خرید دعوتنامه کلاب هاوس؛ ارزان با ارسال فوری

اگر نگاهی به کلاب هاوس بیندازید متوجه میشوید برخی از کاربران قدیمی زیر پروفایلشان عکس شخص دیگری نیز وجود دارد که در واقع آن فرد شخصی بوده که کاربر را با دعوت خود وارد برنامه کرده است. در گذشته برای عضویت در کلاب هاوس نیاز بود تا شخص دیگری که قبلا عضو برنامه بوده است شما را اینوایت یا دعوت کند؛ و هر شخص نیز فقط میتوانست دو نفر را دعوت کند و اگر کاربر دعوتی پیدا نمیکرد برای عضویت در برنامه مجبور به خرید دعوتنامه میشد. هر چند اکنون دیگر برای عضویت نیاز به دعوتنامه ندارید و بدون محدودیت میتوانید عضو برنامه شوید.

خرید دعوتنامه کلاب هاوس

خرید دعوتنامه کلاب هاوس

با خرید هر دعوتنامه میتوانید یک نفر را به کلاب هاوس دعوت یا اینوایت کنید.

1

دعوتنامه کلاب هاوس

یک عدد دعوتنامه کلاب هاوس

ارسال فوری دعوتنامه کلاب هاوس

دعوتنامه کلاب هاوس برای یک نفر

Clubhouse Invite For Sign Up

خرید 1 دعوتنامه برای کلاب هاوس

40,000تومان
20,000تومان
ثبت سفارش

2

دعوتنامه کلاب هاوس

دو عدد دعوتنامه کلاب هاوس

ارسال فوری دعوتنامه کلاب هاوس

دعوتنامه کلاب هاوس برای دو نفر

Clubhouse Invite For Sign Up

خرید 2 دعوتنامه برای کلاب هاوس

80,000تومان
40,000تومان
ثبت سفارش

3

دعوتنامه کلاب هاوس

سه عدد دعوتنامه کلاب هاوس

ارسال فوری دعوتنامه کلاب هاوس

دعوتنامه کلاب هاوس برای سه نفر

Clubhouse Invite For Sign Up

خرید 3 دعوتنامه برای کلاب هاوس

120,000تومان
60,000تومان
ثبت سفارش

4

دعوتنامه کلاب هاوس

چهار عدد دعوتنامه کلاب هاوس

ارسال فوری دعوتنامه کلاب هاوس

دعوتنامه کلاب هاوس برای چهار نفر

Clubhouse Invite For Sign Up

خرید 4 دعوتنامه برای کلاب هاوس

160,000تومان
80,000تومان
ثبت سفارش

خدمات خرید دعوتنامه کلاب هاوس با ارسال فوری

  • بیش از 5600

    دعوتنامه ارسال شده

  • بیش از 5500

    مشتری با رضایت

ثبت سفارش خرید دعوتنامه کلاب هاوس

🔺 بروزرسانی در ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
• هیچ محدودیت مکانی وجود نداشته و با هر شماره ای میتوانید سفارش خود را ثبت کنید.
• در صورت بروز هرگونه مشکل با پشتیبانی واتساپ در تماس باشید.

• آیا میدانستید با ورود به پنل کاربری و شارژ اکانت خود میتوانید سفارشات خود را به آسانی و با سرعت بیشتری ثبت کنید؟


• از این منو تعداد دعوتنامه که نیاز دارید را وارد کنید.
• لطفا شماره تلفن همراه خود را در این کادر وارد کنید.
• مجموع قیمت بصورت اوتوماتیک محاسبه میگردد.

دعوتنامه کلاب هاوس چیست؟

برای ورود به برنامه کلاب هاوس نیازمند به دریافت دعوتنامه از سوی کاربران دیگرهستیم. بنابراین یک کاربر کلاب هاوس مجبور است از حساب کاربری خود دعوتنامه ای برای شما ارسال کند تا به شما امکان ورود به اپلیکیشن را بدهد. و هنگامی که از شما دعوت شده باشد، پیامی را مشاهده خواهید کرد که برای شماره شما ارسال شده و شما را به یک صفحه ثبت نام در برنامه هدایت می کند. به طور معمول هر کاربر پس از ثبت نام 2 دعوتنامه دارد و می تواند برای دوستانش ارسال کند گرچه همه ی ما خیلی بیشتر از 2 نفر دوست و آشنا داریم.

