معرفی 10 روش برای جذب لایک واقعی اینستاگرام

معرفی 10 روش برای جذب لایک واقعی اینستاگرام

جذب لایک واقعی اینستاگرام

در حال حاضر شبکه‌های اجتماعی به محلی برای کسب درآمد برخی افراد با هنرها و مهارت‌های گوناگون در حوزه‌های مختلف تبدیل شده است. طی سال‌های اخیر اینستاگرام به یکی از پر استفاده ترین شبکه‌های اجتماعی در ایران تبدیل شده است و طیف گسترده‌ای از کاربران نیز در آن حضور دارند. مهم ترین اصل در این برنامه دیده شدن است، شما برای کسب درآمد در ابتدا باید دیده شوید. در این مقاله از وبسایت خرید ویو قصد داریم تا به معرفی ده روش برای جذب لایک واقعی اینستاگرام بپردازیم.

بنظر شما شاخص دیده شدن در شبکه‌های اجتماعی وابسته به چه عواملی است؟ شاید عمومی‌ترین شاخصی که در تبلیغات و قیمت تبلیغاتی که به یک اینفلوئنسر یا کاربر با دنبال کننده بالا مورد توجه قرار می‌گیرد تعداد بازدید و لایک‌ها به ازای هر پست است. این موارد تاثیر قابل توجهی در رقم درآمد افرادی دارد که در تلاش برای کسب درآمد در شبکه‌های اجتماعی هستند.

باید توجه داشته باشید که اکثر مسیرهایی که می‌تواند شما را به طور واقعی به مرحله‌ای برساند که بتوانید در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام کسب درآمد کنید نیازمند زمان، صبر و پیوستگی است. خرید لایک واقعی اینستاگرام روشی بسیار کاربردی جهت افزایش آمار لایک های واقعی یک پست است، اما آشنایی با سایر روش های افزایش لایک نیز میتواند شما را به پله های موفقیت و رشد بیشتر در این پلتفرم محبوب سوق دهد. در ادامه چند مورد که می‌تواند برای جذب لایک واقعی اینستاگرام کمک کننده باشد را خواهید خواند.

استفاده از هشتگ برای جذب لایک واقعی اینستاگرام

یکی از مواردی که باید در قدم اول به آن توجه کنید استفاده از هشتگ‌های متناسب و محبوب است چرا که این کار می‌تواند نقش بسیار مهمی در افزایش لایک پست‌های اینستاگرام ایفا کند. شما باید از هشتگ‌های مرتبط با حوزه کاری خودتان استفاده کنید و این کار به شما در جذب دنبال کننده واقعی و دیده شدن پیج شما در اکسپلور کمک خواهد کرد. طبیعتاً هر چقدر که میزان دیده شدن پیج شما بیشتر باشد، تعداد لایک های بیشتری هم خواهید داشت. البته در مورد هشتگ‌ها باید به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است هشتگ مورد استفاده خود را از بین هشتگ‌های پر جستجو انتخاب کنید، برای مثال شما در حوزه عکاسی می توانید از هشتگ های زیر ستفاده کنید:

  • #عکاس
  • #عکاسی
  • #عکس پرتره
  • #عکاسی مدلینگ

این هشتگ ها در این حوزه بازدید کننده های زیادی را به خود جذب کرده اند.

افزایش لایک اینستاگرام

علاوه بر هشتگ‌ها نیز می‌توانید از ایموجی‌ها نیز استفاده کنید. ایموجی‌ها را باید به موقع و متناسب به کاربرد. اما به این نکته توجه کنید که استفاده بیش از حد از ایموجی‌ها می‌تواند از جذابیت پست‌های شما بکاهد. کاربرد دیگر ایموجی‌ها نیز در کامنت‌ها است. استفاده از کانت ایموجی زمان زیادی دنبال‌کنندگان شما نخواهد گرفت اما در نهایت سبب خواهد شد که تعداد کامنت‌هایی که در پست شما قرار گرفته است رشد چشمگیری پیدا کند. در همین زمینه امکان جذاب دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید از آن برای افزایش تعداد کامنت‌های پست خود استفاده کنید و آن کمک گرفتن از خرید کامنت ایموجی است.

جذابیت بیشتر عکس‌ها با استفاده از فیلتر های مناسب

طبیعتاً یکی از فاکتورهای اصلی برای جذب دنبال‌کننده و افزایش تعداد لایک، جذابیت عکس‌ها و پست‌های شما در اینستاگرام است. فیلتر‌های موجود در اینستاگرام یا سایر نرم افزارهای ادیت عکس می‌توانند برای این کار به شما کمک کنند. طبیعتاً امکاناتی که اپلیکیشن های تخصصی ادیت عکس در این زمینه به شما ارائه می‌کنند بیشتر خواهد بود و این موضوع دست شما را برای انتخاب بهترین فیلتر، متناسب با عکس، باز می‌گذارد.

