روش‌ های کسب درآمد از اینستاگرام

روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام شبکه اجتماعی پرطرفداری است که در دنیای حال حاضر برای خیلی ها درآمدزا بوده است و خیلی ها به دنبال این هستند که راه هایی برای کسب درآمد از این برنامه در این روز ها داشته باشند ، بنابراین ما هم در خرید ویو بنا به درخواست شما تصمیم گرفتیم یک مقاله کامل و عالی در رابطه با کسب درآمد از اینستاگرام برای شما تهیه کنیم. امیدوارم لذت ببرید، با ما همراه باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام شدنی است؟

این سوال برای خیلی از اشخاص پیش می آید مخصوصا در ایران که خیلی از اینفلونسر ها به درآمد بالایی از اینستاگرام رسیده اند درآمد از اینستاگرام واقعی است؟

و این سوال همیشه جوابی روشن و واضح دارد و آن هم این است که همانطور که در نزدیکان خود هم امکان دارد دیده باشید این درآمد کاملا واقعی است ولی با تلاش زیاد اگر تازه برای کسب درآمد به اینستاگرام مشغول هستید قطعا حرف ما را باور نمی کنید ولی با مرور زمان به این حرف ما خواهید رسید.

 

درآمد افراد وارد به اینستاگرام چقدر است ؟

این یک سوال همیشگی است برای کسانی که تازه پا به اینستاگرام گذاشته اند پرسیده می شود که همیشه جواب معلومی دارد

حداقلی ترین و در ساده ترین حالت بخواهیم این درآمد را برای شما بازگو کنیم می توانیم بگوییم که هرکس در برنامه اینستاگرام دارای یک میلیون فالوور باشد و در کمترین حالت روزی یک پست در برنامه اینستاگرام انتشار دهد روزانه از 1 میلیون تا ده میلیون تومان می تواند از این برنامه جذاب درآمد کسب کند. البته همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم کسب درآمد از این برنامه به این آسانی ها که گفته می شود نیست و راهی طولانی و سخت را باید در پیش بگیرید.

برای اینکه شما نیز بتوانید درآمد میلیونی از اینستاگرام داشته باشید به خلاقیت، تلاش، زحمت و وقت گذاشتن نیاز دارید، اگر بتوانید در این راستا پول و هزینه‌ای هم بابت خدمات اینستاگرام صرف کنید کسب و کارتان زودتر رونق می‌گیرد.

 

جذب درآمد از اینستاگرام

شما اگر به دنبال درامد از اینستاگرام باشید قطعا راه های زیادی در روبری شما قرار دارند و شما می توانید در میان آنها راه درست و منطقی را پیدا کنید ما در این مطلب تلاش داشته ایم که تا جایی که امکان دارد برای شما راه های کسب درآمد از اینستاگرام را شرح دهیم.ماهی را هروقت از آب بگیری تازه است و این دقیقا برای اینستاگرام کاربرد دارد و درآمد از آن که شما به دلیل وجود داشتن راه های زیاد هروقت شروع کنید دیر نیست اما پیش از هر کاری هدف گذاری بسیار مهم و تاثیر گذار است برای این کار هم شما باید اول هدف های خود را در این حوزه خود مشخص کنید و بعد از آن کار خود را شروع کنید.

پیج اینستاگرام خود را بدون مانند بسازید!

داشتن یک پیج خوب نیاز هر کسب و کاری برای اوایل کار در اینستاگرام و ادامه داشتن این کار دارد پس پیشنهاد می شود در حوضه کاری خودتان پیجی مناسب را ایجاد کنید شاید الان این سوال برای شما هم پیش آمده است که چگونه؟در ابتدا می توان گفت که باید پیج خودتان را بیزینسی بسازید یا در اصطلاح عمومی پیج کاری گفته می شود.

تبلیغ مستقیم در اینستاگرام

تبلیغات رکنی مهم در اینستاگرام که همه افراد در این سالها در برنامه اینستاگرام شاهدش بوده ایم برای گرفتن تبلیغ در اینستاگرام لازمه هایی وجود دارد که شما با رعایت آنها می توانید جذب تبلیغ خوبی در این برنامه داشته باشید که یکی از آن لازمه های برای اعتماد سازی با تعداد فالووور واقعی می باشد که شما با این کار موفق خواهید بود. از راه هایی که میتوانید برای افزایش آمار یک پست در اینستاگرام استفاده کنید خرید لایک واقعی است! در واقع با خرید لایک افراد بیشتری پست شما را لایک میکنند و همین افزایش لایک های واقعی سبب افزایش اعتماد کاربر به پست شما نیز میشود؛ هرچند نباید اهمیت کامنت ها را نیز نادیده گرفت. اما خوشبختنانه در دنیای پیشرفته امروز شما حتی میتوانید با خرید کامنت واقعی اینستاگرام نیز نظرات دلخواهی که نیاز دارید را زیر پست خود درج کنید تا با پست اینستاگرام خود پیجتان را دگرگون کنید و مشتریان زیادی را بابت تبلیغات به پیج خود جذب کنید.

