روش های تضمینی برای آنفالو نشدن

روش های تضمینی برای آنفالوو نشدن

در بیشتر اوقات شما در پیج خود متوجه می‌شوید که فالوورهای شما در حال ریزش هستند که این بسیار مسئله ناراحت‌کننده‌ای است و ممکن است شما را به فکر فرو برد که چرا این اتفاق در حال افتادن است. ریزش فالوور شاید در پیج‌های عادی مشکل‌ساز و زیاد نگران‌کننده نباشد ولی برای پیج های کسب و کار مانند سمی است که کم‌کم عمل می کند و بسیار مضر است. ما در این مطلب تلاش کردیم شما را از راه‌هایی آگاه سازیم که بتوانید با رعایت آنها مانع از ریزش فالوور پیج خود بشوید پس با ما در خرید ویو همراه باشید.

آنفالو نشدن در اینستاگرام

چرا فالوور های اینستاگرام ما ریزش دارند؟

ما گاهی اوقات با ریزش فالوور مواجه می‌شویم این ریزش دلایل زیادی دارد که ما در ادامه این مطلب به آنها می‌پردازیم و کاملا شما را در این مورد آگاه می‌سازیم. در زیر مواردی که بسترساز کم‌شدن فالوور اینستاگرام هستند را برای شما بازگو می‌کنیم:

 

نداشتن فعالیت مناسب زمانی در پیچ

یکی از مهم‌ترین عوامل که گاهی اوقات نادیده گرفته می‌شود فعالیت نکردن در پیج است. اگر شما پیج خود را رها کنید یا از فعالیت و تولید محتوای خود کم کنید در مرور زمان کوتاهی مخاطبان شما ریزش می‌کنند و پیچی که از نظر کاربران دارای فعالیت کم و گاهی بی فعالیت است ارزشی برای دنبال کردن آن پیج وجود ندارد و در بیشتر موارد آن پیج فراموش می‌شود و به دست فالوورها آنفالو می‌شود در این مورد پیجی که به ریزش فالوور دچار شده است می‌تواند با به اشتراک گذاری محتوای خوب و استفاده از خدمات اینستاگرام مجددا آمار پیج خود را رونق ببخشد.

 

درست شدن حاشیه های زیاد برای یک شخص یا پیج

در بیشتر مواقع برای مثال پیج هایی در اینستاگرام بر علیه شما یا درکل شخصی تبلیغات ضد و ناخوشایندی انجام می‌دهند و یا اینکه خود شما با انجام رفتار زننده‌ای که از طرف شما صورت گرفته باعث می‌شوید که مخاطبان تصمیم بگیرند که پیج شما را آنفالو کنند.

در اینجا به شما این است که از انجام رفتارهای زننده تا حد امکان خودداری کنید و اگر مرتکب چنین کاری شدید با یک عذرخواهی اصولی پیج خود را به حالت قبل بازگردانید. چنانچه حجم زیادی از فالوور های خود را از دست داده اید پیشنهاد میکنیم با خرید فالوور ارزان واقعی با صرف هزینه ای اندک مجددا فالوور های پیج خود را افزایش دهید.

 

استفاده از سایت‌ها و ربات‌های نامعتبر افزایش فالوور

یکی از پر تکرارترین کارها که همیشه به مقداری ریزش فالوور و آنفالو شدن پی در پی پیج شما منتهی می شود استفاده شما از سایت‌ها و ربات‌های نامعتبر است که بسیار برای پیج شما زیان‌آور است.

در اکثر سایت‌ها و ربات ها اعضای مشغول در آن برای دریافت کوین و تروفی پیج های پیشنهادی از طرف سایت یا ربات را فالوو می‌کنند و بعد از مدتی استفاده از سکه‌ها و دریافت فالوور مدنظر پیج هایی را که برای گرفتن سکه فالوو کردند را آنفالو می‌کنند، و این کار باعث ریزش گاهی اوقات زیاد و آسیب زننده می‌شود. اکثر این برنامه های نامعتبر خارجی هستند. افرادی هم که از این برنامه ها استفاده میکنند به دنبال افزایش فالوور خارجی پیج خود هستند.

تغییرات در موضوع پیج اینستاگرام

برای مثال شما یک پیج آموزش گل آرایی دارید که دارای فالوور زیادی می باشد و شما به صورت لحظه ای تصمیم به فروش پیج خود به شخصی دیگر می‌گیرید که قصد تغییر آن به پیج کاری دارد، یا اینکه کاربری پیج خود را تغیر می‌دهید این کارها در لحظه باعث ریزش فالوور زیادی می‌شوند که بسیار برای پیج شما مشکل ساز می‌شود.

مخاطبان شما با دنبال کردن شما یک پیج آموزش گل آرایی را دنبال کرده‌اند و مشتاق به دیدن محتوا در همان حوزه هستند ولی شما با تغییر کاربری پیج به مقدار بسیار زیادی آنها را از پیج خود زده می‌کنید و در نتیجه آنها شما را آنفالو می‌کنند.

بهترین کار ممکن این است که اگر قصد تغییر کاربری پیج برای کسب و کار جدید خود هستید این کار را انجام ندهید و پیجی جدید ایجاد کنید و اگر نگران فالوور های از دست رفته خود هستید با خرید فالوور فیک برای اینستاگرام برای شروع کار فالوور های خود را افزایش دهید.

برنامه آنفالو یاب اینستاگرام

با چه روشی بفهمیم که در اینستاگرام آنفالو شده ایم؟

در این مورد شما توانایی استفاده از برنامه‌های شهرت یافته ای به اسم آنفالو یاب را دارید که در بعضی مواقع کمک رسان هستند و شما را در این امر یاری رسانی می‌کنند.

