آموزش دیلیت و دی اکتیو کردن اکانت کلاب هاوس

آموزش دیلیت اکانت و دی اکتیو کردن کلاب هاوس

اپیلیکیشن کلاب هاوس برنامه ای که بر مبنای صوت کار خود را آغاز کرد و به شهرتی زیاد در مدت کم رسید شاید شما هم با این برنامه آشناییت داشته باشید به این دلیل که در مدتی کم در سراسر جهان به شهرت رسیده است.ما در خرید ویو در این مقاله تلاش کرده‌ایم تا نحوه دیلیت اکانت کلاب هاوس را توضیح دهیم.

کلاب هاوس در سراسر جهان به سر زبان ها افتاد و این نشان دهنده خوب بودن و تلاش زیاد این برنامه است. در این مدت که کلاب هاوس در جهان آوازه ای به پا کرد افرادی سعی کردند حساب های کاربری خود را در این برنامه ایجاد کنند و به فعالیت در این شبکه اجتماعی جذاب بپردازند. اما چه موضوعی باعث این حجم از محبوبیت این برنامه شده است؟

کلاب هاوس برنامه ای خاص از دیگر برنامه های اجتماعی محور است و این نشان دهنده تازگی و نو بودن این برنامه می باشد شما می توانید این برنامه را در دسته بندی برنامه های شبکه های اجتماعی قرار دهید ولی دارای تفاوت های زیادی با دیگر برنامه ها است برای مثال تفاوت های این برنامه با برنامه های دیگر نحوه ثبت نام  آن است و به طوری تازه و متفاوت است که این تفاوت بزرگ به هیچ عنوان نباید از جلوی چشم دور بماند و نادیده گرفته شود. در این مطلب با ما همراه باشید تا ما برای شما بررسی کلی کلاب هاوس و چگونگی دیلیت اکانت کلاب هاوس را شرح دهیم.

دیلیت اکانت کلاب هاوس

دلایل دی اکتیو کردن اکانت کردن در کلاب هاوس

اگر بخواهیم داستان به وجود آمدن کلاب هاوس را شرح اینطور باید بگوییم که این برنامه در ماه مارس 2020 برای کاربران آی او اس عرضه شد ولی در ابتدا بیشتر توسط کسانی استفاده می شد که ثروتمند بودند و در آن زمان به مقدار حال حاظر در میان مردم عادی محبوبیت نداشت با گذشت زمان استارتاپ های کوچک وارد این برنامه شدند و بعد از آن نیز شرکت های نوپا به فکر وارد شدن در این برنامه افتادند این برنامه که در امروزه محبوبیت بالایی دارد.

اما در معروف شدن این برنامه همین موضوع را بدانید که مسبب این معروفیت افرادی بودند که به نوعی در جامعه ما به شدت مشهور بودند و هنوز هم با شدت بیشتری از قبل مشهور شده اند از جمله این افراد ایلان ماسک و مارک زاکربرگ را میتوان نام برد که سهم زیادی در این موضوع داشتند. به جرئت می‌توان گفت که عامل محبوبیت کلاب هاوس حضور ایلان ماسک در داخل یکی از روم‌های گفتگوی آنلاین کلاب هاوس بود.

یکی از نکاتی که شاید برایتان جالب باشد این است که جذب فالوور این برنامه مانند اینستاگرام اصلا کار راحتی نیست؛ هرچند با خرید فالوور واقعی کلاب هاوس میتوان به این امر تا حدودی دست پیدا کرد. ولی سخت بودن جذب فالوور یکی از دلایلی است که بسیاری از افراد را مجبور به ترک برنامه میکند! مخصا افراد مشهوری که با حضور در این پلتفرم متوجه میشوند خواهان زیادی هم ندارند و شاید فقط در اینستاگرام طرفداران خودشان را داشته باشند! چرا اینکه اینجا بازی با تصاویر نیست و فقط بازی با صداست … و همین یکی از دلایلی میشود که فرد تصمیم به دی اکتیو کردن اکانت کلاب هاوس خود میگیرد.

