روش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام

روش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام

اینستاگرام برنامه‌ای محبوب در میان کابران سراسر دنیا است که امروزه اغلب افراد در حال استفاده از آن هستند. در برنامه‌ی اینستاگرام داشتن فالوور‌هایی که اهل کشور‌های دیگر هستند و دارای ملیت‌های متفاوتی هستند‌‌؛ می‌تواند به رشد اکانت شما کمک بسیاری کند. با توجه به تاثیر فالوورهای خارجی بر تسریع روند رشد پیج شما در این مقاله از وبسایت خرید ویو به روش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام می‌پردازیم. پیش از آنکه بحث تکنیک‌های مورد نیاز برای افزایش فالوور خارجی را آغاز کنیم باید این نکته را در نظر بگیرید که با جذب فالوور خارجی، پیج شما در نقاط دیگر دنیا نیز بیشتر دیده می‌شود‌‌‌‌؛ همچنین این مسئله به فروش محصول یا خدمات‌تان‌، کمک بسیاری می‌کند‌‌. ما در اینجا سعی داریم تا چند روش جذب فالوور خارجی را به شما ارائه دهیم تا بتوانید از با استفاده از این روش‌ها به‌آسانی و به‌سرعت مخاطب خارجی جذب کنید.

افزایش فالوور خارجی اینستاگرام

یک سؤال اصلی در اینجا ممکن است در ذهنتان ایجاد شود که چرا باید فالوور‌های خارجی را جذب کنیم؟ این موضوع که فالوور‌های پیج شما عزیزان، نشان اعتبار، دارایی و شخصیت شماست می‌تواند پاسخ خوبی برای این سؤال شما باشد. اگر قرار است فالوور‌های شما اعتبار شما را به رخ دیگران بکشند؛ می‌توانید با جذب فالوور‌های خارجی در صفحه‌‌ی Instagram خود باعث رشد پیجتان شوید؛ اگر کار فروش محصول یا خدمات انجام می‌دهید، باید بدانید که حضور اکانت‌های خارجی در صفحه‌‌ی اینستاگرام شما، باعث اعتمادسازی بیشتر برای سایر فالوور‌ها می‌شود؛ در نتیجه بر فروش محصول یا خدمات شما نیز افزوده می‌شود.

آیا میدانستید خرید فالوور خارجی اینستاگرام یکی از کاربردی ترین روش ها برای افزایش دنبال کننده های خارجی شما میباشد؟

افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام

لایو اینستاگرام یکی از ابزارهای جذابی است که این اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار داده است و در صورتی که بتوانید از این ابزار به درستی استفاده کنید، شاهد رشد شگفت‌انگیز فالوورهای خود خواهید بود. بنابراین برای بهبود عملکرد خود در استفاده از این ابزار کاربردی، مطالعه مقاله “نکاتی که قبل از اجرای لایو اینستاگرام باید بدانید” را به شما توصیه می‌کنیم.

افزایش فالوور خارجی با شناخت مخاطبان

اگر قرار است شما به‌صورت روزانه در طی بازه‌ی زمانی طولانی‌مدت با اکانت‌های خارجی‌، ارتباط برقرار کنید‌، در ابتدا لازم است شما مخاطب‌های خارجی را از سایر مخاطب‌های‌ محلی تشخیص دهید‌‌. این مسئله یک نکته کلیدی در افزایش فالوور خارجی اینستاگرام شما است. با توجه به فضای داخلی و کلی اینستاگرام‌، تعداد بسیاری از افراد اکانت و اکانت‌های فیکی را به‌عنوان یک پیج بیگانه و خارجی به نمایش می‌گذارند‌‌؛ شما می‌توانید با آنالیز کردن اکانت‌ها و چک کردن نمایه‌‌ی آن‌ها‌، بیوگرافی و محتوای آن اکانت‌ها‌ تا حدودی ملیت آن‌ها را کشف کنید‌‌. بهتر است روی این موضوع زمان زیادی بگذارید چراکه قرار است با اکانت‌های فیک زیادی روبه‌رو شوید‌‌.