امروزه در فضای اینستاگرام نمونه‌های متعددی از استفاده مداوم کاربران از فیلترها را مشاهده می‌کنید. جذابیت پست‌ها، استوری‌ها و سایر محتواهایی که به اشتراک می‌گذارید در دیده شدن پیج شما بسیار موثر خواهد بود. در نتیجه تلاش کنید تا محتوای خود را با حداکثر جزئیات و به حرفه‌ای ترین شکل ممکن در دید مخاطب قرار دهید. به این نکته نیز توجه کنید که می‌توانید برای بهتر دیدن شدن و افزایش ویو پست‌های خود از خرید ویو اینستاگرام استفاده کنید.

پست‌های مناسبتی در اینستاگرام

شاید تاکنون دیده باشید که اکثر افراد با دنبال‌کننده بالا در اینستاگرام نزدیک مناسبت‌های مهم پست‌ها مناسبتی می‌گذارند. از آموزش غذا و تزیینات گرفته تا شعر و عکس. یکی از راه‌هایی که برای جذب دنبال‌کننده و لایک بیشتر در اینستاگرام از آن استفاده کرد همین است، گذاشتن پست مناسب رویدادی مهمی که پیش رو داریم. این کار می‌تواند تعداد لایک های شما در اینستاگرام را افزایش دهد. البته به این نکته توجه کنید که مناسبت‌هایی را انتخاب کنید که عمومیت بیشتری برای جامعه داشته باشد.

استفاده از خدمات جانبی اینستاگرام برای جذب لایک واقعی اینستاگرام

یکی از مسیرهایی که می تواند به شما در مسیر ایجاد محبوبیت بین کاربران کمک کند، استفاده از خدمات اینستاگرام است. امروزه خدمات متعددی در زمینه بخش های مختلف اینستاگرام مانند، لایو، پست‌ها و استوری‌ها ارائه می‌شود. در صورتی که بتوانید به صورت متناسب و به جا از این خدمات استفاده کنید، در نهایت شاهد خواهید بود که کاربران اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و به این ترتیب می‌توانید انتظار داشته باشید تا تعداد لایک پست، استوری و حتی لایو شما در اینستاگرام افزاایش پیدا کند.

فعالیت مستمر رمز محبوبیت بیشتر در اینستاگرام

از جمله کارهایی که برای دریافت لایک بیشتر در اینستاگرام لازم است انجام دهید فعالیت است. این موضوع صرفا به پست‌گذاشتن محدود نیست.  کارهای دیگری مانند فالوکردن و فالوبک شدن. را هم می‌توانید امتحان کنید. ضمن اینکه می‌توانید زیر پست‌های مختلف کامنت بگذارید و طبیعتاً اگر توانمندی خوبی در این زمینه داشته باشید، امکان بیشتر دیده شدن هم برای شما فراهم خواهد شد.

به این ترتیب با فعالیت مداوم شما در فضای اینستاگرام و بین سایر اکانت‌های ایرانی، می‌توانید شاهد افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام خود باشید. به این نکته نیز توجه کنید که خلاقیت شما در گذاشتن کامنت‌هایی که می‌توانند سبب جلب توجه سایر کابران به ویژه در پیج‌های مشهور به شما شوند بسیار کمک کننده خواهد بود.

جذب لایک اینستاگرام

اتصال حساب‌های سایر شبکه‌های اجتماعی به اینستاگرام

اگر در شبکه‌های اجتماعی دیگر مانند توییتر، فیسبوک و سایر شبکه‌های اجتماعی اکانت دارید، می‌توانید از ظرفیت آنها برای تبلیغ صفحه اینستاگرام خود استفاده کنید. این کار می‌تواند با جذب دنبال‌کننده بیشتر به شما کمک کند تا لایک بیشتری به ازای هر پست داشته باشید.

اپلیکیشن های لایک‌گیر اینستاگرام

مسیر دیگری که می‌توانید از آن برای افزایش تعداد لایک های خود در instagram استفاده کنید، اپلیکیشن های لایک‌گیر هستند. این اپ‌ها  بصورت اجباری افراد را مجبور به لایک کردن پست های یکدیگر می کنند و این ویژگی سبب می‌شود که پس از کدتیتعداد لایک و در نهایت امتیاز پست‌های شما افزایش پیدا کند. در مورد اپ های لایک‌گیر باید دقت کنید چرا که همه آنها معتبر نیستند و نمی‌توانید از طریق آنها به نتیجه دالخواه خود برسید. بنابراین اولین توصیه در مورد این اپلیکیشن ها جستجو برای یافتن موارد معتبر است. از این جهت باید به این مسئله توجه ویژه‌ای داشته باشید که برخی از این اپ‌ها برای ارائه خدمت نیازمند پرداخت هزینه هستند.