فروش خدمات و یا حتی کالا در اینستاگرام

ساده ترین راه همیشه فروش است ولی در ابتدا بگوییم که فروش نیاز به دانش بالا در آن حوزه دارد شما می توانید یک پیج اینستاگرام را ایجاد کنید و در هر زمینه ای که توانایی اش را دارید شروع به محصول گذاری و فروش کنید که اگر حساب کنید با پایین ترین فروش حتی در اوایل شما به درآمد ماهی پونصد الی 6میلیون  توامان در ماه میرسید که این خیلی خیلی خوب به نظر می آید ولی همانطور که اشاره شد این کار نیاز به دانش بالا در آن حوزه دارد. با در نظر گرفتن آمار پستتان میتوانید براحتی محصولاتی را وارد پیجتان کنید که از فروش بیشتری برخوردار هستند. افزایش سیو پست در اینستاگرام میتواند نشانه محبوبیت آن پست در میان سایر پست های شما باشد و طبیعتا بواسطه آن میتوانید محصولاتی همسان در پیج اینستاگرام خود ارائه دهید تا فروشتان را بیشتر کنید. افراد غالبا پست ها و محصولات جذاب را در اینستاگرام برای یکدیگر شیر میکنند و اگر به بخش Insight یا آمار پست خود بروید از روی افزایش شیر پست میتوانید از محبوبیت محصول خود مطمعن شوید.

 

اشتراک گیری از سایت های دیگر در اینستاگرام

فروش از طریق افراد معروف ترفندی که خیلی از اشخاص در اینستاگرام به کار می گیرند تا از طرق آن به فروش بیشتری برسند و این کار تا حد 90 درصد اثر بخش است و افراد لینک محصولات خود را ببه افراد مشهور در اینستاگرام میدهند و آن افراد با تبلیغ محصول مبلغی از فروشنده برای کسانی که از طریق لینک خرید کرده اند به صورت پورسانت دریافت می کند.

 

کمک به فروش در محصولات خارجی راهی برای کسب در آمد دلاری

از دیگر روش هایی که برای کسب درآمد در اینستاگرام یاد میشود فروش محصولات مجازی یا فیزیکی به افراد خارجی است؛ در واقع هنگامی که بحث فروش به خارج از کشور میشود پای دلار وسط می آید و طبیعتا در آمد دلاری میتواند به شما سود فراوانی دهد. لازم به ذکر است لازمه اینکه بتوانید محصولات خود را به افراد خارجی معرفی کنید، داشتن دنبال کننده های خارجی است؛ نگران نباشید چرا که شما نیز مانند بسیاری از افرادی که در این زمینه فعال هستند میتوانید با خرید فالوور خارجی ارزان با صرف کمترین هزینه به دنبال کننده های خارجی خود اضافه کنید و بصورت دلاری نیز از این شبکه اجتماعی محبوب کسب در آمد کنید. هیمنطور برای اینکه پست اینستاگرامتان را در بین اکسپلور افراد خارجی ببرید کافی است خرید لایک خارجی را امتحان کنید! در این روش افراد واقعی خارجی پست شما را لایک میکنند و این افزایش آمار میتواند نشان دهنده محبوبیت پست شما نزد اینستاگرام باشد که طبیعتا سبب ورود پست شما به اکسپلور افراد خارجی نیز میگردد.

درآمد از اینستاگرام

داشتن درآمد از استوری و لایو اینستاگرام

استوری و لایو اینستاگرام دو پربیننده که افراد زیادی به این دو اهمیت نمی دهند و از ارزش آنها باخبر نیستند و یا اینکه هستند ولی استفاده درست و منطقی از آن ندارند.این دو یکی از راه های کسب درآمد در اینستاگرام هستند که گاهی اوقات نادیده گرفته می شوند ولی در کل مردم تمایل بیشتری نسبت به پست به استوری و لایو دارند.اگر شما در اینستاگرام و در بخش استوری و لایو بازدید بالایی داشته باشید می توانید با گرفتن تبلیغ درآمد مناسبی در ماه کسب کنید که بیش از حد درآمد لذت بخشی خواهد بود. اگر کمی هوشمند باشید با خرید بازدید استوری اینستاگرام که یک روش بسیار عالی برای افزایش بازدید استوری است میتوانید نرخ تعامل را در استوری خود افزایش دهید و علاوه بر اینکه مشتریان زیادی برای این تبلیغ بدست بیاورید و به همکاری بلند مدت با این برند ها فکر کنید!