تاثیر تعامل با کاربران خارجی در افزایش فالوور

الگوریتم برنامه‌ی اینستاگرام به این صورت است که اگر قرار است مخاطب‌های خارجی را جذب کنید پس باید با اکانت‌هایی که اهل کشور خود‌تان نیستند نیزتعامل داشته باشید‌‌؛ یعنی پیج‌های خارجی را دنبال کنید و به‌صورت روزانه‌، پست‌های آن‌ها را لایک کنید و برای آن‌ها کامنت بگذارید‌، دنبال کردن اکانت‌های بازیگران خارجی‌، هنرمندان سایر ملیت‌ها‌، سلبریتی‌های خارجی و افراد مشهور و محبوب‌، می‌تواند کمک زیادی به شما بکند‌‌. علاوه بر دنبال کردن این افراد‌، پسندیدن عکس‌ها و استوری‌هایشان می‌تواند‌، کار شما را در جذب مخاطب‌های خارجی‌، آسان‌تر سازد‌‌. با انجام این کار پیج شما برای سایر دنبال کنندگان آن پیج‌، نمایش داده می‌شود‌‌.

در کنار لایک و گذاشتن کامنت در پست‌های خارجی سعی کنید تا پیج خود را به نحوی نشان دهید که به نظر می‌رسد فالوور خارجی زیادی دارد، چنین شرایطی سایر کاربران بین‌المللی را تشویق می‌کند تا شما را دنبال کنند. به طور مثال تلاش کنید تا همواره تعداد قابل توجهی کامنت خارجی در پست‌های خود داشته باشید؛ حتی اگر واقعا جنین اتفاقی رخ نمی‌دهد می‌توانید با استفاده از خرید کامنت خارجی اینستاگرام این فضا را در بخش کامنت‌های خود ایجاد کنید.

جذب فالوور خارجی با منشن کردن افراد مشهور

یکی از روش های افزایش فالوور خارجی، نام بردن از افراد سرشناس خارجی یا منشن کردن آنها در استوری‌، پست و ریلز است. این کار می‌تواند باعث جذب فالوور‌های خارجی شود‌‌؛ پس بهتر است از عکس‌، اسم‌، اثر هنری یا آهنگ‌های مرتبط با ملیت آن‌ها‌، در صفحه خود استفاده کنید‌‌. با انجام این کار به‌صورت مداوم‌، با گذشت زمان اندکی‌، می‌توانید فالوور‌های خارجی زیادی را در اکانت خود مشاهده کنید‌‌. برای مثال می‌توانید از موزیک‌های ترند‌، نوع میکاپ یک سلبریتی و موضوع‌های این‌چنینی در پیج خود استفاده کنید‌‌. این کار زمانی اثر بسیار بیشتری خواهد داشت که شانس با شما یار باشد و یکی از این افراد مشهور نسبت به محتوا شما واکنشی نشان دهد. نکته‌‌ی مهم این است که برای مدتی باید پیج‌‌تان را از حال خصوصی خارج کنید تا در معرض دید قرار گیرد‌‌.

افزایش فالوور خارجی با هشتگ‌گذاری مناسب

در این بخش قرار است یکی دیگر از روش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام را به شما پیشنهاد دهیم. فرض می‌کنیم قرار است از موزیکی ترند که مربوط به کشوری دیگر است، استفاده کنید. پیج‌های خارجی چگونه قرار است متوجه این شوند که پست شما در رابطه با خواننده‌‌ی کشور آن‌ها است؟ هشتگ‌ها چاره‌‌ی کارشما عزیزان هستند، شما با قرار دادن هشتگ‌های مرتبط، می‌توانید دیگران را دعوت به تماشای محتوای خود کنید. به خاطر داشته باشید که باید از هشتگ‌های پر بازدید و محبوب استفاده کنید.

