چرا در اینستاگرام بلاک می شویم؟

چرا در اینستاگرام بلاک می شویم؟

کارهایی که باعث مسدودی اکانت شما می شود.

اینستاگرام هر روزه در حال پیشرفت است است و هیچ کس نمی تواند این حرف را نقض کند به دلیل اینکه این یک حقیقت است. این برنامه روزانه در حال رصد اکانت  های برای پیدا کردن اسپم هست و به محض اینکه اسپمی مشاهده کند اکانت فرد متخلف را مسدود می کند. حال می خواهیم در ابتدا اسپم را برای شما تعریف کنیم تا شما کامل با این موضوع آشنا شوید، اسپم در اصل به معنای مزاحمت است که این مزاحمت برای دیگران ایجاد شود و برای مثال هم می توان افرادی را نام برد که با اکانت به اصطلاح فیک برای دیگران ایجاد مزاحمت می کنند یا اینکه شخصی محتوای سیاه تولید کند و بعد از آن اینستاگرام با استفاده از هوش مصنوعی اش تمام این اسپم ها را شناسایی کرده و اکانت فرد متخلف را مسدود می کند.

 

نداشتن پست برای اکانت

همیشه این را در یاد داشته باشید که هر زمان اکانت اینستاگرام جدیدی ایجاد کردید حتما در آن پست هایی به اشتراک بزارید به این دلیل که اینستاگرام اکانت های بدون پست را اسپم شناسایی و آنها را در سریع ترین زمان مسدود می کند

راه حل مشکل 

اگر اکانت جدیدی ایجاد کردید این را به یاد داشته که حتما در ابتدا حداقل ده پست را به اشتراک بگذارید تا به اینستاگرام این فرصت را ندهید که اکانت شما را ربات تشخیص دهد و اکانت شما را اسپم یا مسدود کند و این را به یاد داشته باشید که هر چیزی اندازه و وقت خودش را دارد و پیشنهاد پست گذاری را بیش از حد و پشت سر هم انجام ندهید که این کار هم برای اکانت شما ضرر دارد و مسدودی اکانت شما را در پی دارد

 

پست گذاری بدون قاعده

همیشه سعی کنید بر طبق اصول در اینستاگرام پست گذاری کنید و بیش از حد پست نگذارید و کمتر از حد هم پست نگذارید که در دو حالت پیج شما به طوری فجیح از بین می رود.

راه حل رفع این نوع بلاک شدن در اینستاگرام

سعی کنید به شکل طبیعی و کاملا عادی فیلم ها و عکس های خود را به اشتراک بزارید و پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید در یک بازه زمانی در یک روز پست های خود را انتشار دهید این کار یکی از کار هایی باعث می شود که پیج شما فالوور اینستاگرام ایرانی به دست بیاورد. باید متذکر شویم استفاده از خدمات اینستاگرام کمک شایانی به شما خواهد کرد تا کمتر دچار بلاک شدن در این پلتفرم شوید.

 

تکمیل اطلاعات حساب اینستاگرام

در ابتدای ورود به اینستاگرام از شما برای ثبت نام اطلاعاتی گرفته می شود و شما باید این اطلاعات را به درستی و دقیق ولرد نمایید و به هیچ عنوان هیچکدام ار اطلاعات را جا نندازید به این دلیل که اینستاگرام با هوش مصنوعی قوی خود حساب کاربری شما را بلاک می کند و این مورد به ضرر شما خواهد شد.

رفع شدن بلاکی در اینستاگرام

حتما و در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات حساب کاربری خود را تکمیل کنید که از بلاک شدن در اینستاگرام گذر کنید. سعی کنید که عکس و اطلاعات و بیو خوب از خودتان در اکانت بگذارید که این کار باعث افزایش فالوور واقعی اینستاگرام می شود.

