تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج

تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج

همان‌طور که می‌دانید امروزه اینستاگرام یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین شبکه اجتماعی در ایران است. افراد بسیار زیادی با کمک این پلتفرم کسب‌وکار خود را را‌ه‌اندازی کرده‌اند و علاوه بر این بسیاری از صاحبان کسب‌وکار برای تبلیغ محصولات خود به این پلتفرم روی آورده‌اند. روش‌های مختلفی وجود دارند که صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با کمک آن‌ها صفحه خود را به نمایش بگذارند و کاربران بیشتری به خود جذب کنند. از جمله این روش‌ها می‌توان به استوری‌ها اشاره کرد. در ادامه این مقاله از سایت خرید ویو قصد داریم شما را با تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج آشنا کنیم‌.

نحوه تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج

همان‌طور که بیان شد اینستاگرام پلتفرمی است که امکان رشد بالایی را به کاربرانش می‌دهد و همین امر نیز موجب شده که به یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای توسعه کسب‌وکارها تبدیل شود. در ادامه شما را با نحوه تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج آشنا می‌کنیم:

نحوه تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج

افزایش ریچ در پلتفرم اینستاگرام

ریچ در اصل به معنی رسیدن و دستیابی است. در پلتفرم Instagram به معنای هر شخصی است که از محتوای تولید و آپلود شده در صفحه شما بازدید می‌کنند. بدین ترتیب در مورد تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج باید بیان کرد که استوری‌ها با داشتن قابلیت نمایش حتی به اشخاصی که فالوور شما نیستند نیز می‌توانند باعث بیشتر شدن ریچ و یا همان آمار پیج شما شوند.

احتمالا تا کنون زیر پست‌ها، استوری‌ها و ریلزها به تعداد زیادی از هشتگ‌ها برخورده‌اید. باید بدانید استفاده صحیح از هشتگ‌ها نقش موثری در افزایش بازدید پست‌های شما خواهد داشت. می‌توانید با مطالعه مقاله “آموزش استفاده صحیح از هشتگ ها در اینستاگرام” به نحوی صحیح استفاده از هشتگ‌ها در اینستاگرام پی ببرید.

برای این امر کافی‌ است تا از روش‌های مختلف برای افزایش بازدید استوری که در ادامه نیز به آن‌ها اشاره می‌کنیم استفاده کنید که از جمله آن‌ها می‌توان به استفاده از هشتگ‌ها و یا تگ کردن دیگر برندها و افراد اشاره کرد تا بدین طریق بازدیدکنندگان بیشتری جذب کنید. شما همچنین می‌توانید برای اینکه دامنه استوری‌های خود را افزایش دهید Embed Stories را به کار ببرید و استوری‌های صفحه خود را در وب‌سایت نیز به نمایش بگذارید.

البته راهکار دیگری نیز برای بالا بردن آمار ریچ در ایسنتاگرام وجود دارد. آمار ریچ از این نظر اهمیت دارد که یکی از شاخص‌های رسیدن پست شما به اکسپلور است. بر همین اساس کاربران از خرید ریچ اینستاگرام کمک می‌گیرند تا سریعتر به اکسپلور برسند.

تاثیر استوری اینستاگرام در افزایش انگیجمنت

از دیگر تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج می‌توان به این امر اشاره کرد که نرخ تعامل و یا انگیجمنت این پلتفرم با استوری بیشتر می‌شود. همین امر به نوبه خود باعث افزایش آمار پیج خواهد شد. در واقع نرخ تعامل معیاری است برای اندازه‌گیری میزان تعامل کاربران با محتواهای تولید شده می‌باشد. به عبارت بهتر نرخ تعامل نشان می‌دهد که کاربران تا چه حد با یک صفحه و یا پست منتشر شده در این پلتفرم ارتباط برقرار کرده‌اند.