همچنین افراد با برگذاری روم غالبا مخاطبین کمی را در اتاقی که ایجاد کرده اند رویت میکنند و این امر طبیعی است مگر شخص مشهوری باشید که با صدا یا صحبت های جذابتان در کلاب هاوس نیز خواهان فراوانی داشته باشید. فراموش نکنیم که بسیاری افرادی که روم های پر بازدیدی دارند غالبا از سرویس خرید بازدید کننده روم کلاب هاوس برای افزایش بازدید اتاق هایشان استفاده میکنند تا بتوانند محبوبیت و اعتباری که دارند را حفظ کرده و حتی بیشترش هم کنند!

برخی دیگر از از سرویس ها و امکاناتی که برای کلاب هاوس وجود دارد با خبر نیستند و چون موفق به پیشرفت و رشد در این پلتفرم نمیشوند تصمیم به دیلیت کردن اکانت خود میگیرند. خارج از این مباحث هزاران دلیل دیگری برای هر فردی وجود دارد که به دلایل شخصی قصد دارند تا اکانت کلاب هاوس خود را دیلیت کنید… در ادامه نیز برای شما مراحل دیلیت و دی اکتیو کردن اکانت کلاب هاوس را شرح خواهیم داد.

برای ثبت نام در کلاب هاوس به چه اطلاعاتی نیاز است؟

در این بخش می خواهیم نحوه ثبت نام را در این برنامه برای شرح دهیم شما در ابتدا شما نیاز حتمی به یک شماره تلفن و یک نام که به برنامه بدهید تا این از این مرحله گذر کنید بعد از این مرحله برای شما یک کد به شماره اعلامی از طرف شما ارسال می شود

نکته: بعد از تکمیل ثبت نام از شما ایمیلی خواسته می شود که حتما باید بعد از ثبت ایمیل آن را از طریق ایمیل ارسالی از طرف کلاب هاوس تایید نمایید پیشنهاد می شود که این ایمیل را در جایی یادداشت کنید این قضیه کمک می کند اگر زمانی نیاز به ریکاوری اکانت خود داشتید به راحتی بتوانید این کار را بدون هیچ درددسری انجام دهید

پیشنهاد می شود بعد از وارد شدن به کلاب هاوس از قابلیت اتصال اکانت به توییتر استفاده کنید که بشدت کاربردی و به درد بخور است و از طریق آن می توانید دوستان خود را از این راه که یکی از راه ها است پیدا کنید و همچنین کلاب هاوس به شما این اجازه را می دهد که حتی عکس پروفایل توییتر خود را برای پروفایل کلاب هاوس خود استفاده کنید که باید یگوییم این قابلیت بی نظیر است.

ایلون ماسک در کلاب هاوس

مزایا و معایب کلاب هاوس چیست؟

مزایای که کلاب هاوس دارد

 • کنترل شدن کامل و دقیق کاربران
 • به صورت دقیق کنترل حریم خصوصی
 • تقریبا مانند تمام برنامه های شبکه های مجازی آشنا شدن یا افراد جدید
 • یادگرفتن فن از افراد متخصص در حوزه های مخطلف
 • کسب درآمد بالا با جذب مشتری
 • بالا بردن اطلاعات عمومی و تخصصی

معایبی که کلاب هاوس دارد

 • نبود چت گروهی که در آینده امان اضافه شدن دارد.
 • ایجاد اعتباد به این برنامه به مانند اینستاگرام.
 • وجود داشتن اطلاعات غلط و به قولی به درد نخور.
 • پشتبانی نداشتن از تماس
 • ناتوانی در اسال عکس وفیلم که قطعا به زودی اضافه می شود
 • نبود یک اصل مهم به نام ضبط لایو ها که امیدواریم در آینده اضافه شود
 • پلت‌فرم‌های دیگر همچون  دسکتاپ این اپلیکیشن را ندارند.

