رفع ارورهای کلاب هاوس


در شبکه‌های اجتماعی که در حال حاضر وجود دارد کلاب‌هاوس یکی از پرطرفدارترین برنامه‌هایی است که بلافاصله بعد از آمدن این برنامه هزاران نفرعلاقه داشتند آن را نصب و از آن استفاده کنند.

سبک این برنامه به‌صورت صدا محور است و افراد با وصل و قطع کردن صدا و میکروفن خودشان با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.

کاربران در سرتاسر کلاب‌هاوس به دنبال پیشرفت در این پلتفرم هستند و از آنجایی که جذب و افزایش فالوور در این پلتفرم صوتی کمی دشوار می‌باشد، بسیاری از آنها اقدام به خرید فالوور کلاب هاوس می‌کنند که بتوانند با سرعت بیشتری در این پلتفرم جذاب به اهداف خود نزدیک‌تر شوند.

این برنامه به‌تازگی در کنار دیگر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و مدت‌زمان زیادی نیست که از شروع کارش می‌گذرد پس با این اوصاف مشکلات و باگ‌هایی را دارد که این مشکلات باعث می‌شود کاربران به‌راحتی نتوانند از این برنامه استفاده کنند و در این باره   نارضایتی‌هایی دارند. در همین راستا ما هم تلاش کرده‌ایم تا 14 راه برای از بین بردن ارورهای کلاب‌هاوس در اندروید برای شما گردآوری کنیم. با خرید ویو همراه باشید.

 ارور‌ در کلاب‌هاوس و روش‌های حل آن

صحبت‌هایی وجود دارد در رابطه با اینکه کاربرانی که گوشی‌های اندروید دارند برای استفاده از کلاب‌هاوس با مشکلاتی روبه‌رو هستند و به همین دلیل هم نمی‌توانند مثل سایر افراد به راحتی از این برنامه استفاده کنند.

اما مشکلی نیست این نوع مشکلات حتی در اینستاگرام هم وجود دارد و کاربران  گاها به مشکلاتی بر می‌خورند چه در صفحه خود چه در برنامه که این مشکلات با استفاده از خدمات اینستاگرام برای مشکلات پیج قابل رفع شدن است به دلیل اینکه کاربرها این ارورها را با چند روش ساده و آسان می‌توانند برطرف کنند.

همان‌طور که در ابتدا نیز گفته شد در این مطلب سعی شده است تا شیوه‌های از بین بردن این ارورها آموزش داده شود. برای حل این مشکلات، با دقت ادامه‌ی مطلب را دنبال کنید.

رفع ارور های کلاب هاوس

ری استارت کردن گوشی

مشکلی که برای کلاب‌هاوستان به وجود آمده است ممکن است بسیار ساده باشد و اصلا نیازی نباشد که برای حل آن اذیت شوید پس به همین دلیل قبل از اینکه دیگر راه‌ها را امتحان‌کنید حتما یک دور گوشی خود را ری استارت کنید که بعد از انجام این کار امکان دارد به طور کامل مشکل کلاب‌هاوستان رفع شود.

 

اختلال در سرور‌های برنامه

ممکن است مشکل پیش‌آمده در کلاب‌هاوستان اصلا مربوط به دستگاه، گوشی و سیستم شما نباشد و همه‌ی افراد عیناً همان اختلال و مشکلی که شما دارید را داشته باشند، اگر شرایط به این صورت باشد باید بدانید که در سرور‌های خود برنامه اختلالی به وجود آمده است و کاری از دست شما برای حل آن بر نمی‌آید جز آنکه صبر کنید تا عوامل خود برنامه‌ی کلاب‌هاوس اختلال سرورها را برطرف کنند. برای آگاهی از اینکه متوجه شوید آیا مشکل به وجود آمده مربوط به شما است یا سرورها به توییتر کلاب‌هاوس هم می‌توانید مراجعه‌ کنید.

در بیشتر اوقات مشکل در سرور کلاب‌هاوس برای کسانی که به دنبال افزایش بازدید روم کلاب هاوس خود هستند مشکلاتی ایجاد می‌کند اما باگذشت مدت‌زمان کمی خودبه‌خود رفع می‌شوند؛ در واقع برخی از اختلالات ایجاد شده سبب از هم پاشیده شدن روم‌ها می‌شود و متاسفانه امری اجتناب ناپذیر بوده و حتی اگر روم شما از اهمیت زیادی برخوردار باشد ممکن است دچار این اختلال شود.

 

وی‌پی‌ان روشن؛ ارور لودینگ دیتا

برخی برنامه‌ها IP شما را تغییر می‌دهند، این برنامه‌ها و همچنین وی پی ان خود را خاموش کنید. زمانی که وی پی ان شما روشن است ممکن است کلاب‌هاوس برای شما این پیام را Poor connection    بفرستد که به معنای ارور در برنامه است.