در این نوع برنامه ها شما با استفاده از اطلاعات حساب کاریری خود که شامل پسورد و یوزرنیم است ورود پیدا می کنید و در روز و هر ساعتی می توانید به چک کردن اکانت خود بپردازید و از آنفالو ها اطلاع پیدا کنید همچنین در بعضی از این برنامه‌ها شما یک قابلیت به عنوان فعالیت افراد در پیج دارید که می‌توانید آن را چک کنید و متوجه شوید چه کسانی فعالیت کمی در پیج شما دارند. در این بخش ما دو تا از پر دانلود ترین ها را در ادامه به شما معرفی می‌کنیم.

 

برنامه جذاب و پر کاربرد Followers & Unfollowers

برنامه Followers & Unfollowers قابلیت نشان دادن افراد آنفالو کرده در اینستاگرام را دارد و همچنین دارای قابلیت و ابزارهای دیگری هم دارا می‌باشد

این برنامه می‌تواند پیج شما را به‌درستی آنالیز کند و براساس فعالیت افراد را برای شما دسته بندی کند و همچنین توانایی این را دارد مانند برخی برنامه های آنالیزگر آمار لایک‌ها و در کل پست هایی که بیشترین و کمترین لایک را داشته اند را به شما در غالب آمار نشان دهد. همچنین اگر احساس کردید لایک پست های شما در آنالیز این برنامه پایین است خرید لایک واقعی میتواند حلال این مشکل باشد.

 

برنامه پر دانلود آنفالویاب اینستاگرام

برنامه آنفالویاب اینستاگرام اولین برنامه‌ای هست که وقتی از آنفالویاب اسمی به میان می‌آید پیشنهاد می‌شود. این برنامه آمار دقیقی را به شما ارائه می‌دهد که چه کسانی شما را آنفالو کرده اند و نیز چه افرادی شما را بلاک کرده اند که یک قابلیت پرطرف‌دار است. این برنامه حالت بروز رسانی روزانه دارد که خیال شما را راحت می کند که هیچ آماری را از دست نمی‌دهید و مانند برنامه Followers & Unfollowers لیستی از اشخاصی دارد که در پیج شما بیشترین لایک را داشته اند و حتی لیست اشخاصی که تا به حال پست های شما را لایک نکرده اند. در کل این برنامه برنامه ای جذاب است و به شدت پیشنهاد می‌شود.

برنامه آنفالو یاب

راهکار هایی برای آنفالو نشدن توسط دیگران

قبل تر اشاره شد ریزش فالوور عاملی نگران‌کننده است و باید ریشه یابی شود و این عامل به‌شدت برای پیج های کاری یا اشخاصی که از اینستاگرام درآمد دارند زیان ده می باشد. در ادامه این مطلب ما راهکار هایی را ارائه خواهیم داد که باعث جلوگیری از آنفالو شدن بشوند.

 

برای خود تقویم محتوایی داشته باشید

اینستاگرام همیشه و هرروزه نیاز به محتوا خوب دارد و محتوا برای کسانی که اینستاگرام برای آنها یک شغل شده است و از آن در آمد دارند بسیار مهم است. پس در این برنامه باید برای پیج خود یک تقویم محتوایی درست کنید و با تولید محتوای مناسب در راستای افزایش دنبال کننده های خود قدم بردارید. اگر دقت کنید همیشه محتوا هایی که تولید میشوند از بازخورد بیشتری برخوردار هستند. از روی افزایش سیو پست اینستاگرام توسط فالوور های شما براحتی میتوانید دریابید که چقدر محتوای تولید شده از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 

با فالوور های خود تعامل داشته باشید

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که به مقدار زیادی نیاز به تعامل دارد و شما در این برنامه وظیفه دارید که با کاربران خود تعامل داشته باشید تا کاربران هم شما را بشناسند و در کنارتان بمانند برای مثال شخصی با پیچ کاری با فالوور بالا از مشتریان خود دایرکت هایی دریافت می کند ولی به آنها پاسخی نمی دهد و این کار باعث ریزش فالوور می‌شود.

 

به استوری بهای بیشتری بدهید

استوری اینستاگرام فضایی دلنشین تر از پس دارد و کاربران در استور به دلیل راحتی بیشتر فعال هستند و این موضوع نشان دهنده صمیمیت موجود در آن است  و در کل استوری دارای قابلیت های بیشتری نسبت به پست اینستاگرام است و کسی که به دنبال پیشرفت در اینستاگرام است هیچ وقت از استوری غافل نمی شود. شما می توانید با تولید محتوای خوب در استوری به همراه خرید ویو استوری باعث پیشرفت خود در اینستاگرام شوید.

 

پست گذاری به اندازه

هر چیزی به مقدارش خوب است و هیچ چیز از این قاعده خارج نیست مثل همین پست اینستاگرام که مقدار کمش به مانند مقدار زیادش در روز باعث ریزش فالوور شدید می شود. برای مثال مردم که در اینستاگرام حاضر هستند مشاهده کنند یکی از افرادی که فالوو دارند در روز 7-8 پست می گذارد خسته می شوند و در لحظه آنفالو می‌کنند و شما دچار ریزش فالوور زیادی می‌شوید. در این بخش پیشنهاد ما به شما پست گذاری اصولی و طبق الگوریتم اینستاگرام است و همچنین با خرید لایک خارجی برای پست‌های خود اعتبار بیشتری ببخشید.

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تا شما با مواردی که باعث ریزش فالوور در پیج شما می‌شود آشنا شوید و راه هایی هم برای جلوگیری از این کار ارائه شد امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...