همه چیز درباره استیکرهای اینستاگرام

همه چیز درباره استیکرهای اینستاگرام

“اینستاگرام” نامی که برای همه ما آشنا است و مدت‌هاست که به محلی برای درآمدزایی تبدیل شده است. خیلی از افراد این برنامه را نصب می‌کنند و از این برنامه کسب درآمد دارد اما هر فرد که در این فضا فعالیت می‌کند و کسب‌وکار خود را راه انداخته است باید نکاتی را برای بهترشدن روند کسب و کارش رعایت کند. ما در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا در رابطه با یکی از نکات بسیار کلیدی این فضا با شما صحبت کنیم.

یکی از نکاتی که برای جذب فالوور و در راستای آن افزایش درآمد مهم است استفاده از استیکرهای اینستاگرام است که ممکن است برخی افراد با نحوه استفاده و یافتن استیکرها آشنایی کامل نداشته باشند. اگر شما به دنبال موفقیت بیشتر در این فضا هستید باید با تمام فرصت‌های این برنامه آشنا شوید.

دو مدل استیکر متحرک و ثابت در این اپلیکیشن وجود دارد که برای بهبود و پیشرفت یک پیج اینستاگرامی بهتر است با نحوه استفاده از آنها آشنا شوید. عده کثیری از فعالان اینستاگرامی برای افزایش بازدید استوری خود با استفاده از خدمات اینستاگرام اقدام به خرید ویو استوری می‌کنند درصورتی که راهکارهای بسیاری برای افزایش بازدید استوری وجود دارد مانند یادگیری استفاده درست از استیکرهای اینستاگرام، براین اساس در این مطلب به بررسی نحوه استفاده از استیکر اینستاگرام در استوری‌ها پرداختیم؛ اگر شما هم علاقه دارید فالوورها و بازخورد پیج خود را افزایش بدهید و و استوری‌های زیبایی در اینستاگرام خود منتشر کنید تا آخر این مطلب جذاب و کاربردی همراه ما باشید.

استیکر گیف اینستاگرام

مراحل مشاهده کردن استیکرهای استوری اینستاگرام عبارت‌اند از:

1. در مرحله‌ی اول باید برنامه را باز کنید و وارد اینستاگرام شوید 2. به بخش گذاشتن استوری این اپلیکیشن بروید 3. در این مرحله یک عکس یا یک ویدئو را آپلود کنید 4. در مرحله‌ی آخر شما باید بر روی گزینه «Smiley Face» کلیک کنید که در این بخش همه‌ی استیکرها مقابل چشمان شما قرار می‌گیرد.

اغلب افراد از استیکرها برای جذابیت بیشتر استوری خود استفاده می‌کنند؛ شما می‌توانید با خرید فالوور فیک جذابیت پیج خود را نیز بالا ببرید!

 

کاربردی‌ترین استیکرهای اینستاگرام

در همه‌ی برنامه‌ها بخش‌هایی هستند که از نظر کاربران محبوب‌تر و کاربردی تر هستند، همین موضوع دررابطه‌با استیکرهای اینستاگرام نیز وجود دارد و بخشی از استیکرهای اینستاگرام بسیار کاربردی‌تر و محبوب‌تر هستند که این موضوع قطعا به ارتباط گرفتن با فالوورها کمک شایانی می‌کنند. شما با استفاده از این استیکرها می‌توانید  ارتباط بهتر، راحت تر و سریع‌تر با مخاطبان خود برقرار کنید؛ در ادامه با ۹ استیکر جذاب اینستاگرام آشنا می‌شوید:

اولین استیکر محبوبی که قرار است به آن می‌پردازیم  Add Yours است.

اگر می‌خواهید یک گالری بسازید که در آن موضوع خاصی هم پیروی شود باید به شما بگوییم که این استیکر به‌شدت مناسب شما است. نحوه‌ی استفاده از این استیکر به این صورت است که باید یک موضوع را انتخاب و بعد روی این استیکر تنظیم ‌کنید و قرار دهید و بعد دیگر افراد و مخاطبان شما یک عکس که مرتبط به آن است را به این استیکر اضافه می‌کنند. با این کار انگار که یک گالری ایجاد شده است که افراد مختلف در رابطه با آن موضوع خاص، عکس‌هایی را به اشتراک گذاشته‌اند. انجام این کار در جذب فالوور بی تاثیر نیست و در پی این کار معمولا به تعداد فالوورهای شما اضافه می‌شود.