در کنار آن‌ها می‌توانید هشتگ‌های دیگری نیز اضافه کنید اما بهتر است سعی کنید هشتگ‌ها در رابطه با حوزه‌‌ی کاری خودتان باشند. استفاده از هشتگ‌های مناسب  سبب می‌شود تا  تعداد ویو اینستاگرام شما تا حد قابل قبولی افزایش پیدا کند و این مسئله تحت شرایطی که در تلاش برای جذب مخاطب خارجی هستید بسیار مهم است.

تگ کردن افراد مشهور در اینستاگرام

یکی دیگر از روش های افزایش فالوور خارجی در برنامه‌‌ی اینستاگرام، استفاده از گزینه‌‌ی تگ است. ما در بالا درمورد هشتگ‌ها صحبت کردیم و حالا نوبت به گزینه‌‌ی تگ رسیده است. در ابتدا باید در نظر داشته باشید که تگ کردن یکی از روش‌های جذب فالوور خارجی است. با انتخاب این گزینه شما می‌توانید از افراد در محتوای خود نام ببرید. شما علاوه بر اینکه می‌توانید از هشتگ‌ها برای دیده شدن استفاده کنید؛ می‌توانید با نام بردن از شخصی در استوری، پست و ریلز خود، دیده شوید. کافیست شما فردی مشهور که خارجی است را تگ کنید تا شاهد افزایش فالوور خارجی اینستاگرام خود باشید.

اهمیت پروفایل جذاب در افزایش فالوور خارجی

اولین موردی که هر فرد هنگام ورود به پیج شما‌، آن را چک می‌کند‌‌؛ پروفایل شما است‌‌؛ پس پروفایلتان دارای اهمیت بالایی برای مخاطب است و چون این مسئله برای مخاطب شما مهم است باید خودتان نیز به آن اهمیت دهید. همان‌طور که در متن بالایی درباره‌‌ی آن صحبت کردیم‌، اینجا هم تکرار می‌کنیم که اگر قرار است پروفایل شما عکس‌نوشته و یا متنی که مخاطب‌های خارجی بتوانند از موضوع آن عکس‌نوشته و یا متن با‌خبر شوند‌‌. علاوه بر زبان، پروفایل شما باید از گرافیکی جذاب و مدرن برخوردار باشد به صورتی که مخاطب ‌ترغیب به دیدن پروفایل شما از طریق صفحه‌‌ی خود‌‌تان شود‌‌. برای مثال اگر شخصی کامنت شما را در زیر پستی مشاهده می‌کند‌، پروفایل شما باید آن‌قدر جذاب باشد که مخاطب پروفایل شما را به‌صورت کامل ببیند‌‌.

بیوگرافی به زبان خارجی و جذب فالوور در اینستاگرام

پس از بخش مهم پروفایل‌، این بیوگرافی شما است که از اولویت بالایی برخوردار است‌‌. وقتی خود‌‌تان وارد پیجی می‌شوید‌، در ابتدا کدام بخش‌های آن پیج را آنالیز می‌کنید؟ احتمالاً پروفایل و بیوگرافی آن اکانت برای‌‌تان مهم است‌‌.

همان‌طور که پروفایل و بیوگرافی پیج‌ها برای شما مهم است‌، بیوگرافی شما هم برای مخاطب‌، مخصوصا مخاطب‌های خارجی‌، دارای اهمیت زیادی است‌‌. پس سعی کنید در بیوگرافی‌‌تان مشخصات کامل خود را اضافه کنید تا سؤالی در ذهن مخاطب‌های خارجی ایجاد نشود‌‌. درست است که بخش بیوگرافی هم دارای قابلیت ترجمه‌ی متن است‌، اما بهتر است حداقل 1 یا 2 سطر از کلمات و یا جملات انگلیسی استفاده کنید‌‌.