خرید دعوتنامه کلاب هاوس

قوانین کلاب هاوس به گونه ای است که اگر شخصی در این پلتفرم خطایی انجام دهد هم حساب کاربری خودش مسدود می شود و هم شخص دعوت کننده جریمه می شود. با توجه به کم بودن تعداد دعوتنامه برای هر کاربر ومحدودیت ها و مسئولیت هایی که شخص دعوت کننده در مورد کاربری که میخواهد دعوت کند باید بپذیرد، افراد گاها با تردید دعوتنامه برای همدیگر می فرستند و یا برخی از این کار خودداری می کنند. لذا خرید دعوتنامه کلاب هاوس این مشکل را تا حدود زیادی رفع می کند. با خرید invite کلاب هاوس از خرید ویو می توانید به راحتی در اپلیکیشن ثبت نام کنید و فعالیت خودتان را آغاز کنید.

خرید دعوتنامه کلاب هاوس

پس از خرید دعوتنامه چه اتفاقی می افتد

پس از ثبت سفارش و انجام خرید، همکاران ما در خرید ویو به در خواست شما رسیدگی خواهند کرد و به ارسال دعوتنامه به شماره موبایل شما می پردازند و نتیجه عملیات فعالسازی به شما ابلاغ خواهد شد.

آیا با هر شماره ای می توان ثبت نام کرد ؟

دوستان عزیز بدیهی است دریافت دعوتنامه باید برای شماره موبایل باشد و در ارسال دعوتنامه هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و شما در هر شهر یا کشوری که باشید و با هر شماره موبایلی اعم از ایرانسل، همراه اول، رایتل و ... می توانید از خدمات دریافت دعوت نامه کلاب هاوس خرید ویو بهره مند شوید.

سیستم عامل مورد نیاز clubhouse

در حال حاضر این پلتفرم برای سیستم عامل ios طراحی شده است (آیپد نیز دارای سیستم عامل ios است) و کاربران اندروید نمی توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند ، اما اخیرا نسخه غیررسمی اندروید برای کلاب هاوس طراحی شده که کاربران می توانند از آن استفاده کنند. لذا هم کاربران ios و هم android می توانند از خدمات دعوتنامه کلاب هاوس بهره مند شوند.

آیا کاربران موجود در clubhouse به شماره موبایل ما دسترسی دارند؟

خیر، در این اپلیکیشن کاربران تنها قادر به دیدن عکس پروفایل، متن بیو، فالوورها و فالووینگ های شما هستند و به اطلاعات حساب شما هیچ دسترسی ندارند. لازم به ذکر است، نام کسی که شما را به این برنامه دعوت کرده تا ابد در نمایه شما می ماند و برای سایر کاربران نیز قابل رویت است. حتی دسترسی خود برنامه کلاب هاوس نیز فقط میکروفن است و از این جهت نیز دارای امنیت بالایی می باشد.

پس از خرید دعوتنامه میتوانم در برنامه عضو شوم؟

بله. تنها لازمه حضور در این اپلیکیشن دعوتنامه میباشد. پس از ثبت سفارش برای شما دعوتنامه ای جهت حضور در برنامه کلاب هاوس ارسال میگردد و سپس کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

نحوه ثبت سفارش چگونه است؟

جهت ثبت سفارش و دریافت دعوت کلاب هاوس کافی است از طریق فرم ثبت سفارشی که برای شما در نظر گرفته شده است، سفارش خود را به ثبت برسانید. توجه کنید که هیچ محدودیتی روی شماره شما وجود نداشته و کافی است شماره ای که میخواهید با آن در برنامه عضو شوید را در کادر تلفن همراه وارد نمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل یا ابهام میتوانید با پشتیبانی در تماس باشید.


4.8/5 - (42 امتیاز)