در این بخش با استیکر  موردپسند بلاگرهای ایرانی یعنی Questions آشنا می‌شوید.

شما می‌خواهید از فالوورهای خود سوال بپرسید؟ این استیکر مناسب شماست. یک عکس بر روی استوری خود قرار دهید و بعد این استیکر را روی عکس خود بگذارید. کادری بر روی این استیکر وجود دارد که شما سوال مدنظرتان را باید بر روی آن کادر بنویسید، سوال را یادداشت کنید تا مخاطبانتان به شما پاسخ دهند. این موضوع باعث می‌شود تعامل پیج‌تان هم بالاتر رود. جواب‌های مخاطبان خود را، هم می‌توانید در استوری منتشر کنید که دیگر افراد ببینند و هم می‌توانید تنها خودتان آن‌ها را ببینید. از طریق این استیکر به راحتی می‌توانید تعداد زیادی استوری منتشر کنید.

استیکر کاربردی بعدی که در این اپلیکیشن وجود دارد  Emoji Slider است.

این استیکر با دیگر استوری‌ها متفاوت است و قابل حرکت است شما با دست خود می‌توانید این استیکر را به جلو یا عقب ببرید و به نوعی استیکر متحرک اینستاگرام است.

کاربرد این استیکر به این نحو است که شما یک عکس را استوری می‌کنید و بعد این استیکر را روی آن قرار می‌دهید، به‌عنوان مثال عکسی را استوری می‌کنید و می‌پرسید که این عکس به چه اندازه زیبا است؟ مخاطبان شما به هر اندازه که از آن عکس خوششان بیاید، آن استیکر را به جلو می‌کشند و مخاطبانی که تمایلی به آن عکس نداشته‌ باشند طبیعتا استیکر را به سمت عقب می‌برند. این نوع ایموجی اکثر مواقع برای نظرخواهی فرد در مورد پست‌های گذاشته شده است که این مورد باعث افزایش ریچ ایمپرشن پست اینستاگرام می‌شود.

استیکر کاربردیPoll” استیکر بعدی است که می‌خواهیم به شما معرفی‌اش کنیم

اینستاگرام حتی در رابطه با رأی گیری و نظرسنجی مخاطبان هم استیکری را قرار داده است. نحوه‌ی کار با این استیکر به این صورت است که شما دو موضوع یا عنوان را بر روی دو طرف این استیکر یادداشت می‌کنید و از مخاطبان خود می‌خواهید که در رابطه با انتخاب آن دو موضوع به شما کمک کنند. تمام نظرها هم به‌صورت درصد قابل مشاهده است و در آخر هرکدام از آن دو موضوع رای بالاتری گرفت، شما انتخابش می‌کنید. مثلا برای خرید یک لباس دو رنگ نارنجی و مشکی مدنظرتان است، این دو رنگ را بر روی دو طرف این استیکر یادداشت می‌کنید و هر کدام از مخاطبان می‌توانند یکی از آن دو رنگ را انتخاب کنند و لحظه به لحظه هم آمار نظرسنجی را می‌توانید ببینید.

استیکر بعدی که مدنظرمان است آن را به شما معرفی کنیم، استیکر Link است.

اگر شما برای کسب و کاری که راه‌اندازی کرده‌اید یک سایت نیز دارید باید به شما بگوییم که استفاده از این استیکر بسیار مناسب شما است. به عنوان مثال شما سایت لباس فروشی دارید، یکی از مخاطبان لینک لباسی که به دنبالش هست را می‌خواهد، شما در این زمان به‌راحتی لینک همان لباس را بر روی استوری قرار می‌دهید و آن مخاطب با کلیک بر روی آن لینک به همان لباسی که دنبالش بود می‌رسد. یادتان نرود که اسم این لینک‌ها نیز قابل تغییر است و هر نامی که مدنظرتان هست را می‌توانید روی لینک یادداشت کنید.

استیکر لینک در استوری اینستاگرام

یکی دیگر از استیکر‌های کاربردی این اپلیکیشن، استیکر Countdown است.