تردز اپلیکیشنی است که در حال حاضر در زیر مجموعه اینستاگرام قرار گرفته و مشابهت‌هایی با توییتر دارد. شما می‌توانید با مطالعه مقاله ” آشنایی با روش های افزایش لایک تردز” با راهکارهایی آشنا شوید که براساس آن ضمن افزایش فالوورهای خود شرایط توسعه کسب و کار خود را نیز بیش از پیش گسترش دهید.

جذب فالوور خارجی در اینستاگرام

تاثیر پست و استوری در افزایش فالوور خارجی

افرادی که در کشور شما نیستند و بهتر است بگوییم هم زبان شما نیستند‌، به‌سختی شما را دنبال می‌کنند‌‌. چراکه اگر محتوای پیج شما به‌گونه‌ای باشد که مخاطب نتواند آن را درک کند‌، موضوع افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام را برای شما سخت خواهد کرد‌‌. در بخش استوری و کپشن پست‌ها‌، قابلیت ترجمه‌‌ی متن نیز وجود دارد‌‌. البته که محتوای درون پست‌ها از کپشن پست‌ها مهم‌تر هستند‌‌؛ پس بهتر است محتوای تولید شده برای آن‌ها خوانا باشد‌‌. شما می‌توانید از زیرنویس‌های انگلیسی در محتوای خود‌‌تان‌، استفاده کنید تا مخاطب با شما راه ارتباطی داشته باشد و بتواند از محتوای شما بهره‌مند شود‌‌.

در کنار بحث زیر نویس و ترجمه می‌توانید برای جذب بهتر مخاطب خارجی، به طور اختصاصی محتواهایی با زمان انگلیسی(یا زبان‌های دیگر) تولید کنید. به طور مثال استوری‌هایی با زمان یا متن انگلیسی بگذارید و این مسئله می‌تواند این احساس را در سایر کاربران به وجود بیاورد که احتمالا با یک کسب و کار بین‌المللی طرف هستند. تعداد بازدید استوری‌هایی که با این قصد می‌گذارید هم مهم است چرا که نشان می‌دهد که واقعا چه تعدادی از دنبال‌کنندگان شما خارجی هستند بنابراین در مراحل اولیه که هنوز تعداد فالوور خارجی اینستاگرام شما به حد قابل قبولی نرسیده است، توصیه می‌کنیم از خرید بازدید استوری استفاده کنید.

زمان بندی تولید محتوا برای کاربران در اینستاگرام

شما قرار است به‌صورت همزمان هم برای مخاطب‌های محلی و هم برای مخاطب‌های خارجی فعالیت کنید؛ پس باید سعی کنید در هنگام پست و استوری گذاشتن زمان خوبی را معین کنید. منظور ما از واژه‌‌ی زمان خوب، زمانی است که هم مخاطب‌های داخلی و هم خارجی، فعال باشند. پس شما باید موقعیت مکانی آن‌ها را چک کنید تا بتوانید زمانی مناسب پیدا کنید.

طرح گرافیکی پیج اینستاگرام

مهم نیست که شما چه نوع پیج و اکانتی را در دست دارید و حتی مهم نیست که به دنبال فالوور خارجی یا داخلی هستید؛ در هر صورت پیج شما باید دارای گرافیکی خاص و متفاوت با سایر پیج‌ها باشد. نوعی گرافیک که کسی از آن استفاده نکرده را به خودتان اختصاص دهید. این را به یاد داشته باشید که تمامی مخاطب‌ها به خاطر محتوای شما، شروع به دنبال کردنتان می‌کنند؛ پس بهتر است پیجتان دارای کاور پست‌ها، پست‌ها، استوری‌ها، ریلز‌ها و لایو‌های جذاب باشد. مسئله فقط محتوا نیست، بلکه مسئله زیبایی محتوا هم هست. این مهم نیست که موضوع پیجتان چیست. شما در هر حال باید روی نظم پیجتان تمرکز کنید و وقت زیادی را صرف این کار کنید. در این مورد نباید عجول باشید! تا می‌توانید برای این کار وقت بگذارید تا به‌خوبی انجام شود.