یکی دیگر از معیارهای تعامل کاربران با محتوایی که شما تولید می‌کنید، تعداد دفعاتی است که پست شما سیو می‌شود. این عدد نیز به شما برای بالا رفتن رتبه در Instagram algorithm کمک می‌کند. اگر آمار سیو شما پایین است نگران نباشید. شما می‌توانید از طریق خرید سیو پست اینستاگرام جایگاه خود را ارتقاء دهید.

در این بین استوری‌ از جمله قابلیت‌ مهم اینستاگرام به شمار می‌رود که با ایجاد امکانات بی‌شمار برای کاربران موجب بیشتر شدن تعامل مخاطبان با محتوای تولید شده می‌شود. برای اینکه بتوانید از تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج بهره ببرید می‌توانید از راهکارهای کلی زیر استفاده کنید:

  • پست و استوری‌های آموزشی برای محصولات صفحه خود تولید کنید.
  • نکات و ترفندهای رایگان در اختیار کاربران قرار دهید.
  • آخرین اخبار مربوط به محصولات و یا حتی مربوط به صنعت مورد فعالیت شما را به مخاطبان ارائه دهید.
  • استوری‌های با عنوان پشت صحنه برای مخاطبان بسیار جذاب است.
  • رویداد و یا نمایشگاهی که برند شما در آن شرکت و فعالیت می‌کند را به مخاطبان نشان دهید.
  • از اینفلوئنسرها برای گسترش تبلیغات برند خود دعوت کنید.

افزایش فروش با کمک استوری اینستاگرام

پلتفرم اینستاگرام در واقع می‌تواند به عنوان قیف فروش شما عمل نماید. به عبارتی بهتر می‌توان بیان کرد که از جمله تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج به این گونه است امروزه بسیاری از افراد به عنوان راه حل قدرتمندی برای بازاریابی استفاده می‌کنند و فرصت‌های مهمی ایجاد کرده‌اند تا نرخ فروش خود را افزایش دهند.

زمانی که کسب‌وکارها استوری‌های جذابی ایجاد می‌کنند به مخاطبان خود ارزش می‌دهند. با کمک استوری‌ها شما می‌توانید به راحتی کاربران را به منظور تعامل بیشتر به دایرکت دعوت کنید و یا تنها یک لینک در بیوگرافی قرار دهید. طبیعتاً هر چقدر که تعداد ویو استوری اینستاگرام شما بیشتر باشد، احتمال فروش شما بالاتر می‌رود و یا اینکه می‌توانید با کارمزد بیشتری تبلیغات دریافت کنید. با توجه به اهمیت ویو استوری‌ها، شما می‌توانید با خرید ویو استوری اعتبار استوری‌های خود را بالاتر ببرید.

روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

اکنون که با چند مورد از تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج آشنا شدید در ادامه این مقاله قصد داریم انواع روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید از مهم‌ترین تاثیرات استوری بهره ببرید.

روش‌های افزایش بازدید استوری اینستاگرام

تاثیر زمان انتشار مناسب بر استوری اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام این است که استوری‌های خود را در وقت و زمان مناسب ارسال کنید. علاوه بر این باید توجه کنید که نباید استوری‌های متعدد و پشت سر هم آپلود کنید. برای اینکه بتوانید زمان مناسب برای ارسال استوری‌ها را انتخاب کنید باید در ابتدا آزمون و خطا کنید.

اثر حذف فالوورهای بر استوری ایسنتاگرام

برای اینکه بتوانید از تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج بهره ببرید لازم است تا کیفیت فالوورها را افزایش دهید. به عبارتی بهتر افزایش آمار پیج و به خصوص استوری به تعداد زیاد فالوورها نیست بلکه به کیفیت آن‌ها بستگی دارد. بنابراین در صورتی که برای حذف فالوورهای روح اقدام کنید، تعداد بازدیدکنندگان استوری‌های شما با کلیت بازدیدکنندگان متناسب خواهد شد که این ویژگی برای اینستاگرام اهمیت بسیار زیادی دارد.

