جذب فالوور و لایک در اینستاگرام

جذب فالوور و لایک در اینستاگرام

اینکه چگونه فالوور و لایک بیشتری داشته باشیم به عوامل بسیار زیادی وابسته میباشد. عواملی همچون میزان فعالیت روزانه ما در پیج ، نحوه پست گذاری ها ، هشتگ ها ، میزان مشارکت ، تبلیغات و … سعی بر این داریم در این پست به شما کمک کنیم تا بتوانید فالوور و لایک بیشتری را در اینستاگرام بدست آورید. با خرید ویو همراه باشید.

آموزش دریافت فالوور و لایک بیشتر در اینستاگرام

مدت زیادی نیست که شبکه اجتماعی اینستاگرام بین کاربران اینترنت جهان محبوب شده است. اما در همین مدت کوتاه، این سرویس توانسته است بین شبکه های اجتماعی به خوبی بدرخشد. امروز، اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر در سراسر جهان یکی از محبوب‌ ترین و پر کاربردترین شبکه های اجتماعی است و در ایران نیز استفاده گسترده ای از آن میشود. علاوه بر خرید فالوور اینستاگرام که تنها یکی از راه های افزایش فالوور میباشد؛ راه های متعدد دیگری نیز وجود دارند که در ادامهبا آنها نیز آشنا خواهیم شد.

اینستاگرام نه تنها محیط مناسبی برای تبلیغات برندهای شخصی و کوچک است، بلکه بستر بسیار قدرتمندی برای تبلیغات برندهای بزرگ دنیاست.

معمولاً در نخستین روزهای راه اندازی یک پروفایل در اینستاگرام ممکن است با کمی فعالیت می توانید تعداد قابل توجهی فالوور و لایک به دست بیاورید، اما پس از مدتی متوجه خواهید شد که روند رو به افزایش تعداد فالوورهای شما کند می شود. همچنین، میزان لایک شدن عکسهای شما با مقدار رشد دنبال کنندگانتان متناسب نیست. یعنی به میزانی که از تعداد فالوور های خود انتظار دارید، برای عکس های خود لایک جمع آوری نمی کنید.

حال ما قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه میتوان با سرعت بالاتری، تعداد بیشتری لایک و فالوور به دست آورد و چگونه میتوان بازدید کننده های بیشتری را به سمت پروفایل خود کشاند. با خواندن این آموزش به راحتی میتوانید روزانه بیش از 200 فالوور و برای هر عکس خود، بیش از 1000 لایک جمع آوری کنید.

با هشتگ ها فالوور و لایک بیشتری داشته باشید

دقیقاً همانند توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی، کاربران اینستاگرام نیز از تگ ها (هشتگ) برای نشان دادن ویدئوها و عکسهای خود از هشتگ استفاده می کنند. بنابراین برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام، از هشتگ ها استفاده کنید.با کمک هشتگ ها افزایش فالوور و لایک بیشتری خواهید داشت و پیج شما رشد چشمگیری خواهد داشت. تنها به خرید لایک اینستاگرام بسنده نکنید و تمامی توان خود را در بهبود آمار لایک در این برنامه بکار بگیرید.
در ادامه می توانید 20 هشتگ محبوب در شبکه اجتماعی اینستاگرام را مشاهده کنید.

 1. #love
 2. #instagood
 3. #me
 4. #tbt
 5. #cute
 6. #photooftheday
 7. #instamood
 8. #iphonesia
 9. #picoftheday
 10. #igers
 11. #girl
 12. #tweegram
 13. #beautiful
 14. #instadaily
 15. #summer
 16. #instagramhub
 17. #follow
 18. #iphoneonly
 19. #igdaily
 20. #bestoftheday

همانگونه که گفته شد یکی از عواملی که فالوور و لایک بیشتری داشته باشید همین هشتگ ها میباشد. به همین ترتیب شما سعی کنید از هشتگهای فارسی پربازدید استفاده کنید. برای یافتن اینکه آن هشتگ چقدر بازدیدکننده دارد و چقدر مهم است باید بررسی شود که در جستجوی آن هشتگ چه تعداد عکس موجود است. هرچه تعداد عکسهای موجود بیشتر باشد، یعنی آن هشتگ پر کاربرد تر است و کاربران بیشتری از آن استفاده می کنند. برای مثال، چند هشتگ فارسی معروف در زیر آورده شده است:

 1. عکس
 2. ویدئو
 3. دابسمش
 4. خنده
 5. جالب
 6. کلیپ
 7. فوتبال
 8. ورزش
 9. خبر
 10. لباس

البته باید توجه داشته باشید برای عکس ها و مطالب ارسالی خود باید از هشتگ های مرتبط استفاده کنید. هشتگه ای نامربوط ممکن است به ضرر شما تمام شود و بازدیدکنندگان را از نام شما فراری سازد.

