی با ارسال فوری ⚡

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

افزایش بازدید لایو تضمینی ❤️

بازدید (ویو) Live با بهترین کیفیت 💎

ماندگاری 30 دقیقه در لایو شما ⏰

خرید 50 بازدید کننده لایو

40,000تومان
20,000تومان
ثبت سفارش

100

ویو لایو اینستاگرام

خرید بازدید لایو اینستاگرام

خرید ویو لایو واقعی با ارسال فوری ⚡

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

افزایش بازدید لایو تضمینی ❤️

بازدید (ویو) Live با بهترین کیفیت 💎

ماندگاری 30 دقیقه در لایو شما ⏰

خرید 100 بازدید کننده لایو

80,000تومان
40,000تومان
ثبت سفارش

تعداد دلخواه

خرید از 25 الی 10 هزار بازدید لایو

ثبت سفارش به تعداد دلخواه شما

خرید بازدید لایو اینستاگرام

خرید ویو لایو واقعی با ارسال فوری ⚡

فروش با ارزان ترین قیمت ممکن 💸

افزایش بازدید لایو تضمینی ❤️

بازدید (ویو) Live با بهترین کیفیت 💎

ماندگاری 30 دقیقه در لایو شما ⏰

امکان ثبت سفارش تا 10 هزار ویو لایو

هر هزار عدد 800,000 تومان
هر هزار عدد 400,000 تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید و افزایش بازدید لایو اینستاگرام

 • بیش از 28000

  سفارش ویو لایو انجام شده

 • بیش از 880000

  بازدید لایو ارسال شده

 • بیش از 26000

  مشتری با رضایت

ثبت سفارش خرید بازدید لایو اینستاگرام

🔺 بروزرسانی در ۲۶ خرداد ۱۴۰۳
• خرید ویو کاملترین و ارزانترین مرجع خرید بازدید لایو اینستاگرام در ایران.
هنگام خرید بازدید لایو اینستاگرام از پابلیک بودن پیج خود مطمعن باشید. [ پیج نباید Private باشد. ]
در هر خرید مدت زمان ماندگاری بازدید کننده ها در لایو 30 دقیقه میباشد.
ارسال ویو لایو فوری است و بازدید کنندگان بین 1 الی 5 دقیقه بعد از ثبت سفارش وارد لایو شما میشوند.
• در حین برگذاری لایو یا 1 دقیقه قبل از استارت لایو میتوانید خرید خود را انجام دهید.
• در صورت نیاز به بازدید لایو یک ساعته، در پنل کاربری سایت عضو شده و در پنل سفارش خود را ثبت نمایید.
• در صورت لزوم با پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

• آیا میدانستید با ورود به پنل کاربری و شارژ اکانت خود میتوانید سفارشات خود را به آسانی و با سرعت بیشتری ثبت کنید؟


• از این منو تعداد بازدید کنندگان لایو مورد نیاز را انتخاب کنید.
• آیدی اینستاگرام مورد نظر را در این کادر وارد کنید.
• لطفا شماره تلفن همراه خود را در این کادر وارد کنید.
• مجموع قیمت بصورت اوتوماتیک محاسبه میگردد.
مدت زمان ارسال بازدید لایو چقدر است؟

ارسال سفارشات بازدید لایو اینستاگرام بصورت فوری میباشد و بلافاصله پس از ثبت سفارش، بازدیدکننده ها برای لایو شما ارسال میگردند.

چرا باید بازدید لایو اینستاگرام بخریم؟

تعداد بازدید لایو در اینستاگرام برای همه کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و طبیعتا بالا بودن بازدید لایو شما میتواند سبب افزایش محبوبیت و اعتبار پیج شما شود.

شرایط خرید بازدید لایو چگونه است؟

برای خرید بازدید لایو اینستاگرام باید پیجتان پابلیک یا عمومی باشد. امکان ارسال بازدیدکننده لایو برای پیج های خصوصی یا پرایوت وجود ندارد.

آیا خرید ویو لایو بر بازدهی پیج اثر میگذارد؟

اگر به دنبال رشد آمار و افزایش بازدهی پیج خود هستید، بدون شک خرید ویو لایو میتواند کمک شایانی را برای پیشرفت پیجتان ایفا کند.