همچنین توجه داشته باشید که برای کمک گرفتن از خرید فالوور ایرانی واقعی باید به سایت‌های معتبر مراجعه کنید. در این صورت در ازای مبلغی که پرداخت می‌کنید فالوورهای با کیفیتی دریافت می‌کنید که سبب افزایش اعتبار شما می‌شود. در غیر این صورت ممکن است برعکس آن نتیجه‌ای که به دنبال آن هستید رخ دهد.

منشن کردن فالوورها

از دیگر روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام می‌توان به منشن کردن فالوورها اشاره کرد. در صورتی که موضوع خاصی را در استوری بارگذاری می‌کنید که ممکن است به برخی از کاربران و یا فالوورهای شما مرتبط باشد برای ایجاد تعامل بیشتر بهتر است برخی از آن‌ها را منشن کنید. این امر موجب می‌شود کاربران مدام منتظر استوری‌های جدید شما باشند.

بالا بردن کیفیت استوری اینستاگرام

شما زمانی می‌توانید از تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج استفاده کنید که برای مخاطب خود احترام قائل شده و استوری‌های با کیفیت بالایی تولید کنید. این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام از جمله بهترین روش‌ها به شمار می‌رود و در صورتی که به درستی انجام شود، بازدهی بسیار مناسبی دریافت خواهید کرد. بهترین راهکاری که می‌توان به شما پیشنهاد کرد این است که از تخیل و خلاقیت برای تولید محتواهای خود استفاده کنید.

در مقاله “آموزش بازاریابی در لایو اینستاگرام” به مهم‌ترین اصولی که باید در یک بازاریابی موفق اینستاگرامی به کار بگیرید اشاره شده است. با کمک این اصول می‌توانید یک بازاریابی حرفه‌ای داشته باشید و فالوورهای بیشتری جذب کنید.

به کار بردن تگ‌های موقعیت مکانی

با دقت به نوع موضوع و همچنین محتوای پیج خود می‌توانید برای بالا بردن ویو استوری از تگ‌های موقعیت مکانی استفاده کنید. این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام به ویژه برای بازاریابی و یا برگزاری انواع کمپین‌ها تاثیر بسیار زیادی دارد.

کمک گرفتن از هشتگ‌گذاری

در صورت تمایل به استفاده از تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج می‌توانید برای انواع موضوعاتی ‌که در استوری‌های خود بیان می‌کنید، هشتگ‌های مناسبی نیز به کار ببرید. این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام با وجود اینکه ممکن است گمان کنید که کارایی لازم را ندارد اما در کنار دیگر تکنیک‌ها بسیار جوابگو و کاربردی خواهد بود.

تاثیر کمک گرفتن از نظرسنجی و سوالات در استوری اینستاگرام

شاید این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام بسیار ساده به نظر آید اما یکی از تکنیک‌های مهم برای بالا بردن آمار پیج به شمار می‌رود. فالوورها و کاربران به طور کلی تمایل دارند تا همیشه نظرشان را در مورد موضوعات مختلف بپرسید و شما می‌توانید این فرصت را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

در حقیقت افزایش تعامل کاربران با بخش‌های مختلف پیج شما منجر به محبوبیت بیشتر و جذب مخاطب خواهد شد. شما می‌توانید با کمک گرفتن از راهکارهای مختلف مانند برگزاری نظرسنجی، قرعه‌کشی و کمک گرفتن از خدمات اینستاگرام تعامل کاربران با پیج خود را افزایش دهید.

تولید استوری‌های جذاب

از جمله دیگر روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام این است که استوری‌های جذابی تولید کنید. شما برای این روش می‌توانید با توجه به سلیقه خود و مخاطبان عمل کنید‌. برای این امر می‌توانید از گیف، استیکر و موارد دیگری از این قبیل استفاده کنید.