کمک از فیلتر ها برای دریافت فالوور و لایک بیشتر

در کنار استفاده از هشتگ های معروف استفاده از فیلتر های معروف و کاربردی نیز سبب میشود تا فالوور و لایک بیشتری داشته باشید، استفاده از فیلترهای عکس معروف هم برای شما نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت.فیلتر های عکس ها به شما کمک میکند که افزایش لایک در پست اینستاگرام خود را شاهد باشید و با افزایش چشمگیر فالوور ها مواجه شوید. در لیست زیر 10 عدد از معروفترین فیلتر های اینستاگرام آورده شده است:

 1. Normal
 2. Earlybird
 3. X-Proll
 4. Hefe
 5. Rise
 6. Valencia
 7. Amaro
 8. Brannan
 9. Lomo-fi
 10. Hudson

کاربران اینستاگرام نظرات را به لایک ها ترجیح می دهند

اگر شما به دنبال فالوور و لایک های بیشتر هستید باید روابط خود را با دیگران گسترش دهید. گسترش رابطه با دیگران به راحتی امکان پذیر است. به صورتی که نظرات مرتبطی بر روی عکسها و ویدئوهای دیگر کاربران بگذارید تا آنها با خواندن این نظرات توجه خاصی به پروفایل شما بکنند و در نهایت با بازدید از پروفایل شما و دنبال کردنتان عکسهای شما را به طور مداوم ببینند. به این ترتیب، طی مدت کوتاهی تعداد لایک ها و به طبع فالوور های شما افزایش پیدا می کند.

با نظر گذاشتن شما وارد تعامل با دیگر پیج های اینستاگرام شده و همین مسبب میشود تا بتوانید فالوور و لایک بیشتری را دریافت کنید.نکته قابل ذکر این است که اکثر کاربران اینستاگرام، بیشتر زمان خود را در این نرم افزار صرف لایک کردن عکس ها می کنند و زمان کمی را به نظر دادن درباره عکس دیگران اختصاص می دهند. پس طبیعتاً باید تعداد لایک عکس ها و ویدئوهای شما بیشتر از میزان نظرات باشد.با افزایش نظرات شما نسبت به دیگران ، دیگران نیز متقابلا کامنت بیشتری برای شما خواهند گذاشت که سبب افزایش فالوور و افزایش لایک برای پست اینستاگرام شما خواهد شد. چنانچه زمان کافی برای ایجاد تعامل با سایر کاربران را ندارید با خرید کامنت اینستاگرام نظرات دریافتی پست اینستاگرام خود را افزایش دهید. خرید نظرات راهی آسان و کاربردی در جهت افزایش تعداد کامنت های پست اینستاگرام شما میباشد.

همچنین، کاربران به طور معمول نسبت به کامنت ها بیشتر واکنش نشان می دهند. یعنی اگر شما درباره یکی از عکس ها یا ویدئوهای افراد نظر بدهید، احتمال اینکه او به از پروفایل شما دیدن کند بسیار بیشتر از زمانی است که صرفاً عکس او را لایک می کنید. همچنین نتایج تحقیقات نشان داده است در این حالت، احتمال اینکه آنها شما را دنبال کنند 401% بیشتر خواهد بود.

لایک کردن عکس دیگر کاربران برای شما فالوور و لایک بیشتری به دنبال خواهد داشت

با توجه به تحقیقات و آماری که خرید ویو تهیه و جمع آوری کرده است، به این نتیجه رسیده ایم که به طور میانگین با هر 1000 لایک بر روی عکس های دیگران (کاربرانی که شناختی روی آنها نداشتیم و دنبال کننده آنها نبودیم)، تقریبا 21.7 لایک برای عکس های خودمان جمع آوری شده و 6.1 دنبال کننده به لیست ما اضافه شده. همه اینها در حالتی است که ما در ازای دنبال شدن، آنها را دنبال نمیکردیم. این آمار، آمار خالص کاربرانی از اینستاگرام است که صرفاً برای پاسخ به لایک کردن یک عکس، این کارها را انجام داده اند.

پس به این نکته توجه داشته باشید هرچه تعداد بیشتری لایک کنید، امکان دیده شدن عکس ها، ویدئوها و به طور کلی پروفایل شما توسط کاربران دیگر (که خارج از دایره فالوورهایتان در اینستاگرام هستند) بیشتر خواهد شد و در نهایت این امر باعث افزایش دنبال کنندگان و تعداد فالوور های اینستاگرام شما خواهد شد. اکنون پاسخ اینکه چگونه فالوور و لایک بیشتری داشته باشیم را تا حدود زیادی دریافت کرده ایم در ادامه نیز سعی میکنیم این موضوع را کاملتر باز کنیم.