مدت زمان ارسال بازدید لایو⚡ بصورت فوری
کیفیت بازدید کنندگان لایو💎 بهترین کیفیت مارکت
ماندگاری بازدید کننده ها⌛ 30 دقیقه در هر خرید
نحوه ارسال بازدید لایو📌 با آیدی پروفایل
شیوه افزایش ویو❤️ با ورود به لایو شما
پشتیبانی خدمات⏰ بصورت شبانه روزی
ویژگی های بازدید لایو اینستاگرام

خرید بازدید لایو اینستاگرام؛ بهترین روش برای افزایش ویو لایو!

لایو (Live) در اینستاگرام یکی از سرویس های جذاب و محبوب برای کاربران این پلتفرم محسوب میگردد. همان گونه که از اسم آن پیداست در لایو اینستاگرام شما میتوانید در لحظه شروع به فیلمبرداری کنید و فالوور ها یا دنبال کننده های شما میتوانند در همان لحظه فیلمی که در حال ضبط آن هستید را مشاهده کنند و نظرات خود را در قالب کامنت بیان کنند و یا حتی میتوانند در لایو شما مشارکت کرده و با شما شروع به گفتگو کنند. در حال حاضر کاربران زیادی در اینستاگرام هستند که به برگذاری لایو در اینستاگرام علاقه بسیاری دارند. برخی از روی سلیقه شخصی و برخی دیگر نیز بنا به ضرورت کاری به برگذاری لایو میپردازند. مورد قابل توجهی که در برگذاری لایو های اینستاگرام به آن اهمیت داده میشود تعداد View یا همان تعداد بازدید کننده های حاضر در لایو میباشد. طبیعتا لایو هایی که دارای ویو بیشتری باشند نه تنها برای بینندگان جذاب تر خواهد بود بلکه نشان دهنده محبوبیت و اعتبار پروفایلی که شروع به برگذاری لایو کرده نیز میباشد. همچنین هر چقدر تعداد بازدید لایو اینستاگرام بیشتر باشد، مخاطبین شما بیشتر به پیج، کسب و کار و خدمات شما اعتماد می کنند. حال باید توجه کرد که اگر بخواهیم راهی آسان برای افزایش ویو لایو اینستاگرام انتخاب کنیم شاید خرید آن منطقی ترین روش ممکن باشد! با خرید بازدید لایو اینستاگرام شما بدون هیچ گونه دردسری میتوانید به هر تعداد که نیاز دارید بینندگان لایو خود را افزایش دهید. در واقع با خرید ویو لایو شما دیگر نگران کم بودن بینندگان خود در لایو نیستید و میتوانید بدون هیچ استرسی لایوی فوق العاده داشته باشید.

خرید بازدید لایو اینستاگرام

خرید ویو لایو اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

کاربران در اینستاگرام به منظور های متفاوتی شروع به برگذاری لایو میکنند. برخی میخواهند از وضعیتی که در آن قرار دارند لایو بگیرند، برخی دیگر میخواهند با مخاطبین خود گپی داشته باشند، همچنین عده ای برای بیزنس خود شروع به گرفتن لایو میکنند و .... اما خرید ویو لایو مزایای بسیار زیادی برای تمامی این افراد دارد که بصورت مختصر شامل :

 • با خرید و افزایش بازدید Live افراد بسیار زیادی وارد لایو شما خواهند شد که نتیجه آن جذب مخاطب و افزایش فالوور های شما خواهد بود.
 • اگر به منظور کاری شروع به برگذاری لایو کرده باشید طبیعتا نگاه هر مخاطب به تعداد افراد حاضر در لایو شماست؛ چرا که تعداد بازدید کنندگان لایو میتواند نشان دهنده اعتبار پیج اینستاگرام شما باشد.
 • اگر بلاگر باشید طبیعتا با لایو اینستاگرام سر و کله زیادی خواهید زد. و میدانید چقدر ویو لایو در اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است. طبیعتا برای موفقیت های بیشتر خود نیاز دارید آمار خود را افزایش دهید و خرید ویو لایو به شما در این زمینه کمک بسیار زیادی خواهد کرد.
 • افراد و پیج های کاری بسیار زیادی هستند که تعداد فالوور های آنها با تعداد مخاطبینی که در لایو حاضر میشوند مغایرت بسیار زیادی دارد؛ اینجاست که افزایش بازدید لایو اینستاگرام میتواند شما را از این دغدغه رهایی بخشد.
 • ممکن است شخص مشهوری باشید که اگر بینندگان لایو آن پایین باشد، شاید جلوه جالبی برای شما نداشته باشد از این رو با خرید ویو لایو اینستاگرام تنها با چند کلیک میتوانید خیال خود را از بابت حضار لایو خود راحت کنید.
 • افزایش بازدید لایو اینستاگرام به هر شخصی اعتماد به نفس بیشتری میبخشد و میتواند لایوی جذابتر برگذار کند.
 • و ......