استفاده از بهترین کیفیت عکس و فیلم در اینستاگرام

خلاقیت و هر شما در جذب مخاطب اثر ویژه‌ای  دارد. طبیعی است اگر بخواهید سطح کاری خود را از حدی بالاتر ببرید باید پس از مدتی به کیفیت تصاویر و گرافیک مورد استفاده در تصاویر اهمیت بیشتری بدهید. البته در مراحل اولیه معمولا افراد به سراغ هزینه‌های سنگین برای این منظور نمی‌روند اما در هر صورت شما می‌توانید براساس شرایط خود عمل کنید. باید توجه داشته باشید که برای بهبود کیفیت تصاویر خود الزاما به یک دوربین حرفه‌ای نیاز ندارید و یک گوشی خوب می‌تواند نیازهای شما را تا حد قابل قبولی بر طرف کند. افکت‌های گرافیکی جذاب و فیلترهای تصویری را هم فراموش نکنید.

یکی از مواردی که برای توسعه کسب و کار خود در اینستاگرام همواره باید مورد توجه دهید تحلیل رفتار کابران و مشتریان شما در این شبکه اجتماعی محبوب است. برای این منظور اینستاگرام ابزاری تحت عنوان اینستاگرام اینسایت را در اختیار شما قرار داده است. برای آنکه بدانید چگونه می‌توانید از این ابزار بسیار کابردی استفاده کنید، می‌توانید مقاله “آموزش آنالیز اینسایت پست اینستاگرام” را بخوانید.

استفاده از برچسب مکان در پست اینستاگرامی

یکی از نکات ساده اما موثری که می‌توانید در اشتراک‌گذاری پست‌های خود مورد توجه قرار دهید تگ کردن مکان است. این روش می‌تواند در افزایش تعداد لایک‌های پست شما موثر باشد. این کار به کابران دیگر امکان می‌دهد تا در صورت چستجوی آن مکان عکس را ببینند و در حقیقت شما نیز فرصت بیشتری برای دیده شدن خواهید داشت. مکان‌های دیدنی، مترو، پارک‌ها و دیگر موقعیت‌های مکانی همگی از جمله مواردی هستند که شما می‌توانید برای آنها از برچسب‌های مکانی استفاده کنید.

کمک گرفتن از افراد مشهورتر اینستاگرام

اگر فرد یا افرادی را از نزدیکان خود می‌شناسید که دنبال‌کننده‌های بیشتری به نسبت شما دارند می‌توانید از آنها کمک بگیرید و از آنها بخواهید تا شما در پست‌های خود تگ کنند. به این ترتیب امکان افزایش قابلتوجه تعداد دنبال‌کننده و لایک در ظرف مدت کوتاهی را خواهید داشت. البته این کار برای برخی افراد به ویژه افرادی که مخاطبین بالایی در اینستاگرام دارند به عنوان یک روش کسب درآمد شناخته می‌شود که براساس تعداد دنبال‌کننده نرخ‌های متفاوتی به شما ارائه خواهند کرد.‌

برنامه‌ریزی برای پست‌گذاشتن در اینستاگرام

باید توجه داشته باشید که برای جذب و نگه داشتن دنبال‌کننده‌های خود باید زمانبندی مناسبی برای انتشار پست اینستاگرام داشته باشید. ضمن اینکه می‌توانید از پیش برای موضوعات و آماده کردن آنها برنامه‌ریزی کنید باید به انتخاب زمان مناسب انتشار هم دقت کنید. طبیعتا اگر بین زمان پست‌های شما اختلاف زمان طولانی وجود داشته باشد تاثیر منفی بر روی تعداد دنبال‌کننده‌هایتان خواهد داشت.

استوری و قابلیت‌های اینستاگرام برای جذب لایک واقعی اینستاگرام

ابتدا استوری‌ها و امروزه بیشتر ویدیوهای کوتاه کاربران محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. البته اینستاگرام قابلیت ویدیوهای کوتاه را از روی تیک تاک الگو گرفته اما این قابلیت طرفداران زیادی در اینستاگرام پیدا کرده است. لایو هایلایت‌ها نیز ابزارهای دیگری هستند که می‌توانید برای جذب دنبال‌کننده از آنها استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در ابتدای عرضه اینستاگرام به کاربران هیچ یک از مواردی که امروز از آنها صحبت می‌کنیم وجود نداشت و شما صرفا با یک اپ اشتراک عکس مواجه بودید. طبیعتا این تغییرات در آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد و شما نیز باید بتوانید از ابزارهای فعلی و ابزارهایی که در آینده در اختیار شما قرار خواهد گرفت، نهایت استفاده را ببرید.