 

دیلیت کردن اکانت کلاب هاوس به چه صورت است؟

ما در این قسمت سعی بر این داشته ایم که بدون هیچ کم کاستی دیلیت اکانت کلاب هاوس را برای شما شرح دهیم و این نکته را در ابتدا بگوییم اگر زمانی اکانت کلاب هاوس خود را حذف کردید تا 30 روز بعد اجازه استفاده مجدد از نام کاربری خود یا همان ایدس یا یوزنیم خود را ندارید

برای اینکه شما بتوانید اکانت خود را در کلاب هاوس دیلیت نمایید ابتدا باید به بخش پروفایل خود رفته و ایمیل خود را در آن بخش ثبت نمایید بعد از آن شما باید به کلاب هاوس ایمیل بزنید و در خواست حذف دائمی اکانت خود را بدهید.

شما می توانید به آسانی اکانت کلاب هاوس خود را حذف کنید ولی در ابتدا شما به داشتن اطلاعاتی از اکانت خود نیاز دارید که از جمله این اطلاعات می توان به ایمیل ثبت شده و نام کاربری اشاره کرد که برای این کار حتما باید این اطلاعات معتبر را داشته باشید. ما در ادامه به ادامه راه حذف حساب کلاب هاوس می پردازیم.

شما باید به آدرس پشتیبانی کلاب هاوس رفته و مشخصات خود را به طور کامل وارد کنید که شامل ایمیل و نام کاربری شما می باشد

از اینجا کار ما چند مرحله ای می شود در ابتدا به قسمت  «please choose a topic below» رفته و بعد از آن بخش My Account & Profile را انتخاب کرده و در کادری که در پایین نمایش داده می شود، قسمت Delete My Account را انتخاب کرده . البته این نکته را در نظر داشته باشید که اگر قصد این را  دارید که تنها اکانت خود را برای مدت زمان کوتاهی غیرفعال کنید، گزینه‌ی Deactivate my account را از این قسمت انتخاب کنید.

بعد از مراحل بالا به قسمت  summary رفته و خلاصه‌ای از دلیل یا دلایل شخص خود برای حذف حساب کاربری clubhouse بنویسید. می‌توانید برای این قسمت متن انگلیسی « I would like to delete my CH account» را در کادر کپی کنید.

بعد از بخش های بالا اگر تمایل داشتید می توانید دلیل دقیق و کامل خود را در کادر تعریف شده بیان کنید.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که این متن را که ما برای شما آماده کرده ایم را در کادر مخصوص توضیحات تکمیلی جای دهید.

I no longer want to use clubhouse app. So I want to delete my account and data

به غیر از روشی که در بالا گفته شد برای حذف اکانت کلاب هاوس از روش‌های دیگر نیز میتوانید اقدام کنید. یکی دیگر از این راه‌حل‌های دیلیت اکانت کلاب هاوس، اضافه کردن ایمیل به کلاب هاوس و درخواست حذف اکانت است.

تا اینجای کار راهکار اصلی را پیدا کردید و ما به شما تبریک می گوییم تا اینجا اگر قصد دیلیت اکانت کلاب هاوس را داشتید با روش های گفته شده توسط ما شما به راحتی توانستید اکانت خود را حذف نمایید و در کل روش های زیادی برای این کار وجود دارند و ما سعی میکنیم که در آینده نزدیک در این وبساید بیشتر به آنها بپردازیم ولی تمام تلاش خود را گذاشتیم تا در این مطلب شما راه اصلی را بیاموزید و در مواقعی که به آن نیاز دارید از آن استفاده کنید.

دی اکتیو کردن اکانت کلاب هاوس

در آخر

پیشنهاد ما به شما این است که حد الامکان از حذف و دی اکتیو کردن آن بپرهیزید ولی اگر مجبور بودید ما در این مقاله سعی کردیم تمامی راه های موجود برای حذف و دی اکتیو کردن اکانت کلاب هاوس نیاز داردی به شما آموزش دهیم.
کلاب هاوس با داشتن سرویس های ویژه ای که دارد مانند اینستاگرام برنامه خوب و جذابی است؛ راستی فراموش نکنید که ما علاوه بر سرویس های متنوع کلاب هاوس، انواع خدمات اینستاگرام را نیز به کاربران عزیزمان ارائه میدهیم.

5/5 - (2 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...