بلاک شدن در اینستاگرام

 

بیشتر از حد مجاز در روز لایک نکنید

لایک کردن مکرر و بی اندازه می تواند یکی از دلایل بلاک شدن در اینستاگرام باشد طبق الگوریتم اینستاگرام ما در طول روز توانایی لایک کردن تعداد معینی پست را داریم و اگر بیشتر از آن اندازه اقدام به این کار کنیم اینستاگرام اکانت ما را اسپم تشخیص می دهد و بلاک می شویم. شاید شما هم میخواهید با لایک کردن دیگران لایک خود را نیز افزایش دهید، اما راه حل بسیار آسانی نیز وجود دارد و آن خرید لایک واقعی اینستاگرام است!

راه حل رفع بلاک

طبق الگوریتم اینستاگرام شما در هر ساعت می توانید حداکثر 350 پست را لایک نمایید. پیشنهاد ما به شما این است که به الگوریتم و قوانین اینستا احترام بگذارید و حد مجاز لایک را رعایت کنید.

بیشتراز اندازه فالو نکنید

فالوو کردن افراد بیشتر از حد مجاز برای داشتن بازدید پیج بیشتر هم می تواند به بلاک شدن اکانت منجر بشود. اگر قصد شما از فالوو کردن افزایش فالوور میباشد، شما میتوانید با خرید فالوور فیک ارزان اینستاگرام این نیاز را بدون فالوو کردن شخصی رفع کنید.

اینستاگرام این اجازه را می دهد تا در هر یک ساعت صد نفر را فالو کنید چنانچه قصد افزایش فالور را دارید این الگوریتم و قانون را رعایت کنید.

زیاد از حد منشن نکنید

ابتدا باید بدانید منشن چیست؟منشن یعنی مورد خطاب دادن کسی در حساب کاربری خود در استوری

یا در پست که برای این عمل ابتدا از @ استفاده میشود و بعد از آن آیدی شخص مورد نظر نوشته می شود.

در منشن کردن افراد نیز بیش از حد کار نکنید با  بیش از حد انجام دادن این کار امکان مسدود یا بلاک شدن در اینستاگرام وجود دارد بخصوص اینکه جدیدا در الگوریتم های جدید اینستاگرام هوش مصنوعی آن بشدت بر منشن شدن افرادی که درفالور فالویینگ شما نیستند حساس شده است. امروزه به دلیل رونق گرفتن کسب و کارها در اینستاگرام شاهد این هستیم که در اکثر پیج های بیزینسی بعد از گذاشتن پستی از مخاطبان خود میخواهند که دوستان و آشنایان خود را در زیر پست منشن کنند و برای این کار جایزه هایی هم تعیین می کنند که به شخصی تعلق می گیرد که بیشترین تگ یا منشن را انجام داده باشد و افراد با این فریب شروع به منشن و تگ کردن افرادی می کنند که گاها هیچ شناختی از آنها ندارند و این بیش از حد منشن کردن گریبان شخص را می گیرد و حساب او توسط اینستاگرام مسدود یا بلاک می شود.

راه حل برای رفع مسدودی منشن کردن زیاد

در این بخش ما برای شما راه حل بسیار ساده ای را در نظر گرفتیم و آن این است که از تکرار بیش از حد این عمل خودداری کنید و اگر در مسابقه ای خواستید شرکت کنید با احتیاط این کار را انجام دهید.

استفاده کردن بیشتر از اندازه از ربات های افزایش فالوور، لایک و کامنت

شاید تا به حال شنیده باشید و یا شاید هم ربات های افزایش فالوور و لایک را دیده باشید و با مدل کار آنها آشنا باشید، این نوع ربات ها برای افزایش فالوور، لایک و کامنت کمک بسیار زیادی به شما می کنند ولی زیاده روی در این مورد هم کار دستتان می دهد در کل از این نوع ربات ها باید به شدت استفاده اصولی داشت اینستاگرام به شدت به دلیل کاهش کاهش درآمد تبلیغاتی خود روی این ربات ها حساس است. خرید ویو اینستاگرام شاید روش مناسب تری باشد که برای افزایش آمار خود نیاز به این نوع ربات ها هم نداشته باشید.

