استوری اینستاگرام و جذب فالوور بیشتر

استوری اینستاگرام و جذب فالوور بیشتر

در سال ۲۰۱۳ اینستاگرام ویدیویی ۱۵ ثانیه‌ای را در داخل برنامه خود منتشر کرد که در حال حاضر این قابلیت  اینستاگرام را به‌عنوان استوری(story)   نام می بریم. این موضوع جالب می شود وقتی بدانید که در ۲۴ ساعت ابتدایی حدودا ۵ میلیون فیلم در این اپلیکیشن بارگزاری شد.

در استوری اینستاگرام به کاربران خود این امکان را می دهد تا فیلم ها و عکس های خود را به اسم داستان های کوتاه که هر یک از آنها مدت زمان ۱۵ ثانیه ای دارد انتشار دهند و با این امکان می توانید چند فیلم و یا عکس را پشت‌سرهم منتشر کنید. استوری هایی که منتشر می شوند تنها به مدت ۲۴ ساعت در صفحه شما باقی می‌ماند و بعد از آن به شکل خودکار از صفحه شما پاک می شوند.

در حال حاضر استوری های اینستاگرام از محبوب ترین قابلیت های این شبکه اجتماعی می باشد. امروزه مقدار زمان استوری پانزده ثانیه است ولی به احتمال بسیار زیاد در آینده این زمان به 60 ثانیه می‌رسد. خیلی از افرادی که در اینستاگرام مشغول به کار هستند با استفاده از بازدید استوری های خود درآمد کسب می کنند شما هم می توانید با خرید بازدید واقعی استوری به درآمد برسید.

استوری اینستاگرام

دسته بندی انواع استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام به چند دسته تبدیل می شود:

استوری ریوایند

استوری هندز فری

استوری نرمال یا عادی

استوری بومرنگ

استوری سوپرزوم

استوری لایو

نرمال یا عادی (normal)

در این نوع استوری حتما باید عکس و یا ویدیویی را از داخل دستگاه خود که در گالری موبایلتان است انتخاب کنید و آن را منتشر کنید و نیز می توانید با دوربین موبایل خود در هر لحظه عکس یا فیلم بگیرید به شکلی که با یک بار فشار دادن دایره ای که در انتهای صفحه می آید عکس می گیرد و با نگه داشتن آن می توانید در لحظه ویدیو ثبت نمایید.

بومرنگ (boomerang)

بومرنگ بیشتر برای چسباندن چند عکس به هم و یا نمایش آنها به شکل گیف و انیمیشن می باشد و نیز می توانید با بومرنگ فیلم برداری کرده و حرکت انیمیشنی را نمایش دهید.

استوری بومبرنگ اینستاگرام

ریوایند (rewind)

ریوایند برای اشتراک عکس نمی باشد و فقط برای ویدیو های شما کاربرد خاص دارد به این شکل که فیلمی با زمان مثلا ۱۵ ثانیه ای گرفته و آن را مستقیم به اشتراک گذارید و بعد فیلم اشتراکی شما از  آخر به اول پخش می شود.

هندز فری (hands-free)

این استوری نیز دقیقا مثل همان استوری ریوایند می باشد فقط یک تفاوت این نوع استوری در نحوه پخش فیلم می باشد که به این صورت است که در استوری هندز فری پخش شدن فیلم از اول به آخر است و این کار به همین شکل ادامه دارد.

لایو (live)

همان گونه که از اسم آن  مشخص است این نوع استوری به پخش ویدیو زنده مربوط می باشد. هنگامی که شما استوری لایو خود را آغاز می کنید تمام افرادی که فالوور های شما هستند پیغام و نوتیفیکیشنی که به آن ها می‌رود می فهمند که شما لایوی را شروع کرده اید. این نوع استوری در اصل شکلی از ویدیو می باشد و حداکثر ۲۴ ساعت زمان دارد. تمامی فالوور ها و اگر پیج شما باز باشد دیگر افراد می توانند در لایو شما شرکت کرده و یا در اصطلاح join شوند و در پایین صفحه و در کادر مخصوص با تایپ کردن به روش کامنت گذاری با شخص شما صحبت داشته باشند و ارتباط بگیرند و شما هم می توانید در لحظه به آنها پاسخ دهید بعد از تمام شدن لایو تعداد بینندگان برای شما به نمایش درمی‌آید و شما توانایی این را دارید که لایو خود را به مدت ۲۴ ساعت در صفحه خود ذخیره کنید تا چنانچه شخصی از فالوور هایتان در زمان لایو آنلاین نبوده بعد از آنلاین شدن لایو شما را مشاهده کنند.

سوپرزوم (superzoom):

این بخش از استوری که دارای قابلیت های خوب و جالبی می باشد چند نوع تم متفاوت که چنانچه اگر تم ها با توجه به اسم این قابلیت بر زوم کردن پشت سر هم روی یک سوژه تمرکز دارد طراحی شده است. تم های متفاوت عاشقانه، هیجانی  و دیگر تم ها در این قسمت وجود دارند که با توجه کردن به درون مایه استوری شما می توانید یکی از موارد را انتخاب کنید. استفاده کردن از سپرزوم برای عکس امکان پذیر نیست و حتما باید استوری شما یک ویدیو با مدت زمان کم باشد.

