راه های افزایش بازدهی لایو اینستاگرام

راه های افزایش بازدهی لایو اینستاگرام

لایو پدیده‌ای جدید در میانه راه اینستاگرام که در ابتدای کار توسط خود اینستاگرام به وجود آمد و جهانی شد و کاربران اینستاگرام بعد از آشنا شدن با این قابلیت جدید تلاش کردند هر لحظه خود را به صورت زنده در لایوها به اشتراک بگذارند که این مورد باعث شد که آمار استفاده از این قابلیت در ابتدای کار به شدت بالا برود در حال حاضر لایو اینستاگرام توانسته است که در رده ابزارهایی قرار بگیرد که برای افزایش فالوور استفاده می‌شود و بسیاری از اینفلوئنسرها در اینستاگرام با برگزاری لایوهایی میزان مشارکت و فالوورهای خود را افزایش می‌دهند و بعضی از پیج های کسب کار هم لایو هایی برای افزایش فالوور برگزار می‌کنند که گاهی این لایو ها بسیار برای پیج و کسب و کار آنها سودمند هستند. ما در این مطلب قصد داریم راه های افزایش بازدهی لایو اینستاگرام را به شما آموزش دهیم پس در ادامه مطلب با وبسایت خرید ویو همراه باشید.

چرا لایو اینستاگرام اهمیت دارد؟

لایو ابزاری تاثیر گذار در اینستاگرام برای جذب فالوور و حتی فروش بیشتر است. در لحظه بودن لایو یکی از نقاط برتری این قابلیت است و فرد در اینستاگرام می‌تواند در لحظه برای مخاطبان خود از خودش ویدیو منتشر کند و همین حرکت که اکثر اینفلوئنسر های اینستاگرام هم در حال انجام آن هستند با شدت زیادی باعث جذب فالوور می‌شود. شاید الان برای شما سوال باشد که لایو ها در کجا قابل دیدن هستند جواب سوال های شما در بخش اکسپلور اینستاگرام است که این برنامه در آنجا بخشی را برای لایو های در حال اجرا از سراسر دنیا را برای شما نمایش می‌دهد و شما می‌توانید به هرکدام که نیاز داشتید ورود کنید و از آن لایو نهایت استفاده را ببرید.

چگونه بازدهی لایو اینستاگرام را افزایش دهیم؟

افزایش بازدهی لایو اینستاگرام مزایای بسیار زیادی برای پیج دارد، از جذب فالوور تا معرفی خدمات و فروش بیشتر همگی میتوانند تحت تاثیر بازدهی لایو ما باشند. قطعا شنیده اید که کاربران زیادی در اینستاگرام با خرید بازدید لایو واقعی اقدام به رشد مخاطبین حاظر در لایو میکنند که به نوبه خودش یک روش بی نظیر در رشد آمار بازدید لایو شماست اما در کنار آن باید با سایر راه و روش هایی که میتواند به بازدهی بیشتر یک لایو کمک کند نیز آشنا شوید تا بتوانید از این قابلیت اینستاگرام به آمار جالبی دست پیدا کنید.

ساخت استوری های جذاب در اینستاگرام به شما کمک میکند تا بتوانید آمار استوری ها و بازدهی آن را تا حد زیادی افزایش دهید!

اطلاع رسانی زمان برگزاری لایو و تبلیغ آن

زمان در هر چیزی یک مسئله مهم است که در هرجایی باید برنامه ریزی و رعایت شود زمان لایو هم از این قاعده مستثنی نیست و به آن باید توجه زیادی داشته باشید شما باید هرروزه پیج خود را آنالیز کنید و این را بفهمید که مخاطبان شما چه زمانی را برای لایو های شما مناسب می‌دانند و چه زمانی بیشتر وقت خود را در اینستاگرام هستند و با استفاده از این آنالیز ها شما با مخاطبان خود آشنا می‌شوید و بعد از آن می‌توانید لایوی برگزار کنید. همیشه سعی خود را بر این بگذارید که مخاطبانتان آگاهی داشته باشند و از زمان و بحثی که قرار است در لایو خود به آن بپردازید. برای این که بتوانید مخاطبان و حتی دوستان مخاطبانتان را مشتاق به حضور در لایو خود کنید باید از شیوه های جدید و جذاب برای جذب آنها استفاده کنید تا آنها را در سر ساعت مقرر به لایو خود بیاورید.