معرفی روش های افزایش بازدید لایو بصورت واقعی

اگر میخواهید در لایوی که برگذار میکنید موفق باشید باید نکاتی را در راستای افزایش واقعی بازدید لایو پیجتان مد نظر داشته باشید. درست است که میتوان با خرید ویو لایو به راحتی به هر تعداد بازدیدی که مد نظرمان است دسترسی پیدا کنیم اما برای اینکه بهترین بازدهی را از لایومان، دریافت کنیم باید با برخی از روش های افزایش بازدید لایو آشنا شویم. برای رسیدن به موفقیت در لایو، روش های مختلفی پیش روی شما هستند. به هر حال ممکن است که برخی از این روش ها، زمان بر و برخی هزینه بر باشند. اما اگر به دنبال موفقیت کسب و کار خودتان در اینستاگرام هستید، باید هزینه و زحمت را به جان بخرید. از جمله روش هایی که با کمک آن ها می توانید شاهد افزایش ویو لایو در اینستاگرام باشید، شامل موارد زیر میشوند.

برگزاری لایو در یک زمان مناسب

تایم برگذاری لایو بسیار حائز اهمیت است. همواره باید زمانی را برای گذاشتن لایو انتخاب کنید، که بدانید بیشتر مخاطبین شما در آن زمان توانایی شرکت در لایو شما را خواهند داشت. اینکه شرایط مخاطبین خودتان را درک کنید، بسیار اهمیت دارد. ممکن است اکثر مخاطبین شما شاغل باشند و بیشتر در طول شب، امکان چک کردن اینستاگرام را داشته باشند. پس سعی کنید که لایو خود را در زمانی برگزار کنید که مخاطبین شما دغدغه های کاری کمتری دارند. برای مثال میتوانید با برگذاری نظر سنجی، ساعاتی که دنبال کننده های شما زمان مناسب تری برای مشاهده لایو شما را دارند را مد نظر داشته باشید.

انتشار اطلاعیه زمان شروع لایو

هنگامی که زمان استارت لایو خود را تعیین کردید باید اطلاع رسانی بسیار کاملی را به فالوور های خود ارائه دهید. زمانی که به دنبال افزایش ویو لایو در اینستاگرام هستید، باید حتما به فکر انتشار یک استوری یا یک پست برای اطلاع دادن به مخاطبین خودتان هم باشید. به هر حال هر یک از مخاطبین شما دغدغه های فکری و شغلی خودشان را دارند و ممکن است در هر زمانی قادر به مشاهده لایو شما نباشند. لذا اگر یک اطلاعیه برای برگزاری لایو خود منتشر کنید و یا حتی زنگوله یادآوری را فعال کنید، می توانید شاهد افزایش بیشتر ویو لایو واقعی پیجتان باشید.

انتخاب یک موضوع جذاب برای لایو

اینکه بتوانید یک موضوع جذاب را برای لایو اینستاگرام خودتان در نظر بگیرید نیز، اهمیت بسیار زیادی دارد. قطعا مخاطبین شما علاقه مند به شرکت در لایوهای آموزشی، علمی و مورد سلیقه خودشان هستند. پس سعی کنید که علایق فالوور های خود را شناسایی کنید و بر اساس آن ها لایو را برگزار کنید. شما میتوانید موضوعی را انتخاب کنید که مطمعن باشید جذابیت کافی را برای بازدید کنندگان لایو به دنبال خواهد داشت. همچنین باید بتوانید در مورد آن موضوع تسلط کافی داشته باشید، به خوبی صحبت کنید و توانایی پاسخ دادن به سوالات دنبال کننده هایتان را داشته باشید.

استارت لایو های مشترک

یکی از روش های بسیار مناسبی که به کمک آن میتوانید بازدید لایو خود را بصورت واقعی افزایش دهید، استارت لایو های مشترک است! به طور مثال، برای داشتن یک لایو پزشکی، می توانید از یک پزشک دیگر برای شرکت کردن در لایو کمک بگیرید. با این کار هم میتوانید بازدید های خودتان را داشته باشید و هم از بازدیدکنندگان پیج مقابل در راستای شناخت پیجتان و افزایش ویو لایوتان کمک بگیرید. بسیاری از پیج ها با برگذاری لایو های مشترک جذابیت لایوشان را دوچندان میکنند.