با خاموش کردن وی پی ان و همچنین آن برنامه‌های تغییر دهنده‌ی IP  از ارور و مشکلات احتمالی در کلاب‌هاوس می‌توانید پیشگیری کنید.

 

حالت پرواز

یکی از راه‌های دیگری که به شما برای برطرف شدن مشکلات کلاب‌هاوس می‌توانیم پیشنهاد کنیم این است که گوشی خود را بر روی حالت پرواز قرار دهید و این شیوه را نیز امتحان کنید.

برای فعال کردن این گزینه تنها کافی است اسکیرین صفحه‌ی خود را از بالا به سمت پایین بیاورید، علامت هواپیما را خواهید دید، بر روی آن ضربه بزنید با انجام این کار در طی چند ثانیه گوشی شما بر روی حالت هواپیما قرار می‌گیرد. زمانی هم که خواستید گوشی خود را از روی این حالت خارج کنید دوباره بر روی همان علامت هواپیما بزنید.

راه-های-رفع-ارور-کلاب--حالت

دوباره وارد اکانت خود شوید

یک راه پیشنهادی دیگر ما به شما این است که یکبار از اکانت کلاب‌هاوس خود خارج و دوباره وارد آن شوید.

برای انجام این کار باید این مراحل را انجام دهید:

در ابتدا وارد برنامه شوید. وارد پروفایل خود شوید.

علامت چرخ دنده را خواهید دید. بر روی آن بزنید و وارد Settings بعد از وارد شدن برای خروج باید گزینه‌ی Log Out را بزنید.

و در آخر شما می‌توانید از برنامه خارج شوید.

بعد از اینکه تمام مراحل بالا را انجام دادید و از کلاب‌هاوس خارج شدید دقایقی را خارج بمانید و بعد باز اقدام به ورود به اکانت خود کنید.

 

چک کردن اینترنت مخابرات

سرعت اینترنت خود را چک کنید شاید مشکل کلاب‌هاوستان به دلیل سرعت پایین اینترنت مخابراتتان است.

برای برطرف کردن این مشکل بهتر است هم مودم و هم وای فای گوشی خود را یکبار خاموش و بعد روشن کنید. بعد از انجام این کار دوباره به کلاب‌هاوس بروید تا ببینید مشکل به وجود آمده حل شده است یا خیر.

قبل از انجام اینکارها می‌توانید به گوگل یا اینستاگرام هم بروید و وضعیت نت و همچنین سرعت آن را در دیگر برنامه‌ها نیز چک کنید. اگر به صورت کلی نت شما هیچ چیز را در هیچ کدام از برنامه دانلود و باز نمی‌کرد احتمال دهید که ممکن است اصلا اینترنت شما تمام شده باشد.

نکته‌ی دیگر آن که بعد از خاموش کردن مودم برای اینکه کار را دقیق‌تر انجام دهید می‌توانید مود را از برق نیز جدا کنید. چند دقیقه بگذارید از برق جدا باشد و بعد دوباره به برق وصل کنید و روشنش کنید. وقتی همه‌ی این راه‌ها را امتحان کردید دوباره به کلاب‌هاوس بروید تا ببینید مشکل حل شده است یا همچنان وجود دارد.

اگر بخواهیم به شما یک سایتی که وضعیت سرعت اینترنت را می‌گوید هم به شما پیشنهاد دهیم باید نام سایت Fast را برای انجام این کار بیاوریم.

 

فعال کردن Mobile Data & Wifi

برای برطرف شدن مشکل کلاب‌هاوس خود این راه را هم امتحان کنید.

در ابتدا باید وارد تنظیمات گوشی خود شوید.

بعد از وارد شدن به تنظیمات روی گزینه‌ی Apps & notifications > See all apps بزنید.  بعد از انجام این مراحل بر روی کلاب‌هاوس بزنید.

در این قسمت روی گزینه‌ی Mobile Data & Wifi بزنید. در صورتی که این بخش غیر فعال بود بر روی آن بزنید تا فعال شود.

 

حذف و نصب مجدد کلاب هاوس

یکی از راه‌های دیگری که برای برطرف شدن مشکل کلاب هاوس تان می‌توانیم به شما پیشنهاد دهیم این است که یک‌بار کلاب‌هاوس خود را حذف و دوباره آن را نصب کنید.

در مرحله‌ی اول باید برنامه را از روی گوشی‌تان پاک کنید.

یکبار گوشی را ری استارت کنید. بعد از فعال شدن دوباره‌ی گوشی به گوگل پلی بروید و در آنجا نام کلاب هاوس را سرچ کنید.