اگر شما می‌خواهید در یک روز یا یک ساعت خاص پستی بگذارید و یا به لایو بیایید از این استیکر برای اطلاع‌رسانی پست و لایو خود می‌توانید استفاده کنید.

ساعت و روز مدنظر خود را بر روی این استیکر تنظیم می‌کنید و مخاطبان خود را با استوری کردن این استیکر از زمان آن پست یا لایو آگاه می‌سازید. دنبال‌کنندگان شما هم به‌راحتی می‌توانند با زدن بر روی این استیکر از اینستاگرام بخواهند که هر زمان ساعت و یا روز آن رویداد فرارسید به آنها یادآوری کند البته می‌توان با خرید بازدید لایو اینستاگرام به آمار افراد حاضر در لایو کمک ویژه‌ای کرد.

 استیکر بعدی که قصد داریم در رابطه با آن صحبت کنیم استیکر Camera Roll Sticker است.

اگر می‌خواهید چندین عکس را در استوری خود منتشر کنید و تا به امروز اطلاعی نداشتید برای انجام این کار، خبر خوب این است که این استیکر مناسب شما است و با استفاده از این استیکر به‌راحتی می‌توانید چندین عکس را کنار یکدیگر در استوری منتشر کنید. منظور از استیکر این نیست که دنبال‌کنندگان شما استیکری را در استوری شما می‌بینند بلکه منظور این است که با استفاده از این استیکر شما می‌توانید چندین عکس را در استوری خود منتشر کنید.

بیایید با یکی دیگر از استوری‌های کاربردی اینستا یعنی با  استیکر Small Business Sticker آشنا می‌شوید.

اگر شما فردی هستید که در این اپلیکیشن می‌خواهید از کسب‌وکارهای کوچکی که تازه راه‌اندازی شده‌اند حمایت کنید باید بدانید که این استیکر دقیقا برای فردی مثل شما کاربرد دارد.

روش استفاده از این استیکر به این شرح است که باید اول آیدی آن کسب و کار را وارد کنید و بعد با این کار مخاطبان شما سه عکس اول آن پیج را هم خواهند داد با استفاده از این استیکر مخاطبان شما راحت‌تر می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا آن کسب و کار را دنبال کنند یا خیر.

آخرین استیکر کاربردی که برای رونق پیج و افزایش فالوور کاربردی است، استیکر Music است.

با استفاده از این استیکر می‌توانید بر روی استوری که منتشر می‌کنید آن موزیک و آهنگ مورد علاقه‌ی خود را هم قرار دهید تا جذابیت استوری‌تان از این راه بیشتر شود. استفاده از این استیکر هم مزایا و هم معایبی را دارد. اگر از مزایای این استیکر بخواهیم به شما بگوییم باید گفت با استفاده از این قابلیت اینستاگرام دیگر به مشکل کپی‌رایت که امروزه کاربران زیادی از این مشکل گلایه‌مند هستند، برنخواهید خورد. از معایب این استوری هم می‌توان به این مورد اشاره کرد که در ایران متاسفانه از این استیکر نمی‌توان استفاده کرد.

استیکر موزیک استوری

همان‌طور که در ابتدای مطلب نیز گفته شد استفاده‌ی درست از استیکرها باعث می‌شود افراد بیشتری جذب پیج شما شوند و در واقع این موضوع به جذب فالوور کمک بسیاری می‌کند؛ بنابراین ما تصمیم گرفتیم به توضیح استفاده از انواع استیکرهای اینستاگرام برای استوری‌ها بپردازیم تا شما به‌راحتی از آنها بتوانید استفاده کنید.

درنتیجه با یادگیری و استفاده از نکات گفته شده می‌توانید ارتباط خود با کاربران را ارتقا دهید و به‌سوی کسب درآمد از اینستاگرام گام بردارید ضمن آنکه باید توجه داشته باشید. به این نکته نیز دقت داشته باشید که استفاده‌ی زیاد از استیکر در استوری باعث سردرگمی فالوورها می‌شود بنابراین باید تعداد آنها مناسب و اندازه باشد همچنین در مطالب بعدی سعی می‌شود دیگر استیکرهای موجود که به‌صورت گیف هستند معرفی شود.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...