دلایل خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

دلایل خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور در اپلیکیشن جذاب اینستاگرام به یکی از دغدغه کاربران فعال اینستاگرام برای جذب کاربران بیشتر جهت بازدید از پیج و افزایش لایک و کامنت در صفحه خود هستند. سایت خرید ویو یکی از سایت های معتبر جهت ارائه خدمات در زمینه اینستاگرام است که با مراجعه به این سایت می توانید با اطمینان دارای پیج متفاوت و قوی در اینستاگرام باشید. در این پست میخواهیم به برخی از دلایل خرید فالوور اینستاگرام بپردازیم. با ما همراه باشید…

دلایل خرید فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی که در سر تا سر جهان از آن کاربران بسیاری استفاده می کنند. این شبکه اجتماعی نه فقط فقط یک وسیله ارتباط جمعی جهت سرگرمی و تفریح کاربران آن است بلکه به یک ابزار قدرتمند برای درآمد زایی برای 25 میلیون کاربر جهت کسب و کار از سراسر دنیا شده است. طبق تحقیقات انجام شده ماهانه نزدیک به 1 میلیارد کاربر در اینستاگرام به طور مداوم فعالیت می کنند. اینستاگرام تبدیل به یک فروشگاه جهانی برای دنبال کردن انواع محصولات و برندها شده است که می توان با ایجاد بیزینس و آموزش مفید هنر و حرفه خود کاربران زیادی را به خود جذب کنید. افزایش فالوور اینستاگرام برای بسیاری از افراد مهم برای ارائه محصولات و خدمات موجود در پیج خود است. خرید فالوور اینستاگرام یکی از روش های متداول برای افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. طبق آمار ارائه شده توسط صاحبان اینستاگرام حدود 80% از کاربران فعال در اینستاگرام حداقل یک صفحه مربوط به کسب و کار برای خود ایجاد کرده اند. مثلاً کسی که حرفه یا شغل خاصی را دنبال می کند می تواند با استفاده از اینستاگرام کار خود را جدی تر گسترش داده و بتواند مشتریانی بیشتری با تبلیغ در پیج خود که از محیط و محل و یا شهرهای دیگر پیدا کند. اما چطور می توانیم کسب و کار خود را رونق دهیم تنها با افزایش فالوور و بازدید از پیج امکان پذیر است. برای رسیدن به افزایش فالوور نیازمند پیگیری و فعالیت مداوم همراه با صبر، حوصله و نوآوری در ارائه محصولات و بروزرسانی مداوم پست ها جهت افزایش فالوور اینستاگرام است. که بیشتر افراد به دلیل نداشتن زمان و صرفه هزینه های زیاد خرید فالوور اینستاگرام از طریق سایت های فروش فالوور را ترجیح می دهند. البته سایت های هستند که خدمات جعلی به مشتریان خود ارائه داده اند و باعث عدم رضایت و بی اعتمادی برخی کاربران اینستاگرام شده است. بنابراین هنگام سفارش از سایت های ارائه دهنده دقت و بررسی کافی از خدمات واقعی آن سایت را انجام دهید. بعد از خرید فالوور های با کیفیت می توانید با اطمینان به کسب و کار و رونق پیج خود در سطح بسیار وسیع تر بپردازید. در اینجا ما می خواهیم از دلایل، مزایا و انواع فالوور ها در خرید فالوور اینستاگرام صحبت کنیم.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

در اینستاگرام پیج هایی با  تعداد فالوورهای تقریباً 10k, 100k  کار تبلیغات مشاغل و برندها را در ازای دریافت مبلغی بالا انجام می دهند به طور مثال برای تبلیغ یکبار در استوری خود مبلغ گرانی دریافت می کنند این کار برای بسیاری از کاربران مقدور نیست و یا اینکه که افراد با یکی و دو بار تبلیغ به نتیجه دلخواه خود نمیرسند. ولی با یکبار هزینه کردن برای خرید فالوور در اینستاگرام می توان به اهداف خود رسید. کاربران وقتی از پیج هایی با تعداد فالوورهای بسیار روبرو می شوند بیشتر ترغیب به دنبال کردن بو بازدید از پیج شده و اقدام فعالیت به صورت لایک و کامنت می شوند. خرید فالوور اینستاگرام باید هدفمند و مقدار مورد نیاز برای کارهای مختلف مشخص شود.