یکی از راه‌هایی که برای اتوماتیک کردن این روش دارید، استفاده از ربات اینستاگرام است. فقط یک نکته: اگر روزی تصمیم به استفاده از ربات اینستاگرام گرفتید، پیشنهاد می‌کنم حتماً از یک ربات خوب استفاده کنید.

افزایش لایک و فالوور با زمان بندی مناسب

با بررسی و تحلیل نتایج حاصل از 46 کاربر اینستاگرام و بیش از 1000 عکس مختلف، میتوان به این نتیجه رسید که بهترین زمان برای ارسال عکس یا ویدئو در اینستاگرام، شنبه ها ساعت 5 الی 6 بعد از ظهر است. در این بازه زمانی تعداد بسیار زیادی از کاربران اینستاگرام آنلاین هستند و در نتیجه شما لایک و ویو و در نتیجه فالوور بیشتری دریافت میکنید و همچنین آمار بهتری نیز دریافت خواهید کرد. گرچه میتوانید برای افزایش فوری آمارتان از خرید ویو اینستاگرام نیز استفاده کنید. بازه زمانی دیگری که بعد از آن مورد توجه ما قرار گرفت، روزهای سه شنبه تا پنج شنبه بین ساعت های 3 تا 4 بعد از ظهر بود. در این ساعات نیز تعداد لایک و کامنت قابل ذکری دریافت کردیم.

همچنین، به طور معمول یک پست بعد از ارسال شدن در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام در ساعات اولیه خود بسیار مورد توجه قرار می گیرد و بیشترین تعداد بازدید، لایک و کامنت را در ساعات اولیه خواهد داشت.زمان بندی مناسب و گذاشتن پست به موقع باعث این میشود تا پست ما لایک بیشتری را دریافت کند و بتوانیم فالوور و لایک بیشتری داشته باشیم. طبق آمارها و بررسی های انجام شده، 46.15% از تمامی کامنت هایی که برای یک پست ارسال می شود در ساعت اولیه است و بیش از 69.23% از این تعداد در 3 ساعت اول رخ می دهند. بنابراین بهترین زمان برای جلب توجه کاربران به عکس ها و ویدئوهای شما همان ساعت نخست ارسال آن است. در اولین ساعت پس از ارسال فعال باشید!

دریافت فالوور و لایک بیشتر با ترکیب عکس ها

شما به راحتی می توانید با اپلیکیشن هایی مانند Diptic چندین عکس را در یک عکس خلاصه کنید و آن عکس را در پروفایل خود ارسال کنید. طبق تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیدیم که اینگونه عکس ها معمولاً 19.41% لایک بیشتر و 22.04% کامنت بیشتری نسبت به عکس هایی که به صورت معمولی (1 عکس در یک فریم) هستند دریافت میکنند.

علاوه بر ترکیب عکس ها میتوانید از پست های igtv نیز برای بهبود عملکرد پیج استفاده کنید. همچنین با خرید لایک igtv نیز آمار لایک پست را بالا میبرید و براحتی پست مناسبی را برای کاربران به نمایش خواهید گذاشت.

بنابراین اگر فرصت این کار را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم بجای گرفتن یک عکس و اشتراک گذاری آن، چندین عکس بگیرید و به صورت همزمان در یک عکس ترکیب کنید و سپس آن را به اشتراک بگذارید.

جمع بندی

با توجه به مطالب ذکر شده، نتیجه گیری کلی این است که اگر میخواهید رشدی در تعداد فالوورهای خود ببینید باید به همان میزان در اینستاگرام فعالیت کنید. سعی کنید در زمان های مشخص و در فرصت های خالی خود در اینستاگرام بگردید و عکسها و ویدئوهای مورد علاقه خود را لایک کنید و روی آنها نظر بگذارید. این بهترین روش برای رشد دادن یک حساب کاربری در اینستاگرام است.

البته با این حال ما آمار را بررسی کردیم و متوجه شدیم که به صورت تقریبی 16.6% ازفالوورهای ما، ربات بودند یا کاربرانی بودند که هیچگونه عکس العملی در برابر ارسال های ما نشان نداده اند. با توجه به آمار بالا، شما باید به طور خلاصه این کارها را انجام دهید:

 • گرفتن تعداد زیادی عکس و اشتراک گذاری آنها
 • ترکیب کردن چندین عکس در یک عکس
 • استفاده از فیلترها بر روی عکس هایتان
 • استفاده از هشتگ های مناسب
 • زمان بندی برای ارسال پست برای دریافت بیشترین میزان لایک و کامنت

با رعایت این اصول، به راحتی می توانید سرعت رشد تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید و بازدهی بیشتری از فعالیت خود در اینستاگرام داشته باشید و فالوور و لایک بیشتری دریافت کنید.

4.8/5 - (17 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...