چگونه در اینستاگرام بلاک نشویم

بلاک شدن در اینستاگرام

بلاک شدن در اینستاگرام

حتما همه شما حداقل یک بار در اینستاگرام بلاک شده اید. بلاک شدن در اینستاگرام به عوامل بسیار زیادی مرتبط است. از جمله عملکرد غیر طبیعی پیج، فالوو کردن بیشر از حد، لایک کردن سریع و بدون مشاهده پست، اجرای حرکات غیر معقول در پیج اینستاگرامتان و …. همگی عواملی هستند که میتوانند سبب بلاک شدن پیج اینستاگرام شما شوند.

بلاک شدن در اینستاگرام

اکشن بلاک شدن

اکشن بلاک معمولا مواقعی رخ میدهد که شما به دلیل بیش از حد و سریع فالوو کردن اکانت های دیگران رخ میدهد. همچنین اگر پشت سرهم شروع به گذاشتن کامنت یا کامنت های تکراری کنید . سرعت لایک کردن را بالا ببرید ممکن است این اتفاق رخ دهد.

اخیر کاربران با تغییر دادن آیپی نیز دچار این مشکل میشوند.

چگونه اکشن بلاک نشویم؟

همانطور که گفته شد از سریع لایک کردن، فالوو کردن بیش از حد و گذاشتن کامنت های هرز جلوگیری کنید و مانند یک پروفایل کاملا عادی برخورد کنید. پست بگذارید با کپشن و رفتاری نرمال در اینستاگرامتان داشته باشید.

بسیاری از ما به دلیل افزایش بازدید و فالوور های پیج اینستاگرام خود شروع به فالوو کردن بیش از اندازه میکنیم و این مهمترین عاملی است که سبب بلاک شدن ما در اینستاگرام میگردد. به جای اینکار امکان این را دارید تا با خرید فالوور اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان خود را بدون اینکه نیاز باشید کسی را فالوو کنید، افزایش دهید. همچنین میتوانید برای افزایش آمار و بازدید خود نیز از خرید ویو اینستاگرام استفاده کنید. اینگونه بدون بلاک شدن و با خیالی راحت میتوانید شاهد افزایش بازدید باشید. برای افزایش لایک نیز نیاز نیست که شروع کنید و همه پست های دیگران را لایک کنید ، چرا که مانند دو مورد یاد شده میتوانید با خرید لایک اینستاگرام به میزانی که نیاز دارید به لایک های خود نیز بیفزایید. و البته فراموش نکنید که برای جذب کامنت نیاز نیست برای هر شخص کامنتی بگذارید چرا که کامنت گذاشتن بیش از حد میتواند سبب اکشن بلاک شدن شما شود؛ اگر هدفتان جذب کامنت بیشتری است میتوانید با خرید کامنت اینستاگرام براحتی به هر تعدادی که نیاز دارید کامنت های اینستاگرام پست خود را افزایش دهید.

از سال های اخیر تا هم اکنون که شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردار شده است بازار تبلیغات چی ها و اسپمرهای اینترنتی هم زیاد شده و از طریق همین شبکه اجتماعی بسیار محبوب و کاملا رایگان پول های زیادی را در می آورند. فعالیت این افراد در اینستاگرام باعث تبدیل شدن این شبکه اجتماعی همگانی به محیط تجاری شده است و از حال و هوای گذشته خارج شده است. از این رو مدیران اینستاگرام در صدد حل این مشکل و جلوگیری از سو استفاده های این افراد میباشند.

قبل از هرچیز این رو بگم که افرادی هم هستند که به صورت قانونی و کاملا حرفه ای و مبتکرانه دارند از اینستاگرام کسب درآمد میلیونی می کنند که حساب کار این افراد جداست و شما این افراد را با اسمپر ها اشتباه نگیرید

بعد از ساخت اینستاگرام چه کار کنیم؟

بعد از ساخت اکانت اینستاگرام خود سعی کنید که پروفایل خود را کامل کنید یعنی نام و نام خانوادگی به همراه توضیحات در بیوگرافی خود به طور مثال اگر تخصص خاصی دارید یا به چیزهای خاصی علاقه دارید می تونید در قسمت بیوگرافی خود آن ها را بنویسید. هم چنین راه های ارتباطی خود را هم می توانید بنویسید و در قسمت وب سایت اگر سایتی ندارید می توانید آدرس تلگرام خود یا صفحه های خود در شبکه های اجتماعی دیگر را مثل فیسبوک بنویسید.

