چگونه کامنت اینستاگرام را افزایش دهیم

افزایش کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت اینستاگرام یکی از اهداف پیج ها برای رسیدن به بازدید حداکثری است تا به وسیله بازدید بیشتر به تعداد فالوورهای خود بیفزایند. اینستاگرام امروزه ابزار قدرتمندی برای کسب درآمد شده است. که حتی افراد مشهور نیز از آن برای تبلیغات و دریافت هزینه های کلان استفاده می کنند.

چگونه افزایش کامنت اینستاگرام داشته باشیم؟

امروزه کاربرد شبکه های مجازی مانند اینستاگرام فراتر از یک ابزار برای سرگرمی و تفریح شده است. این شبکه مجازی برای آموزش، خرید و فروش انواع کالا، معرفی انواع برندها در هر زمینه، گردشگری و اخبار و حوادث و غیره کاربرد دارد. بسیاری از افراد برای حضور فعال خود نیاز به افزایش کامنت اینستاگرام و افزایش فالوور همراه با لایک و بازدید بیشتر دارند. هدف ما در اینجا پاسخ به سوال شما که چگونه کامنت های اینستاگرام خود را افزایش دهیم است؟ اینستاگرام یک ابزار مهم و قوی برای ارتقای کسب و کار در فضای مجازی است البته ما به شما که پشتکار زیاد برای رسیدن به فالوور زیاد دارید روش هایی را معرفی می کنیم که بتوانید فالوور های خود را افزایش دهید. روش ها کاملاً واضح و شفاف برای علاقمندان و کاربران ارائه می شود تا همه کاربران از هر طبقه کسب و کار و اکانت های شخصی بتوانند از آنها استفاده کنند. شاید خرید کامنت اینستاگرام روشی آسان برای افزایش کامنت ها باشد ولی میخواهیم در زیر به روش هایی موثر اشاره کنیم تا بتوانید کامنت های واقعی و ارگانیک خود را افزایش دهید و شاهد رشد پیجتان باشید.

خرید کامنت اینستاگرام

افزایش کامنت با برگذاری مسابقه

برای جذب کامنت های بیشتر در پست های خود مسابقه های جایزه دار طرح ریزی کنید. روش مسابقه با جایزه بسیار کارساز که هوشمندانه شما را در رسیدن به افزایش کامنت اینستاگرام کمک خواهد کرد. بسیاری از پیج های اجتماعی معتبر از این روش استفاده می کنند و با گذاشتن مسابقه های جذاب و گذاشتن جایزه ها به نتیجه رسیده اند. شما با توجه به کسب و کار خود می توانید مسابقه ای طراحی کرده و به کسانی که در این مسابقه برنده شده اند جایزه ای اهدا کنید. به طور مثال یکی از پیج های پرطرفدار اینستاگرام برای فالوورها و کسانی که از پیج آنها بازدید می کنند مسابقه ای طراحی می کند که برای آن یک مدت زمان معین مانند 3 روز تعیین و پس از پایان 3 روز کامنت ها بسته و مسابقه پایان می یابد که بین کاربران شرکت کننده در مسابقه قرعه کشی انجام می شود و برنده تعیین می گردد. شرایط مسابقه باید طوری باشد که کاربران اینستاگرام را تشویق و تا با اعتماد زیاد در مسابقه شرکت کنند. برای مثال شرایط مسابقه میتواند این گونه باشد:

  • گذاشتن محدودیت زمانی برای شرکت در مسابقه و باز بودن کامنت
  • گذاشتن شرط شرکت در مسابقه لایک کردن پنج پست آخر و گذاشتن کامنت در پنج پست آخر
  • پاسخ مسابقه در همان پست کامنت شود
  • جایزه مسابقه با ارزش باشد
  • اعلام اسامی برنده شده مربوط به هر مسابقه در لایو

این روش یکی از روش های اثر گذار جهت افزایش کامنت اینستاگرام به صورت رایگان با صرف زمان و تلاش مستمر است.

 

تبلیغات و تگ کردن پیج های دیگر

این روش به این صورت است که شما با تبلیغ پیج های موفق و معروف در حوزه کسب و کار خود بپردازید. این روش باعث بازدید کاربران بیشتر جهت دیدن تبلیغات داغ مربوط به پیج های معروف خواهد شد با این کار شما به صورت رایگان با افزایش کامنت اینستاگرام روبرو خواهی شد. مزایای این روش شامل موارد زیر است:

  • با تبلیغ پیج های پرطرفدار و تگ کردن پیج معروف، فالوورهای آن پیج نظر از صفحه شما نیز بازدید کرده و امکان فالو کردن شما را به وجود آورد.
  • در این روش پیج های مربوطه نیز شما را با تگ کردن تبلیغ خواهند که باعث افزایش بازدیدها و کامنتها و فالوور هایتان خواهد شد.
  • با تبلیغ پیج های معروف و فعال در حوزه کسب و کار شما امکان ثابت ماندن فالوورهای افزایش یافته بادوام تر خواهد بود.