حتما در استوری های خود زمان برگذاری لایو را از قبل با فالوور ها و مخاطبینتان هماهنگ کنید و تا حد ممکن از طریق تبلیغات یا تعامل با سایر کاربران از مزایای برگذاری لایو خود تعریف کنید تا کاربران با شوق و انگیزه آماده تماشا لایو شما باشند. با کمک خرید بازدید استوری واقعی میتوانید از طریق استوری اینستاگرام زمان برگذاری لایو را به اطلاع بسیاری از کاربران برسانید و زمینه را برای دریافت بیشترین بازدهی لایو مهیا سازید.

همیشه تبلیغات مورد توجه بوده است و تمامی افراد در شبکه های اجتماعی از آن استفاده می‌کنند. همه این را می‌دانند که اطلاع‌رسانی برای زمان شروع لایوی یک نوع تبلیغات محسوب می‌شود و در این مطلب هم ما این موضوع را گفتیم که این کار یک نوعی از تبلیغ است این نکته را باید بدانید که در تبلیغات هرچه گسترده‌تر عمل کنیم نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد. در اینستاگرام و در قابلیت لایو هم همین موضوع صدق می‌کند و شما باید در محدوده وسیع تری لایو خود را تبلیغ کنید راه های زیادی برای این کار وجود دارد یکی از آنها سپردن تبلیغ های خود به پیج هایی با فالوور بالا است؛ انجام فرایند های این چنینی تاثیر بسیار زیادی در آمار لایو شما خواهد داشت.

افزایش بازدید لایو اینستاگرام

افزایش بازدهی لایو اینستاگرام با ارائه ایده خلاقانه و محتوای جذاب

لایو ها هرروزه در اینستاگرام در حال اجرا هستند و کاربران زیادی به دنبال لایو هایی با موضوع جدید هستند در اینجا است که پای ایده جدید و به میان می‌آید و افرادی که در لایو خود این نوع موضوعات و ایده های جدید را پیگیری و دنبال می‌کنند از دیگران برتر هستند و لایو های پربازدهی برگزار می‌کنند. داشتن ایده جدید در لایو به شدت کار راه انداز است و به رشد پیج و لایو شما بسیار تاثیر گذار است. مثلا شخصی در لایو های خود حرف های ساده و تکراری را بازگو می‌کند و یا از زندگی خود به طور خسته کننده ای لایو می‌گیرد در این مورد نه تنها مخاطبان به لایو های دیگر این شخص وارد نمی‌شوند بلکه حتی ممکن است پیج اینستاگرام او را نیز آنفالو کنند.

تخفیف برای کاربران حاظر در لایو

شما می‌توانید در قبل از شروع لایو های خود به فالوور های در استوری های خود وعده تخفیف درصد بالا بدهید اگر در لایو شما شرکت کنند می‌توانند مثلا 3 درصد تخفیف روی سرویس هایی که در سایت شما ارائه می‌شوند داشته باشند و در کل تخفیف های خود را به جای اشتراک گذاری در استوری اینستاگرام در لایو های خود به طور جذابی بیان کنید تا فالوور های شما به لایو و پیج شما به طور کامل جذب شوند.