اگر به دنبال رشد سریع تر و جذب مخاطبین بیشتری در اینستاگرام هستید باید به آمار لایک پست های خود اهمیت دهید؛ خرید لایک اینستاگرام واقعی از روش هایی است که میتواند مخاطبین زیادی را جذب پیج شما کند.

اثر پاسخگویی به ریپلای‌ها در استوری اینستاگرام

زمانی که استوری بارگذاری می‌کنید به دنبال آن ممکن است بازخوردهای مختلفی نیز دریافت کنید‌. به شما توصیه می‌کنیم به تمامی بازخوردها پاسخ دهید. حتی ریپلایی که ممکن است دارای الفاظ دستوری باشد را نیز پاسخ دهید. این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام موجب می‌شود کاربرهای صفحه شما حفظ شده و بازدید صفحه نیز افزایش پیدا کند.

به مسئله توجه داشته باشید که گذاشتن کامنت برای سایر کاربران هم یکی از راه‌هایی است که می‌تواند منجر به افزایش فالوورهای شما و در نهایت افزایش آمار پیج شما شود. تلاش کنید برای افراد مشهور کامنت‌های جذاب و طنز بگذارید. هر چقدر تعداد کاربران بیشتری کامنت شما را لایک کنند، شانس شما برای جذاب فالوور جدید بیشتر خواهد شد. اگر دوست دارید که شانس خود را در این زمینه افزایش دهید از خرید لایک برای کامنت هم کمک بگیرید.

کمک گرفتن از دایرکت اتوماتیک اینستاگرام

سرویس دایرکت اتوماتیک پلتفرم اینستاگرام تمامی نیازهای یک صفحه از جمله پاسخ دادن به فالوورها را انجام می‌دهد و با آن‌ها تعامل مناسبی ایجاد می‌کند‌. این روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام نیز می‌تواند موجب افزایش بازدید استوری‌های شما شود.

توجه داشته باشید که حتماً از ظرفیت تعامل با کاربران در تردز هم برای تعامل با فالوورهای خود استفاده کنید. در حال حاضر برخی کاربران در تردز بیش از  اینستاگرام فعال هستند. بنابراین سعی کنید با خرید فالوور تردز به عنوان مقدمه فعالیت در تردز، خود را برای سایر کاربران جذاب کنید. به این ترتیب مسیر جذب فالوورهای بیشتر برای شما در تردز هم، هموار خواهد شد.

تاثیر هایلایت بر افزایش آمار استوری اینستاگرام

برای افزایش بازدید استوری‌ها فراموش نکنید که استوری‌های خود را هایلایت‌ کنید. این کار موجب می‌شود تا کاربران استوری‌های پیشین شما را نیز مشاهده کنند و این امر می‌تواند حس خوبی به آن‌ها بدهد.

تاثیر هایلایت بر افزایش آمار استوری اینستاگرام

ارسال مدام استوری‌ها

اگر تمایل دارید از فواید و تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج بی‌بهره نمانید، باید به طور مداوم استوری‌ منتشر کنید. در صورتی که حتی یک روز از ارسال استوری خودداری کنید، ممکن است بازدید استوری‌های شما کاهش پیدا کند. بنابراین باید به صورت مداوم و‌ مستمر استوری‌های مختلفی ارسال کنید.

به غیر از استوری‌های اینستاگرام، روش‌های  موثر دیگری برای افزایش فالوور و رسیدن به شهرت وجود دارد. در مقاله “نکات حرفه‌ ای برای افزایش فالوور های اینستاگرام” به تعداد بیشتری از این راهکارها اشاره شده و شما می‌توانید با به کارگیری آنها سریعتر به اهداف خود در اینستاگرام برسید.

منتشر کردن استوری‌های داستانی

توجه کنید که منتشر کردن استوری‌های داستانی از دیگر روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام به شمار‌ می‌رود که موجب می‌شود بازدیدکنندگان برای دنبال کردن استوری‌ها ترغیب شوند. استوری داستانی کاربران را کنجکاو می‌کند تا به دنبال قسمت‌های بعدی باشند. بنابراین با یک ایده درست و جذاب این روش را حتما امتحان کنید.