جذب لایک واقعی اینستاگرام

استوری اینستاگرام در بین کاربران این اپلیکیشن بسیار محبوب است، بنابراین سعی کنید استوری‌های جالبی را در اکانت خود منتشر سازید و به این صورت توجه کاربران اینستاگرام را جلب نمایید. همچنین، سعی کنید همیشه آپدیت‌های جدید اینستاگرام را دنبال کنید و قابلیت‌های جدیدی که به آن اضافه می‌شوند را در پست‌هایتان مورد استفاده قرار دهید.

یکی از مواردی که می‌توانید در استوری‌های خود به اشتراک بگذارید پست‌های خودتان است که به تازگی به اشتراک گذاشته‌اید؛ ضمن اینکه می‌توانید با خرید ویو استوری بازدید بیشتری برای استوری خود دریافت کنید و به این ترتیب پست شما توسط افراد بیشتری رویت میشود.

محتوا جذاب در استوری اینستاگرام

شما می‌توانید طیف بسیار گسترده‌ای از محتوا را در استوری‌های خود به اشتراک بگذارید که می‌تواند برای مخاطب شما جذاب باشد. به طور مثال احتمالا مشاهده کرده‌اید که برخی از پیج‌ها ابتتدای صبح پست‌هایی زیبا از مناظر طبیعی به اشتراک می‌گذارند و یا هنگام شب استوری‌های آرامش بخش می‌گذارند.

یکی از مواردی که بین کابران محبوبیت زیادی پیدا کرده است، ریلزهای اینستاگرام است. شما می‌توانید با مطالعه مقالهچگونه در اینستاگرام ریلز های جذاب بسازیم؟با راهکارهایی برای جذب مخاطب بیشتر برای پیج خود از طریق ساخت ریلزهای جذاب آشنا شوید.

شما هم می‌توانید از طرفندهای مشابه استفاده کنید و الزاما نباید تنها استوری‌های شما متمرکز بر کسب و کارتان باشد. اما نباید بیش از حد از چارچوب کسب و کار خود خارج شوید. به عبارت دیگر بدنه اصلی استوری‌های شما باید متمرکز بر حوزه‌ای باشد که بر روی آن کار می‌کنید اما در بین این موارد استفاده از محتوای سرگرم کننده، آن هم به صورت کنترل شده و در مواقع مشخص می‌تواند به جذابیت پیج شما اضافه کند.

سخن پایانی

در نهایت باید توجه کنید که کمیت و کیفیت استفاده از این روش‌ها به خود شما بستگی دارد و این شما هستید که نقش تعیین کننده دارید. بنابراین اگر مایل به افزایش دنبال‌کنندگان و لایک‌های خود در اینستاگرام و در نهایت درآمد‌زایی هستید باید برای این کار زمان بگذاری  و به طور مستمر تولید محتوی کنید. جذب لایک واقعی اینستاگرام کار چندان سختی نیست بلکه با تلاش و برنامه ریزی منظم میتوان به آن دست یافت!

لایک واقعی اینستاگرام چیست و چرا اهمیت دارد؟

لایک های واقعی اینستاگرام، تعامل واقعی سایر کاربرانی است که از محتوای شما بازدید کرده و آن را پسندیده اند. لایک اینستاگرام اهمیت زیادی دارد زیرا نشان دهنده تعامل کاربران است و می توانند به افزایش آگاهی شما از سلایق کاربران و پیشرفت یک پیج کمک شایانی کند.

چگونه میتوانم لایک های واقعی بیشتری جذب کنم؟

راه و روش های بسیار متفاوتی برای افزایش لایک های واقعی یک پیج در اینستاگرام وجود دارد؛ برخی از این روش ها شامل تولید محتوای حرفه ای، تعامل با مخاطبین، تشویق کاربران، فعالیت منظم یا حتی خرید لایک و ... میباشد.

جذب لایک واقعی اینستاگرام چه مزایایی را به دنبال دارد؟

هنگامی که بتوانید لایک های واقعی پستتان را افزایش دهید، کاربران بیشتری از پیج شما بازدید میکنند و علاوه بر افزایش آمار و فالوور های پیجتان شاهد فروش بیشتر خدمات خود نیز خواهید بود.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...