تاثیر تولید محتوا در افزایش فالوور خارجی اینستاگرام

شما با استفاده از روش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام قرار است از سراسر کشور‌ها فالوور جذب کنید پس بهتر است این نکته‌‌ی مهم را فراموش نکنید که محتوای خوب باید دارای کیفیت خوب باشد. مخاطب ترجیح می‌دهد محتوایی کاربردی و با کیفیت بالا را تماشا کند تا محتوایی بی هدف و بی‌کیفیت. علاوه بر آن، نتیجه‌‌ی کیفیت‌های پائین محتواهای‌تان برابر با نداشتن گرافیک خوب و تمی مناسب است. هر چقدر هم که محتوای شما مفید و نادر باشد، ولی از کیفیت پائینی برخوردار باشد، محتوای کاربردی به شمار نمی‌رود.

لایک اینستاگرام یکی از شاخصه‌های مهم برای سنجش وضعیت هر پیج اینستاگرام است. بنابراین اگر شما قصد داشته باشید که کسب و کار خود در اینستاگرام را گسترش دهید یکی از شاخص‌هایی که باید بر روی بهبود آن تمرکز کنید افزایش تعداد لایک اینستاگرام است و به همین منظور می‌توانید مقاله “معرفی 10 روش برای جذب لایک واقعی اینستاگرام” را مطالعه کنید.

تعامل با کاربران خارجی در اینستاگرام

یکی دیگر ازروش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام این است که شما می‌توانید برای افزایش فالوور خارجی اینستاگرام با آن‌ها در دایرکت و یا حتی کامنت‌ها، شروع به صحبت کردن کنید و صمیمانه رفتار کنید و بعد از انجام این کار‌ها، در پایان سخن‌تان، آن‌ها را دعوت به اقدام کنید. این کار می‌تواند فالوو کردن و یا حتی لایک کردن مطالب و محتواهایی باشد که شما در پیجتان قرار می‌دهید. طوری رفتار نکنید که انگار برای اینکه شما را فالووکنند، با آن‌ها شروع به صحبت کرده‌اید، داشتن رفتاری دوستانه کلید این بخش است. شما برای برقراری این ارتباط نیاز دارید که با زبانی مناسب با آن‌ها صحبت کنید. در صورت نیاز می‌توانید از برنامه‌های ترجمه استفاده کنید.

یکی از راهکارهای دیگری هم که می‌تواند به شما در روش‌های جذب فالوور خارجی در اینستاگرام کمک کند تا پیج خود را برای کاربران خارجی جذاب‌تر کنید، این است که با خرید لایک خارجی اینستاگرام طوری پست‌های خود را آرایش کنید که به نظر برسد شما یک کاربر بین‌المللی هستید و می‌توانید برای هر کاربری از هر جای دنیا محتوای جذابی برای ارائه داشته باشید.

 

استفاده از پیج فالوور دار برای جذب فالوور خارجی

در روش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام اگر قصدتان جذب فالوور‌های خارجی با ملیت‌های متفاوت است، باید بدانید که بهتر است پیجتان از صفر شروع نشده باشد. البته که منظور ما خرید فالوور فیک یا تقلبی نیست، منظور ما این است که سعی کنید از پیجی که قبلا تأسیس کرده‌اید استفاده کنید و یا در ابتدا سعی کنید فالوور‌های داخلی زیادی جذب کنید و با آن‌ها تعامل داشته باشید و پس از تصمیم‌گیری بر جذب فالوور‌های خارجی، فقط یکسری از تنظیمات پیج و محتواهای آن را ویرایش کنید. این را در ذهن خود یادداشت کنید که فالوور فیک نه تنها برای شما عزیزان سودی ندارد، بلکه به اکانت شما ضرر نیز وارد خواهد کرد؛ چراکه وجود این فالوور‌ها در پیجتان هیچ کمکی به شما نمی‌رساند.