 

دلایل خرید فالوور در اینستاگرام

 

خرید فالوور اینستاگرام برای چه کسانی مفید است؟

 • مناسب کاربرانی که علاقمند داشتن فالوور های اینستاگرام زیاد با هزینه کم هستند.
 • پیج های آموزش و فروش نیاز به بازدید بالا از پیج شان دارند.
 • افرادی که برای فروش بیشتر محصولات و عرضه خدمات بیشتر نیاز به خرید فالوور اینستاگرام دارند.
 • کاربرانی که هزینه ای برای تبلیغات محصولات خود توسط پیج های با فالوور بالا را ندارند.
 • کاربرانی زمان کافی برای افزایش فالوور اینستاگرام خود ندارند.
 • پیج هایی که نیاز به کسب اعتبار با فالوور زیاد برای پیج خود دارند.
 • کاربرانی که علاقه به معروفیت و شناخته شدن دارند.

خرید فالوور اینستاگرام جهت ارتقا تبلیغات پیج

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی که تمام سنین از افراد را تحت پوشش خود قرار می دهد که بیشتر کاربران آن جوانان هستند. همه کاربران در سراسر جهان از طبقه متوسط و پایین از نظر داشتن تعداد فالوور برای خدمات و هنرهای خود جهت آموزش و فروش محصولاتشان نیاز به فالوور زیاد دارند تا بیشتر دیده شوند و توسط فالوورهای و لایک و کامنت و اشتراک گذاری توسط آنها پیج خود را ارتقا دهند. این ارتقا در زمان کوتاه بدون پرداخت هزینه بالا فقط با خرید فالوور اینستاگرام میسر خواهد شد و همین دلیلی مهم در زمینه خرید فالوور تلقی میگردد.

سایت های ارائه دهنده خدمات در زمینه خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوورهای اینستاگرام به صورت متغیر  و انواع مختلف فالوور می باشد.  تنوع فالوور به نوع کیفیت و تعداد فالوورها بستگی دارد. افراد معمولی که نیاز به پیج با فالوور زیاد با کیفیت پایین دارند ارزانترین نوع خرید فالوور را در اینستاگرام انجام می دهند که توسط این خرید فالوورهای بیشتری را با رشد سریع در پیج خود مشاهد می کند. فالوورها به دو صورت فالوورهای واقعی و فیک و یا ترکیبی از این دو است که شخص را در رسیدن به هدف در کمترین زمان کمک می کند. خرید فالوور اینستاگرام در ایران به دو شکل خرید فالوور ایرانی و خرید فالوور خارجی و یا ترکیبی از آن دو تعریف می شود. که به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

خرید فالوور های ایرانی و خارجی دارای کیفیت بالا

کاربران اینستاگرام از هر کشوری که باشند نیاز به فالوورهای وطنی دارند. ایرانیان نیز علاقمند داشتن فالوورهای ایرانی می باشند. به خصوص کسانی که در داخل کشور و دارای کسب و کار هستند نیازمند مخاطب ایرانی برای فروش محصولات خود می باشند. بنابراین نیاز به بازدید پیج خود توسط هموطنان و همزبانان خود دارد. خرید فالوورهای ایرانی با کیفیت قطعاً کمک کننده بسیار خوبی برای  پیج های خدماتی جهت تعامل بیشتر با پیج های دیگر می باشند.

برای خرید فالوور خارجی با کیفیت حتماً از سایت های معتبری که فالوورهایی با عکس و پروفایل واگذار می کنند اقدام کنید. بنابراین دقت داشته باشید که فالوورهای با کیفیت از هر دو نوع خارجی و ایرانی ریزش کمتری نسبت به فالوورهای  فیک دارند که کاربران را از داشتن فالوور های زیاد در همه زمان خرسند خواهند کرد. با روی کار آمدن مسئله خرید فالوور سایت های بسیاری اقدام به فعالیت در زمینه خرید لایک اینستاگرام کردند؛ که با توجه به نیاز کاربر پس از خرید لایک به شدت تعداد کامنت ها مورد توجه قرار میگیرد که هر فردی میتواند با خرید کامنت اینستاگرام تعداد آنها را افزایش دهند.به هر حال در این میان سایت های بسیاری امکان خرید فالوور های فیک و خارجی به همراه فالوورهای ایرانی رو به مشتری عرضه می کنند مراقب باشید بعضی سایت ها که سو استفاده می کنند باشید زیرا هزینه خرید فالوور با کیفیت را از شما گرفته و در عوض فالوورهای فیک بی خاصیت با ریزش 100% به شما عرضه می کنند. بنابراین به تمرکز خود را بر روی سایت هایی که اساس کارشان بر رعایت حقوق مشتری و جلب رضایت آنها است توجه کنید.