افزایش بازدید لایو با خرید ویو

بازدید فیک لایو پله ای برای جذب مخاطبین بیشتر

یکی از موثر ترین روش های جذب مخاطب در اینستاگرام، برگذاری لایو میباشد. چرا که مخاطبین آن را بصورت زنده مشاهده میکنند و طبیعتا برای هر فردی از جذابیت بیشتری برخوردار است. اما نکته حائز اهمیتی که در اینجا باید متذکر شویم افراد حاضر در لایو شما هستند. شما نیز اگر وارد لایوی شوید که تنها دو سه نفر در آن حضور داشته باشد فورا آن لایو را ترک خواهید کرد اما اگر در نگاه اول تنها نگاهی جزئی به افراد حاضر در لایو بیندازید و نظاره گر تعداد زیادی از حاضرین در لایو باشید، شما نیز مانند سایرین در لایو خواهید ماند. این عامل در جذب مخاطب بسیار موثر است و میتوانند تعداد فالوور های شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. افراد بسیار زیادی هستند که با خرید بازدید فیک لایو اینستاگرام، حاضرین در لایو خود را افزایش میدهند. در واقع ویو فیک برای لایو یک پله ای میانبر برای نزدیکتر شدن به هدف یک پیج میباشد و اگر در حین برگذاری لایو آن را به بهترین نحو انجام دهید بی شک متوجه نتیجه شگفت انگیز آن خواهید شد!

خرید ویو Live با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت

ما درک می کنیم که برای همه شما، رشد کسب و کار در فضای مجازی اهمیت دارد. اما همه این کارها نمی توانند برای پیشی گرفتن از رقبای شما کافی باشند. این روزها، بسیاری از رقبای شما از خدمات اینستاگرام استفاده می کنند. با خرید ویو لایو اینستاگرام، دیگر نیازی به نگرانی در مورد بازدیدهای کم لایو ندارید؛ چون بازدید کنندگان در کوتاه ترین زمان ممکن با ارسال فوری وارد لایو شما میشوند و می توانند راهی برای افزایش اعتماد کاربران و مخاطبین شما در اینستاگرام باشند. برای همه کاربرانی که به دنبال افزایش بازدید لایو خود هستند کیفیت و قیمت همواره مورد توجه شان قرار میگیرد. ما نیز همواره تلاش خود را کرده ایم که بتوانیم بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت به کاربران گرامی ارائه دهیم. به عنوان مرجع خدمات ویو اینستاگرام در ایران، خدمات ویو Live نیز مانند سایر سرویس ها با کیفیتی بی همتا و قیمتی ارزان به دوستان ارائه میگردد. پس از ثبت سفارش بازدید کنندگان Live کاملا طبیعی و با کیفیتی عالی وارد لایو شما خواهند شد؛ سفارشات بازدید لایو با ارسال فوری همراه هستند و بلافاصله پس از ثبت در صف ارسال برای لایو شما قرار میگیرند. پروفایل هایی که وارد لایو شما میشوند از کیفیت بسیار ویژه ای برخوردار بوده و رضایت شما را به دنبال خواهند داشت.

سفارشات بازدید لایو چگونه انجام میشود؟

در راستای پیشرفت علم و تکنولوژی این روز ها هر غیر ممکنی ممکن میشود. در خرید بازدید لایو باید توجه کنید که پروفایلتان پابلیک باشد چرا که اگر پیجتان پرایوت باشد طبیعتا این امکان وجود ندارد که افراد خارج از فالوور های شما بتوانند لایو شما را مشاهده کنند. پس طبیعتا ضروری است که قبل ار برگذاری لایو پیجتان باز باشد. بعد از ثبت سفارش ما بقی کار توسط کارکنان زبده سایت خرید ویو انجام میگردد. در واقع پس از ثبت سفارش با استفاده از آیدی شما، به هر تعدادی که بازدید کننده لایو خریده باشید برای مشاهده لایو شما وارد پروفایلتان خواهند شد و شاهد افزایش بازدید لایو اینستاگرام خود خواهید بود. با استفاده از فرم ثبت سفارش میتوانید به سادگی و تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید و لایو خود را با خیالی آسوده استارت بزنید! پشتیبانی ما بصورت شبانه روزی است و اگر سوالی یا ابهامی در زمینه افزایش بازدید کنندگان لایو داشته باشید میتوانید با پشتیبانی مطرح کنید. امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات بازدید لایو به شما دوستان گرامی سبب افزایش پیشرفت و رشد روز افزون شما در این پلتفرم جذاب باشیم.


4.8/5 - (62 امتیاز)