 

همچنین افرادی که به دنبال افزایش کسب درآمد از این طریق هستند با برگذاری لایو های متنوع تبلیغات های بسیار زیادی را انجام میدهند و از اینکار نیز کسب درآمد میکنند اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه لایوی را برگذار کنم که افراد زیادی در آن حاظر شوند؟ پیش از لازم است شما با اصول برگذاری لایو آشنا باشید و بعد از آن نیز اگر اقدام به خرید بازدید کننده لایو اینستاگرام کنید شما نیز میتوانید به هر تعدادی که نیاز دارید افراد حاظر در لایو پیجتان را افزایش دهید و هم نام خودتان را بر سر زبان ها بیندازید و هم تبلیغات بیشتری بگیرید.

 

آیا کسب درآمد از اینستاگرام پیشنهاد می‌شود؟

اگر به صورت کلی به کسب درآمد از اینترنت علاقه دارید، همین الان کارتان را شروع کنید اما اگر دنبال انجام یک کار جدی در اینترنت هستید پیشنهاد می‌کنیم اول به طور خیلی جدی راجع به این زمینه مطالعه کنید و بعد ورود پیدا کنید (دو ماه مطالعه، روزی ۴ ساعت) در غیر این صورت با شکست بدی مواجه خواهید شد و ناامید می‌شوید.

نکته: پیشنهاد میکنیم برای افزایش بازدید پیجتان از خرید ویو اینستاگرام استفاده کنید!

 

ترفندهای و راهکارهای توسعه کسب درآمد اینستاگرامی

اگر واقعا به دنبال توسعه‌ی کسب درآمد اینستاگرامی خودتان هستید، پیشنهادهای ما به شما موارد زیر می‌باشد:

موضوع و هدف خود را کامل و دقیق مشخص کنید.

فقط در رابطه با موضوع خود فعالیت کنید.

چالش برگزار کنید، فالوورها را غافل گیر کنید.

با خرید فالوور ارزان به دنبال کننده های خود در طول مدت بصورت طبیعی بیفزایید.

بیش از حد تبلیغ نگذارید و اول به فکر رضایت دنبال کننده باشید.

یک اسم خوب و عالی برای برند یا پیج خودتان انتخاب کنید.

پیج خودتان را در شبکه‌های مجازی دیگر نیز راه‌اندازی و تبلیغ کنید. (مثل تلگرام و یوتیوب)

حتما برای پیج و موضوع خودتان یک سایت تشکیل دهید. (اصولش را خوب یا بگیرید)

حرفه‌ای و خلاق باشید، فقط دنبال تکرار کردن کارهای دیگران نباشید.

زیر پست هایتان هشتگ‌های مناسب قرار دهید و روی عکس هایتان واترمارکت (اسم برند) را حتما ذکر کنید و به دنبال افزایش آمار ریچ و ایمپرشن اینستاگرام باشید.

با کانال‌های دیگر افراد تبادل تبلیغات انجام دهید.

از استوری و لایو اینستاگرام حتما استفاده کنید.

با سایر پیج های بزرگ همکاری کنید و اسم خودتان را به همگان نشان دهید؛ زیر پست افراد مشهور کامنت بگذارید و با خرید لایک برای کامنت اسم خودتان را در بالای اسامی افراد دیگر قرار دهید تا بیشتر به چشم بیایید.

ایده های پولساز کسب درآمد در اینستاگرام

از اینستاگرام بهتر است کسب درآمد کنید یا از تلگرام؟

پاسخ این سوال کاملا به خودتان بستگی دارد. آیا شما قادر هستید که عکس‌های حرفه‌ای بسازید؟ پس اینستاگرام برای شما مناسب‌تر است. اما این موضوع را نیز در نظر داشته باشید که به طور کل اینستاگرام جایگاه بهتری در رابطه با کسب درآمد دارد به شرطی که هوش مالی خوبی نیز داشته باشید و بتوانید از آن استفاده عالی ببرید. با بالا بردن بازدهی پیج اینستاگرام خود طبیعتا میتوانید درآمد بسیار مناسبی از اینستاگرام داشته باشید.

 

در آخر

کسب درآمد از اینستاگرام یکی از پردرآمدترین مدل‌های کسب‌وکار آنلاین است. همان‌طور که گفتم اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران است. باعث شده که اینستاگرام به یک منبع درآمد تبدیل شود و افراد زیادی با استفاده از این شبکه اجتماعی به درآمدهای بسیار زیادی در ماه برسد. در بالا شما را با ایده های کسب درآمد از اینستاگرام به صورت کامل آشنا کردم. شما علاوه بر کسب درآمد از اینستاگرام می‌توانید برای بازاریابی و برندسازی از این شبکه اجتماعی قدرتمند استفاده کنید.

و در آخر امیدوارم مطالب مقاله برایتان مفید بوده باشد و راهکارهای کسب درآمد از اینستاگرام را به خوبی متوجه شده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...