استفاده از لایو اینستاگرام و جذب فالوور خارجی

تلاش کنید تا با کمک گرفتن از Instagram Live با زبان انگلیسی با مخاطبین خارجی خود ارتباط برقرار کنید و تعداد فالوورهای خارجی خود را افزایش دهید، البته باید توجه داشته باشید که در قدم اول استفاده از این ابزار سخت خواهد بود اما با جذب تعدادی فالوور خارجی فعال می‌توانید کمک گرفتن از این ابزار را آغاز کنید. در چنین شرایطی برای آنکه لایو جذاب‌تری داشته باشید و این تصور را ایجاد کنید که تعداد افراد زیادی در لایوهای شما حضور دارند، می‌توانید اقدام به خرید ویو لایو اینستاگرام کنید.

ورود به اکسپلور اینستاگرام و افزایش فالوورهای خارجی

در آخرین روش‌ افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام به شما توصیه می‌کنیم که سعی کنید از الگوریتم اپلیکیشن اینستاگرام پیروی کنید؛ این یعنی شما باید در اینستاگرام فردی فعال باشید که در بازه‌‌ی زمانی کوتاهی تعداد زیادی محتوا به اشتراک می‌گذارد یا با افراد زیادی تعامل دارد یا در دایرکت‌ها هم فعال باشد. با انجام این کار اینستاگرام به پیج شما اهمیت می‌دهد و سعی می‌کند تا آن را به کاربران اینستاگرام نمایش دهد، این نمایش دادن می‌تواند از طریق قرارگیری محتوای شما در اکسپلور نیز باشد.

سخن پایانی

تلاش ما بر این بود تا درباره روش های افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام، اطلاعات کافی به شما ارائه دهیم. امیدواریم تمامی مطالب بالا برایتان مفید و کاربردی باشد و شما بتوانید با انجام این موارد به نتیجه‌‌ی دلخواه خودتان برسید. در آخر ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که اگر در اینستاگرام به‌صورت یک کاربر عادی فعال هستید شروع به جذب فالوور کنید، این را بدانید که افراد فعال در اینستاگرام دو عده هستند، یا از اینستاگرام درآمد دارند یا در اینستاگرام برای دیگران درآمد می‌سازند. چه‌بهتر که شما جزء دسته‌ی اول کاربران باشید. اولین گام برای شروع کار در اینستاگرم، جذب فالوور است تا شما بتوانید محتوا خود را در اختیار او قرار دهید. شما با انجام این کار می‌توانید به‌راحتی و با انجام چندین مرحله‌ ساده به درآمد از اینستاگرام برسید.

چرا باید به دنبال افزایش دنبال‌کنندگان خارجی در اینستاگرام باشیم؟

ارتباط با مخاطبان جهانی می‌تواند دامنه تاثیر شما را گسترش دهد و محتوای شما را به جمعیت گسترده‌تری معرفی کند. همین مسئله موقعیت و جایگاه شما را ارتقاء خواهد داد و در نهایت می‌توانید شاهد گسترش کسب و کار و افزایش درآمد خود باشید.

چه راهکارهایی برای جذب و افزایش دنبال‌کنندگان خارجی وجود دارد؟

روش‌های گوناگونی برای افزایش فالوور خارجی در اینستاگرام وجود دارد که منجمله اثرگذار ترین آنها استفاده از هشتگ‌های مرتبط به زبان‌های مختلف، ارسال مطالب در زمان مناسب برای منطقه زمانی مخاطبان هدف خود، و تعامل با کاربران بین‌المللی از جمله این موارد است.

آیا تولید محتوا به زبان‌های مختلف در جذب فالوور خارجی اینستاگرام موثر است؟

اگر امکان تولید محتوا به زبان‌های مختلف را دارید حتما این کار را انجام دهید چرا که قطعا در افزایش تعداد فالوورهای خارجی شما اثرگذار خواهد بود، چرا که محتوای چندزبانه برای مخاطبین از فرهنگ‌ها و زبان‌های مختلف جذاب‌تر خواهد.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...