 

محتوای جذاب رازی برای افزایش کامنت های شما

در این روش سعی کنید پست های جدید و پرهیجان بگذارید و از کاربران درخواست ثبت نظر در مورد موضوع مورد بحث کنید. هر چقدر پست ها جذاب تر انتخاب شوند قطعاً عکس العمل بیشتری از کاربران به صورت لایک و کامنت به شکل رایگان خواهی داشت. محتواها اگر به صورت ترکیبی مانند سوال و معما باشد کامنت های بیشتری را جهت پاسخگویی و حدس دریافت خواهی کرد. نوع کلام و نوع محتوا، جذابیت موضوع و نوع درخواست شما از کاربران جهت کامنت گذاری بسیار تاثیرگذار برای افزایش کامنت اینستاگرام بدون پرداخت هیچ هزینه ای خواهد بود.

 

پست های خنده دار و کمیاب راهی برای دیده شدن

امروزه مشاهده شده که گذاشتن پست های خندار توجه کاربران بیشتر به خود جذب می کنند و کاربران با دیدن این پست ها ترغیب به گذاشتن کامنت یا ایموجی در زیر پست ها می شوند. بنابراین هر چقدر پست ها جذاب تر و با ادغام طنز، بازخورد بیشتری از سوی کاربران اینستاگرام  خواهد داشت. ارائه موضوعات متنوع و کاربردی از کسب و کار خود برای پست گذاری انتخاب کنید تا بتوانید کاربران بیشتری را که برای دیدن کلیپ ها و محتواهای خندار خود جذب کنید. با افزایش بازدید کاربران از پیج شما مسلماً با افزایش کامنت اینستاگرام همراه خواهد بود. در پیج خود پست های ویدئویی عالی و کمیاب بگذارید بازدید ویدئو طبق تجربیات بازخورد خوبی از خود نشان داده است. گذاشتن پست ها به صورت ویدئو اثر مستقیمی بر کاربران دارد و به آنها اجازه نظر خواهی در زیر پست می دهد که با این روش می توانید به هدف خود برای جذب کاربران بسیار دنبال کننده خود برسید. جذابیت پست ها با اضافه کردن کپشن های جذاب و کاربر پسند بیشتر می شود.

 

با خرید لایک و کامنت پیج خود را متحول کنید

در نظر داشته باشید که پست ها شما زمانی بازخورد بهتری خواهد داشت که هوشمندانه برای پست خود به خرید لایک اینستاگرام بپردازید چرا که میتوانید پست خود را بسیار با ارزش جلوه دهید. در پست های ویدویی نیز روش موثری که وجود دارد، خرید ویو اینستاگرام است! ویو یا بازدید اینستاگرام در پست های ویدویی قابل شمارش است و زیاد بودن تعداد بازدید ها در اعتماد سازی کاربران بسیار پر اهمیت میباشد و همین موارد در افزایش کامنت های شما بی تاثیر نخواهد بود.

 

تعداد فالوور های شما در افزایش کامنت تاثیر گذار است!

نگاه مخاطب در دید اول به تعداد فالوور های شماست بنابراین در خرید فالوور اینستاگرام کوتاهی نکنید و سعی کنید پیجی با فالوور های زیاد داشته باشید چرا که خودش یک روش تبلیغ است و در تعداد کامنت های شما تاثیر بسزایی میگذارد.

اگر پیجتان فارسی زبان نباشد جای نگرانی نیست چرا که خرید فالوور خارجی دقیقا به همین منظور برای شما میسر شده است؛ در واقع روشی برای افزایش فالوور های خارجی یک پیج به شمار میرود.

همچنین ممکن است فالوور فیک را به فالوور های واقعی ترجیح دهید، اینجاست که بهترین و سریعترین روش برای افزایش فالوور هایتان خرید فالوور فیک است!

بنابراین پس از خرید و افزایش فالوور ها کافی است نظاره گر نتیجه باشید.