استوری گذاشتن در اینستاگرام

در این مرحله می خواهیم گذاشتن استوری را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم و در اینجا یاد آور می شویم شما می توانید با استفاده از خدمات اینستاگرام و خرید بازدید اینستاگرام واقعی سبب رونق پیج خود شوید.

مرحله اول

در مرحله نخست بر روی your story کلیک نمایید و اگر از نسخه زبان فارسی اینستاگرام استفاده دارید باید حتما روی داستان شما کلیک نمایید.

مرحله دوم

صفحه ای برای شما باز شده که در پایین کادر آن انواع متفاوت استوری که در قبل تر توضیح داده شد توسط شما دیده می شود و شما می توانید نوع مورد نظر استوری انتخابی خود را با چپ و راست کشیدن صفحه انتخاب کنید.

مرحله سوم

بعد از انتخاب کردن نوع استوری اینستاگرام خود برای آغاز استوری کردن بر روی دایره وسط کلیک کنید تا اینکه استوری شما شروع بشود و همچنین برای گرفتن ویدیو باید حتما دستتان را روی استوری نگه دارید.

مرحله چهارم

در این مرحله قبل از ارسال کردن و اشتراک گذاری شدن استوری با فالوور هایتان می توانید از آپشن های قرار داده شده برای استوری در قسمت بالایی استفاده داشته باشید مثل نوشتن متن، گذاشتن استیکر، نقاشی و برای فیلم قطع کردن صدا می باشد

مرحله پنجم

این مرحله ویدیو یا عکس شما برای به اشتراک گذاشتن آماده می باشد و می توانید آن را با دوستان خود به راحتی به اشتراک بگذارید.

استوری اینستا و تاثیر آن در جذب فالوور

مدت زمان باقی ماندن استوری اینستاگرام در پیج

انواع استوری ها فقط ۲۴ ساعت در پیج شما باقی می مانند و بعد از آن توسط اینستاگرام حذف خواهند شد اگر زمانی علاقه به نگهداری از آن ها را داشتید می توانید به راحتی آن ها را ذخیره کنید و به قسمت جذاب هایلایت استوری که در صفحه اصلی یا پروفایل پیج شما قرار دارد در قسمت بالای آن به نمایش در می آید انتقال پیدا می کنند. شما می توانید برای هر کدام از استوری هایی که در هایلایت قرار می دهید نام خاصی را در نظر بگیرید و بخش انتخابی را به اسم مشخصی نام گذاری کنید و از آن به بعد می توانید تمامی استوری های مرتبط به آن استور ها را در همان قسمت هایلایت کنید.

افزایش فالوور های اینستاگرام

چنانچه قصد خرید فالوور ارزان و یا اینکه افزایش فالوور فیک را دارید حتما قبل از آن پیج خود را آنالیز کنید. باید پیج شما دیده شود و اگر پیج شما مرتبط به پیج بیزینسی می باشد باید به دقت سعی کنید تا بتوانید تولید محتوای مناسب و متناسب با نام پیج خود داشته باشید حتما با بهره بردن از قسمت توضیحات سعی کنید توضیحات خوب و مفیدی را  یادداشت کنید و از هشتگ های در ارتباط با موضوع استفاده کنید.

فالوو و آنفالوو کردن افراد هم یکی دیگر از کارهایی می باشد که پیج های تازه وارد مخصوصا در زمینه های تجاری انجام می دهند. به شکلی که شروع به فالوو کردن افرادی می کنند و از  بین آنها کسانی را که به اصطلاح فالوو بک می دهند را نگه می دارد و دیگر افراد را آنفالوو می کنند و با رشد کردن فالوور ها مشاهده شده است که بعد از مدتی هر دو گروه را آنفالوو می کنند. در این بخش باید توجه داشته باشید که اینستاگرام در هر ساعت به شما این اجازه را می دهد تا حداکثر ۱۰۰ نفر را فالوو کنید که البته ما برای راحتی شما خرید فالوور خارجی را نیز به دلیل ارزان بودن و مناسب بودن قیمت به شما پیشنهاد می دهیم.

سخن پایانی

استوری ایده جالبی بود که اینستاگرام آن را ایجاد و به مرور زمان به دلیل راحتی و آسان بودن نسبت به پست طرفداران زیادی پیدا کرد و این علاقه مندی مردم نسبت به این ویژگی جدید هم باعث کسب درآمد بیشتر اینستاگرام شد و مردم به مرور یادگرفتند با افزایش بازدید واقعی استوری های خود به درآمد برسند و از این قابلیت جدید استفاده خوبی کنند.

در استوری اینستاگرام به کاربران خود این امکان را می دهد تا فیلم ها و عکس های خود را به اسم داستان های کوتاه که هر یک از آنها مدت زمان ۱۵ ثانیه ای دارد انتشار دهند و با این امکان می توانید چند فیلم و یا عکس را پشت سر هم منتشر کنید. استوری هایی که منتشر می شوند تنها به مدت ۲۴ ساعت در صفحه شما باقی میماند و بعد از آن به شکل خودکار از صفحه شما پاک می شوند.

 

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...