در روزهای آغازین ورود شما به اینستاگرام سعی کنید افراد دیگر را زیاد فالو و لایک نکنید و به طور کاملا طبیعی این کارها را انجام دهید. مثلا روزی صد نفر را فالو یا لایک نکنید!

اسپمرها چگونه کار می کنند؟ اسپمرها ممکن است در یک ساعت صد کامنت را زیر عکس ها بگذارند, صد عکس را لایک یا صد نفر را فالوو کنند. معمولا کامنت هایی که اسپمر ها و اکانت های غیر نرمال زیر پست ها می گذارند برای همه یکسان است و بدون تغییر در کامنت ها این کار رو انجام می دهند.

چه کار کنیم در اینستاگرام بلاک نشویم؟

سعی کنید به طور طبیعی و مثل افراد دیگر از اینستاگرام خود استفاده کنید مثلا روزی دوتا پست بزارید به صفحه فالوور های خود بروید و عکس هایشان را لایک کنید. اگر دوست داشتید برای عکس هایشان کامنت بزارید. کسانی که جز فالوور های شما نیستند را در پستی منشن نکنید حتی اگر می خواهید فالوور های خود را منشن کنید در هر پست نباید بیش از پنج نفر را منشن کنید.کلا باید سعی کنید مثل اسپمر ها رفتار نکنید. یعنی کارهای غیر عادی انجام ندهید مثلا تعداد بالایی کامنت را در مدت زمان کوتاه زیر پست ها نزارید یا مثلا تعداد زیادی از افراد را در مدت کوتاهی فالو نکنید و همچنین عکس های زیادی را در روز لایک نکنید.

کار هایی که سبب میشود اینستاگرام شما برای همیشه بلاک شود

هنگام ثبت نام در اینستاگرام حتما از شماره واقعی خود باید استفاده کنید. اگر همراه اول یا ایرانسل دارید فرقی نمی کند حتما از آن ها استفاده کنید و از شماره تلفن های مجازی به هیچ عنوان استفاده نکنید. چون در بعضی از مواقع ممکن است برای فعال سازی اکانت خود از سوی اینستاگرام شماره فعال سازی به شماره شما ارسال شود و در صورتی که شماره اشتباه یا شماره مجازی داده باشید با مشکل بزرگی مواجه خواهید شد.

کامنت تکراری به هیچ وجه نگذارید چون این کار باعث می شود که اینستاگرام روی شما حساس شود و شما را به عنوان اسپمر شناسایی کند و برای شما دردسر ساز شود. من چندین اکانت اینستاگرام خود را به همین دلیل از دست دادم.

برای ورود به اینستاگرام خود سعی کنید همیشه از یک دستگاه استفاده کنید. به طور مثال اگر همیشه از گوشی خود برای ورود به اینستاگرام خود استفاده می کردید از این به بعد هم از گوشی خود به اینستاگرام خود وارد شوید

از اپلیکشن های افزایش لایک یا فالوو که به صورت خودکار با اکانت شما فالو یا لایک انجام می دهند به هیچ عنوان استفاده نکنید یا اگر هم می خواهید استفاده کنید با اکانت اصلی خود اینکار را نکنید و از اکانت دیگه ای استفاده کنید.

نام کاربری خود را سعی کنید هیچ وقت تغییر ندهید. اینستاگرام چندان از این کار خوشش نمی آید و ممکن است بعد از چند بار عوض کردن نام کاربری اکانت شما را مسدود کند. موفق و پیروز باشید.

4.8/5 - (18 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...