 

افزایش کامنت در اینستاگرام

 

افزایش کامنت با استفاده مناسب از هشتگ ها

روش ششم برای افزایش کامنت اینستاگرام استفاده کردن از هشتگ ها در قسمت کپشن پست است. استفاده از هشتگ باعث جستجوی بیشتر پیج شما توسط کاربران در اینستاگرام خواهد شد. اگر پست ها شامل هشتگ باشند با نوشتن هر هشتگ در کپشن شانس شما برای بازدید این تا 12%  افزایش می یابد. پس توجه داشته باشید که در کاپش پست ها حتماً از هشتگ های پربازدید و محبوب مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید تا کاربران بیشتری را سمت پیج خود روانه کنید که با این کار باعث افزایش کامنت اینستاگرام در پست مورد نظر می شود.

 

زمان مناسب برای پست گذاشتن را انتخاب کنید

زمان بارگذاری پست در اینستاگرام بسیار نکته کلیدی و مهمی است. درباره اینکه بهترین زمان برای پست گذاشتن چه زمانی است با تجربه این موضوع اثبات می شود. زمان های مختلفی را برای گذاشتن پست انتخاب کنید تا با مقایسه بازدید کاربران خود از پست ها، بهترین زمان را مشخص کنید. در طی یک هفته شما با گذاشتن پست در صبح، ظهر، عصر و یا شب می توانید از حضور کاربران خود مطلع شوید که با ترغیب آنها به سوی پست های جذاب نظرات بیشتری دریافت کنید.

 

از تصاویر افراد مشهور و محبوب استفاده کنید

تحقیقات در زمینه مطالب پربازدید اینستاگرام نشان داده شده که استفاده از عکس های هنرمندان و افراد مشهور در پیج ها باعث جذب کاربران بیشتری جهت بازدید از آن پست می شود که آمار نشان می دهد امکان افزایش بازدید و لایک و کامنت تا 32% می شود. بنابراین هرچقدر عکس های انتخاب شده خاص تر باشند مثلاً گذاشتن عکس های سلفی خود با هنرمندان است که قطعاً بازدید بیشتری به همراه خواهد داشت. اما دسترسی به افراد مشهور مانند هنرمندان همیشه و برای همه میسر نیست تنها راه دنبال کردن عکس های بروز از آنها در صفحه های شخصی آنها می باشد. بسته به نوع کسب و کار عکس های مرتبط افراد مشهور را بارگذاری کنید. مثلاً در بخش ورزشی از فوتبالیست های معروف مانند مسی و رونالدو استفاده کنید.

 

پاسخ تمامی کامنت ها را بدهید

در این روش به شما توصیه می شود که در قسمت کامنت به همه کاربران پاسخ بدهید. تمام کامنت های که در زیر پست گذاشته شده اگر می توانید حتی با یک لایک کردن پاسخ آنها را بدهید زیرا این پاسخگویی شما یک حس احترام گذاشتن به کاربر و اهمیت به نظر  آنها را می دهد و در مقابل کاربر با علاقمندی و اعتماد بیشتر برای نظر دادن در پست های بعدی اقدام می کند.

 

دعوت افراد به تعامل با پیج شما

برای افزایش کامنت اینستاگرام می توانید از تمامی دوستان و افراد دنبال کننده شما بخواهید که دوستان خودشان را در قسمت  کامنت ها تگ کنند. با این روش هم تعامل بین کاربران بیشتر و هم تعداد کامنت ها بیشتر می شود. علاوه بر آن امکان بازدید و افزایش کامنت اینستاگرام شما بیشتر خواهد شد. برای بیشتر شدن کامنت ها تعداد شرکت کنندگان در مسابقه برگزار شده را در زیر پست ها تگ کنید.

 

کپشن خود را با اموجی ها جذابتر کنید

در قسمت کپشن پست ها حتماً از ایموجی های مرتبط با محصولات خود برای جلب توجه کاربران استفاده کنید. هر چقدر کپشن جذابتر تعداد کامنت ها به یقین بیشتر خواهد شد. متنوع بودن ایموجی در پست بیشتر از دو نوع نباشد زیرا ایموجی زیاد هم کمی گمراه کننده است.

 

کار را به کاردان بسپارید!

برای اینکه پیج شما متنوع و از یکنواختی بیرون بیاید می توانید از صاحب نظران این حوزه نیز کمک بگیرید. یعنی اینکه پیج خود را برای مدت زمانی معین برای گذاشتن پست ها و محتواهای جدید در اختیار شرکت هایی که کار تولید محتوا برای اینستاگرام می کنند قرار دهید افراد جدید ایده های جدیدتری برای پست های شما خواهند داشت.

با پرسش و پاسخ کامنت های بیشتری بگیرید

روش آخر و تاثیرگذار، محیط چالشی جهت پرسش و پاسخ بین کاربران و ادمین فراهم کنید تا از طریق مبادله اطلاعات در قسمت کامنت باعث افزایش کامنت اینستاگرام خود شوید.

4.5/5 - (17 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...