روی کلاب هاوس بزنید و گزینه‌ی Install را فعال کنید. نصب برنامه شروع می‌شود.

بعد از اینکه نصب کامل شد، دوباره وارد برنامه شوید و اطلاعات مربوط به خود را وارد کنید.

 

ری استارت کردن برنامه

یک روش دیگر این است که برنامه را ری استارت کنید.

مراحل انجام ری استارت کردن کلاب‌هاوس:

در مرحله‌ی اول سراغ تنظیمات گوشی بروید و در آن قسمت وارد Apps  شوید.

حال باید برنامه کلاب هاوس را پیدا کنید پس روی گزینه‌ی See all apps بزنید. کلاب هاوس را که پیدا کردید بر روی آن ضربه بزنید.

گزینه‌ی Force stop را خواهید بر روی آن بزنید. در اینجا گوشی خود را باید ری استارت کنید و بعد دوباره بعد از انجام این مراحل وارد کلاب هاوس شوید.

 

برنامه را آپدیت کنید

به‌روزرسانی و آپدیت برنامه هم روش دیگری است که می‌توانید آن را امتحان کنید.

وارد گوگل پلی شوید و نام کلاب هاوس را سرچ کنید.

اگر گزینه‌ای تحت عنوان آپدیت وجود داشت روی آن بزنید تا فرایند آپدیت شروع شود.

بعد از به پایان رسیدن آپدیت دوباره وارد برنامه شوید و مشکلی که وجود داشت را بررسی کنید.

 

آپدیت اندروید و حل مشکل Error loading data

اگر سیستم‌عامل گوشی‌تان قدیمی است آن را آپدیت کنید، شاید با انجام این کار مشکل کلاب هاوستان نیز برطرف شود.

برای انجام اینکار باید:

در قدم اول به تنظیمات گوشی خود برود.

گزینه‌ی About phone را خواهید دید، بر روی آن بزنید.

اگر برای اندروید شما به‌روزرسانی و یا آپدیت جدیدی آمده باشد در اینجا خواهید دید.

دقت داشته باشید اگر آپدیت برای اندرویدتان وجود داشت و قصد کردید این کار را انجام دهید حتما قبل انجامش شماره‌ای که با آن به کلاب هاوس وارد شده اید را در یک جا یادداشت کنید که یادتان نرود زیرا اگر برنامه‌ی شما پاک شود و بخواهید دوباره وارد آن شوید، آن شماره برای ورود دوباره در صورت پاک شدن برنامه کلاب هاوس در دسترس شما و روی موبایل شما باید فعال باشد، چرا که بعضی از افراد که به دنبال افزایش ممبر کلاب خود هستند بعد از انجام این کار اگر شماره در دسترس نباشد امکان ورود دوباره به برنامه را ندارند و هم اکانت و هم کلاب خود را از دست می دهند

کلاب هاوس و ارور های آن

حافظه‌ی گوشی خود را خالی کنید

اگر شما فردی هستید که همیشه حافظه‌ی گوشی‌تان پر است و در عین حال به دنبال یک عملکرد عالی از برنامه‌هایتان هستید باید به شما بگوییم که این اتفاقات نخواهد افتاد. برنامه‌های سنگین برای آنکه بتوانند اجرا و عملکرد درستی داشته باشند نیاز به فضای خالی دارند.

DNS را تغییر دهید

برای تغییر دادن DNS مراحل زیر را انجام دهید.

به تنظیمات گوشی خود بروید.

بعد از ورود به تنظیمات گزینه‌ی Network and Internet   را بزنید.

در مرحله‌ی بعد روی Private DNS کلیک کنید.

در اینجا اگر گزینه‌ی Private خاموش بود، روشنش کنید.

در این مرحله باید در کادر dns.google را وارد کنید.

البته برای انجام این کار از ۱dot1dot1dot1.cloudflare-dns.com هم می‌توانید استفاده کنید.

گزارش به صفحه‌ی پشتیبانی

اگر تمام مراحل و راه‌های پیشنهادی ما برای حل مشکل کلاب‌هاوستان را انجام دادید و با هیچ‌کدام نتیجه‌ای نگرفتید، باید مشکلتان را به صفحه‌ی پشتیبانی این برنامه گزارش دهید حتی می‌توانید از مشکل خود برای توضیح بیشتر اسکیرین شات گرفته و آن را هم ارسال کنید. به ایمیل کلاب هاوس هم support@joinclubhouse.com می‌توانید ایمیل بزنید و مشکل خود را بگویید.

یادتان نرود که به هر روشی که می‌خواهید مشکل خود را به صفحه‌ی پشتیبانی کلاب هاوس برسانید حتما نام کاربری خود را بگویید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...