تشویق فالوورها برای به اشتراک گذاشتن استوری‌ها

به شما توصیه می‌کنیم که هر چند مدت یکبار کاربران خود را برای به اشتراک گذاشتن استوری‌ها تشویق کنید چرا که بدین ترتیب شانس بیشتری برای جذب بازدید استوری‌ها خواهید داشت. این کار باعث خواهد شد تا ریپلای‌های بیشتری از استوری خود دریافت کنید. تلاش کنید تا به حداکثر تعداد ممکن از ریپلای‌های خود پاسخ دهید.

ضمن اینکه از کاربران بخواهید برای پست‌هایی که در استوری خود به اشتراک می‌گذارید کامنت بگذارند. اگر کاربری ببیند که تعداد زیادی کامنت در زیر یک پست قرار دارد کنجکاو می‌شود و احتمال اینکه او نیز برای شما کامنت بگذارد بیشتر می‌شود. در نتیجه یکی از روش‌هایی که افراد از آن برای جذاب‌تر شدن پست‌های خود کمک می‌گیرند، خرید کامنت ارزان است.

منتشر کردن محتواهای ارسال شده توسط کاربران

این احتمال وجود دارد که برخی فالوورها در مورد شما و یا پیجتان استوری و یا پستی انتشار کنند که توصیه می‌کنیم این نوع محتواها را دوباره منتشر کرده و بدین ترتیب به علاقه آن‌ها اهمیت دهید. این  روش افزایش بازدید استوری اینستاگرام موجب جلب توجه کاربران بیشتری خواهد شد.

سخن پایانی

از آن‌جایی ‌که اینستاگرام امروزه یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌ها در جهان و کشور ایران است توجه به آن و استفاده درست از آن به خصوص در صورت داشتن کسب‌وکار امری بسیار ضروری و مهم به شمار می‌رود. از جمله راهکارهای مهمی که می‌تواند باعث افزایش بازدید صفحه شما شود می‌توان به استوری‌ این پلتفرم اشاره کرد. در واقع با توجه به تاثیر استوری اینستاگرام بر افزایش آمار پیج توصیه می‌شود حتما این بخش را جدی بگیرید و تمامی‌ روش‌های ذکر شده در این مقاله را استفاده کنید.

سوالات متداول

استوری های اینستاگرام چگونه بر آمار صفحه تأثیر می گذارد؟

استوری‌های اینستاگرام می‌توانند با افزایش دید، تعامل و تعامل فالوور بر آمار صفحه تأثیر بسزایی داشته باشند. آنها یک پلتفرم پویا برای به اشتراک گذاری محتوا ارائه می دهند که پس از 24 ساعت ناپدید می شود، تعامل بلادرنگ را تشویق می کند و کاربران را به بازدید از صفحه شما ترغیب می کند.

چگونه می توانم تاثیر استوری های اینستاگرام را بر آمار صفحه خود بسنجیم؟

اینستاگرام ابزارهای تحلیلی داخلی مانند Insights را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد معیارهای مربوط به عملکرد استوری های خود را ردیابی کنید. شما می توانید معیارهایی مانند بازدیدها، تعاملات، و رفتار دنبال کنندگان را برای سنجش اثربخشی داستان های خود نظارت کنید.

هر چند وقت یکبار باید استوری اینستاگرام پست کنم تا تغییرات قابل توجهی در آمار صفحه ببینم؟

تعداد پست‌های استوری اینستاگرام شما به مخاطبان و استراتژی محتوای شما بستگی دارد. پست کردن به طور مداوم (به طور ایده آل روزانه یا چندین بار در هفته) می تواند به جذب مخاطب شما کمک کند و باعث رشد مداوم در آمار صفحه شود.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...