دلایلی که در خرید فالوور اینستاگرام واقعی وجود دارد

منظور از از خرید فالوور اینستاگرام واقعی این است که فالوور های خریداری شده همگی دارای عکس و پروفایل باشند. قطعاً همه ما دوست داریم که در دنیا مجازی فالورهای واقعی داشته باشیم. تا وسیله آنها تایید به صورت لایک و کامنت باشیم بدون اینکه کسی باخبر از این موضوع باشد. از دلایل خرید فالوور اینستاگرام واقعی شامل موارد زیر می شود:

 • داشتن فالوور واقعی زیاد باعث بازدید بیشتر از پیج، در نتیجه به دست آوردن کامنت و لایک کردن می شود.
 • فالوورهای واقعی به دلیل کیفیت بالا ریزش کمتری خواهند داشت.
 • به وسیله فالوور های واقعی امکان جذب فالوور را خواهید داشت.
 • هزینه های بالا برای برای خرید فالوور از بین می رود.
 • امکان اطلاع دوستان و کاربران از خرید فالوور اینستاگرام شما صفر می شود.

 

خرید فالوور اینستاگرام

 

دلایلی برتر در خرید فالوور فیک اینستاگرام

خرید فالور فیک اگر چه بصورت واقعی نمیباشد ولی به هر حال سبب جذب اعتبار پیج و اعتماد کاربران به آن پیج خواهد شد. فالوور های فیک طبیعتا نسبت به فالوور های واقعی ریزش بیشتری خواهند داشت. البته ریزش به خاطر این موارد کاملاً طبیعی و عادی است. رونق هر پیجی با تمام اعتبار و امکاناتش تعداد فالوورها  و بازدید کنندگان آن و لایک و کامنت آنها می باشد. مسئله داشتن لایک و کامنت بیشتر پیج، باعث بالا رفتن بازدیدها در اینستاگرام شده و کاربران بیشتری را برای بازدید از پیج شما روانه می کند. از این رو هرگز نمیتوان از دلایلی که در خرید فالوور وجود دارد غافل شد. برخی با خرید فالوور های فیک نگران عدم همخوانی بازدید پست ها با تعداد فالوور ها هستند، البته نیاز نیست نگران این مورد بود چرا که با خرید ویو اینستاگرام شما آسانترین روش برای افزایش بازدید در اینستاگرام را در اختیار دارید. جبران  فالوورهای ریزش شده در فضای مجازی به نوعی گارانتی محسوب می شود که از اهمیت بالای برای کاربر برخوردار خواهد بود. سرویس فالوور با جبران ریزش نیز در سایت خرید ویو ارائه میگردد.

تفاوت فالوورهای بدون ریزش با دیگر فالوور های خریداری شده چیست؟

در واقع فالوورهای بدون ریزش دارای امتیاز و برتری بالایی هستند که در زیر ما به برخی از دلایل آنها اشاره می کنیم:

 • خرید فالوور های بدون ریزش جزء باکیفیت ترین فالوورها هستند که اعتبار پیج را دوچندان خواهند کرد.
 • داشتن فالوور های واقعی با پروفایل امکان افزایش ارتقا پیج به با بازدید های بالا را دارند.
 • با خرید فالوور اینستاگرام واقعی دیگر پیج دچار ریزش فالوور نخواهد شد.
 • داشتن گارانتی برای خرید فالوور به معنی تضمین کیفیت محصول می باشد.

هنگام خرید فالوور اینستاگرام چه نکات مهمی را باید رعایت کرد؟

 • هنگام خرید فالوور اینستاگرام حتما پیج خود را باز گذاشته تا همه کاربران اینستاگرام بتوانند از آن بازدید کنند.
 • زمانی که سفارش خرید فالوور را ارسال می کنید پیج تان را شخصی سازی نکنید.
 • هنگام خرید سفارش آیدی اینستاگرام خود را تغییر ندهید.
 • بعد از سفارش خرید فالوور تا تحویل آن سریع اقدام به خرید دوباره فالوور نکنید.
 • زمان سفارش هرگز پیج خود را غیر فعال نکنید.
4.6/5 - (20 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...