شناخت سلیقه مخاطب

در هر شبکه اجتماعی یا در هر رسانه ای تا زمانی که آن رسانه و یا شبکه مجازی از مخاطبان خود شناخت نداشته باشند هیچ کار به جلو نمی‌رود. شما باید بعد از شناخت سلایق مخاطب خود شروع به ایده سازی در ذهن خود کنید و بعد از آن ایده های خود را متناسب با عنوان کار خود را به اجرا در بیاورید، شاید برای شما سوال باشد که چرا متناسب با کار خود باید باشد این مورد به این دلیل است که شما برای مثال یک پیج آرایشی بهداشتی دارید نمی‌توانید در لایو های خود به معرفی مکان های گردشگری بپردازید و این یک امر طبیعی است که اگر رعایت نشود باعث زدگی مخاطب از پیج شما می‌شود.

جذابیت بصری یک امر مهم در افزایش بازدهی لایو

همیشه قبل از برگزاری لایو های خود سعی کنید فضایی را برای لایو ها در نظر بگیرید که جذاب باشند و به قول معروف چشم های مخاطب را خیره به خود کنند طوری که نتوانند از لایو های شما چشم بردارند، در ابتدا به بگراند خود برسید که یک موضوع اساسی است و نقش اصلی را ایفا می‌کند و سعی کنید به دنبال بکگراند در ساعت های زیاد بگردید و اگر نتوانستید جایی درخور پیدا کنید می‌توانید در خانه با ساختن فضایی در خور بگراند جذابی را خودتان خلق کنید و از آن در لایو های خود استفاده کنید بعد از بکگراند نوبت می رسد به نحوه لباس پوشیدن شما و لباس هایی که می‌پوشید. بکگراند و تیپ شما تاثیر بسزایی در ماندگاری افراد در لایو شما دارد و این موضوع باید به شدت جدی گرفته شود.

اگر با برگذاری لایو ها به دنبال جذب کاربران هستید، میتوانید با خرید فالوور ارزان نیز به مخاطبین مورد نیاز خود دست پیدا کنید.

بازدهی لایو در اینستاگرام

مدیریت کامل در زمان اجرای لایو

اتفاقات حتی در اجراهای زنده در تلویزیون هم رخ می‌دهد و لایو ها هم از این قضیه به دلیل زنده بودن مستثنی نیست این شما هستید که باید در لایو ها خود را نشان دهید و اتفاقات و مشکلات لحظه‌ای را به طوری مدیریت کنید که اوضاع از کنترل شما خارج نشود و بتوانید به راحتی به لایو خود ادامه دهید.

سخن پایانی

شما در این مطلب آموختید که چگونه لایو های پر بازدهی را در اینستاگرام به اجرا در آورید و بتوانید از این لایو های برای جذب فالوور بیشتر استفاده کنید امیدواریم از این مطلب که برای آن تلاش بسیاری شده است نهایت استفاده را ببرید و بتوانید به تمام آن چیزی که می‌خواهید برسید و نهایت استفاده از لایو را داشته باشید.

چگونه بازدهی لایو اینستاگرام را افزایش دهیم؟

برای افزایش آمار لایو و بازدهی آن راه و روش های گوناگونی وجود دارد؛ توجه به موضوع ارائه شده در لایو، اطلاع رسانی برگذاری آن، نحوه ارتباط و صحبت شما با مخاطبینتان در لایو و ... همگی از جمله عواملی هستند که میتوانند در رشد بازدهی لایو موثر واقع شوند.

چرا برگذاری لایو اینستاگرام اهمیت زیادی دارد؟

با برگذاری لایو اینستاگرام علاوه بر اینکه فالوور ها با مدیریت و ادمین پیج بیشتر آشنا میشوند، حس اطمینان و اعتماد آنها نیز بیشتر میشود که نتیجه آن بصورت خلاصه میتواند به رشد آمار پیج و افزایش فروش ختم شود.

آیا افزایش بازدهی لایو با افزایش درآمد ارتباطی دارد؟

بله، طبیعتا هنگامی که بازدهی لایو شما افزایش یابد کاربران بیشتری با پیج شما ارتباط میگیرند و با افزایش فروش بیشتری مواجه خواهید شد که سبب رشد درآمد شما نیز خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...