راه حل

در استفاده از این ربات ها همیشه سعی کنید که تعداد طبیعی لایک و فالو کامنت را در نظر داشته باشید و به ربات سفارش بدهید و سعی کنید که از ربات هایی با فعالیت وسیع در این حوزه و مخصوصا طبیعی می باشند استفاده کنید که در صورت رعایت نشدن موارد گفته شده باعث بلاک شدن در اینستاگرام می شود.

چجوری بفهمیم بلاک شدیم؟

هنگامی که اینستاگرام یک حساب کاربری را مسدود یا به اصطلاح بلاک می کند کارهایی مثل لایک کردن،کامنت گذاشتن ،فالوو کردن و حتی در بعضی موارد نوشتن کپشن برای پست ممکن نیست و هنگامی که بخواهید هر یک از اقدامات گفته شده را به صورت معمول انجام دهید با پیام اکشن بلاک روبرو می شوید.

اقداماتی که بعد از بلاک شدن باید انجام دهیم چیست؟

هنگامی که خواسته یا ناخواسته از طرف اینستاگرام بلاک شدید مرحله به مرحله اقدامات زیر را انجام بدهید.

مرحله اول

وقتی اکانت شما بلاک شد و پیغام آن بر روی صفحه به نمایش در آمد بر روی گزینه  tell us کلیک کنید

در این ادامه این روند از شما خواسته می شود از طریق ایمیل خود اطلاعات امنیتی را تکمیل و ارسال کنید و بعد از این مرحله اینستاگرام برای اطمینان از واقعی بودن شما از شما درخواست می کند که یک عکس از خود ارسال کنید بعد از گذشتن از این مراحل اکانت مسدود شده شما بعد از گذشتن چند روز مجدد به حالت قبل از مسدودیت بر می گردد.

رفع سریع بلاک در اینستاگرام

مرحله دوم

در این حالت شما می توانید با استفاده از تنظیمات اینستاگرام اکانت خود را رفع بلاک کنید به این صورت که به بخش تنظیمات وارد شوید به پایین این بخش رفته و report a problem را کلیک کنید،در این قسمت شما این امکان را دارید که مشکلاتی که در اکانت اینستاگرام یا حتی برنامه را دارد به اینستاگرام گزارش دهید،در بین گزینه هایی که وجود دارند گزینه something isn’t working  را انتخاب نمایید حال شما می توانید فرم رفع مسدودی را کامل کنید و آن را به اینستاگرام ارسال کنید.

ویرایش کردن قسمت بیوگرافی یا bio پیج اینستاگرام خود و حذف کردن کلی برنامه اینستاگرام و نصب مجدد آن از راه های دیگر هستند که در صورت نیاز می توانید از آنها استفاده کنید.

در آخر

اینستاگرام و در کل شبکه های اجتماعی هر روزه در حال آپدیت شدن و تغیر دادن الگوریتم ها و قوانین خود هستند ما در این وضع فقط میتوانیم با پیروی از قوانین کاربر خوب در نظر گرفته شویم که مانع از بلاک یا مسدود شدن اکانت ما می شود در این مطلب با عواملی که باعث بلاک شدن ما در اینستاگرام می شوند و همچنین راه حل های رفع آنها آشنا شدیم و فهمیدیم زیاده روی در هر چیزی خوب نیست و تبعات زیادی دارد و در اینستاگرام باعث مسدود یا بلاک شدن حساب ما می شود. در کل به این نکته باید توجه کرد که راحت و بدون دردسر ترین  روش برای رفع بلاک در اینستاگرام گذشت زمان است شما میتوانید با اندکی صبر اکانت خود را به حالت قبل برگردانید.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...