استراتژی های پیشرفت در تردز

استراتژی های پیشرفت در تردز

افراد با هدف‌های متفاوتی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند. برخی شبکه‌های اجتماعی را راهی برای پر کردن اوقات فراغت می‌دانند و برخی برای ارتباط راحت، سریع و آسان با دیگران آن را به کار می‌برند. اما عده‌ای هم هستند که شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر و تردز را ابزاری برای بهتر دیده شدن مورد استفاده قرار می‌دهند. داشتن یک پیج موفق در هر یک ازپلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی، به معنای داشتن مخاطبین زیاد با تعاملات قوی است که می‌توانید آنچه را می‌خواهید به آن‌ها نشان داده و فالوورهایتان را تحت تاثیر قرار دهید. تردز اینستاگرام به عنوان یکی از جدیدترین شبکه های اجتماعی که بر مبنای محتوای متنی بنا نهاده شده‌است، این فرصت را به شما می‌دهد تا در یک فضایی کاملا جدید و البته مشابه با توییتر فعالیت کنید. اگر به‌دنبال راه‌هایی برای داشتن صفحه‌ای پرمخاطب در تردز هستید، این مقاله از سایت خرید ویو را تا انتها بخوانید تا با استراتژی‌ های پیشرفت در تردز بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با تردز اینستاگرام

Instagram بر پلتفرمی مبتنی بر تصاویر بنا شده‌است و مخاطبین بسیاری دارد. طراحان این سوشیال مدیای قدرتمند به‌دنبال تکمیل قابلیت‌های این اپلیکیشن جذاب، تردز اینستاگرام را در سال 2023 به جهانیان و علاقه‌مندان به دنیای مجازی معرفی کرده‌اند. با‌توجه به استقبال زیاد و سرعت بالای جذب کاربران به‌طور بی سابقه‌ای، پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نزدیک تردز از ایکس(توییتر) پیشی گرفته و به پرطرفدارترین شبکه اجتماعی متنی تبدیل شود.

شما برای داشتن اپلیکیشن Threads می‌توانید به راحتی آن را دانلود کرده و با اکانت اینستاگرام خود، آن را فعال کنید. فعالیت در تردز مشابه با توییتر با انتشار متن انجام می‌شود، البته امکان اضافه کردن تصاویر و ویدیو به پست‌های شما نیز در تردز وجود‌دارد. شما می‌توانید پست‌های سایر کاربران در تردز را مشاهده کنید، پست‌هایی که دوست دارید را لایک کنید یا برای آن‌ها کامنت بگذارید. یکی از امکانات خوب تردز، امکان باز نشر یک پست در تردز، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی است.

شما باید برای ورود به تردز از نام کاربری اینستاگرام خود استفاده کنید و در صورت تمایل پروفایل شخصی خود را در تردز ایجاد نمایید. هیچ اجباری برای دنبال کردن مخاطبین اینستاگرام در تردز ندارید ولی می‌توانید با این کار مخاطبین خود را در تردز افزایش دهید. به لطف اینستاگرام، کار کردن در محیط تردز بسیار ساده و آشناست.

موفقیت در اینستاگرام با کمک تردز” عنوان مقاله‌ای است که به شما راهکارهایی به منظور استفاده از تردز برای پیشرفت در اینستاگرام ارائه می‌کند.

پیشرفت در تردز

ویژگی‌های اپلیکیشن تردز اینستاگرام

طراحان شرکت متا با توجه به محدودیت‌های ایجاد‌شده بر برنامه توییتر، فرصت را غنیمت شمرده و براساس نیاز مخاطب برنامه‌ای را طراحی کرده‌اند که از ویژگی‌های زیر برخوردار است:

 • در تردز امکان انتشار محتوای متنی تا 500 کلمه به همراه عکس و فیلم تا 10 اسلاید وجود دارد.
 • خصوصی‌سازی مخاطبان تردز این اجازه را به شما می‌دهد که متن‌های خود را فقط برای فالوورهایتان به نمایش بگذارید.
 • شما می‌توانید کامنت پست‌های خود در تردز را محدود کنید و تنها به مخاطبان خاصی اجازه دهید تا برای پست شما کامنت بگذارند.
 • در تردز مجازید ویدیوهایی به طول 5 دقیقه را به متن خود پیوست کنید.
 • با توجه به وابستگی تردز به اینستاگرام می‌توانید پست‌های خود در تردز را در اینستاگرام هم نشر دهید. امکان به اشتراک گذاشتن پست‌های تردز در X یا Telegram و سایر شبکه‌های اجتماعی هم وجود دارد.
 • برای استفاده از تردز نیازی به خرید اشتراک یا مشاهده تبلیغات خسته‌کننده ندارید و کاملا رایگان است.
 • به راحتی می‌توانید همه مخاطبان اینستاگرام خود را به تردز اضافه کنید.

تغییرات  شگفت‌انگیز تردز در آینده

هر برنامه‌ای در شروع کار خود نواقص یا کمبودهایی دارد که در نسخه‌های بعدی تکمیل می‌شود. تردز اینستاگرام هم شامل این اصل می‌شود. در ادامه به ویژگی‌هایی می‌پردازیم که در آینده‌ای نزدیک به آن اضافه خواهد ‌شد.

 • اکنون امکان ویرایش پست‌های شما در تردز وجود ندارد، شبکه اجتماعی جدید ارائه شده توسط شرکت متا به زودی قابلیت ویرایش را به تردز اضافه خواهد ‌کرد.
 • شما می‌توانید برای پست‌های خود در تردز هشتک بگذارید، اما برای فعال شدن این هشتک‌ها باید کمی صبر کنید تا متا این قابلیت را به تردز اضافه کند.
 • یکی از ضعف‌های فعلی متا در طراحی تردز، نمایش همه پست‌های پیشنهادی و پست‌های فالوورها در یک صفحه است. به زودی این مشکل نیز برطرف می‌شود و پست افرادی که دنبال می‌کنید در فید اصلی قرار می‌گیرد.
 • در حالا حاضر در تردز فقط قابلیت جست‌وجوی نام کاربری وجود دارد و در آینده‌ای نزدیک این قابلیت نیز گسترش می‌یابد.
 • قابلیت تگ گردن افراد و پین کردن نیز از جمله قابلیت‌هایی است که متا قول افزودن آن‌ها را به کاربران تردز داده‌است.
 • امکان نمایش پست‌های تردز در اینستاگرام وجود دارد و قابلیت برعکس آن، یعنی انتشار پست های اینستاگرام در تردز نیز ایجاد خواهد‌شد.
 • ایجاد نسخه وب تردز نیز در برنامه گروه متا قرار دارد.
 • از سایر قابلیت‌های در دست اجرا برای تردز، افزودن ابزار انتخاب گیف و قابلیت ترجمه است.

استراتژی‌های پیشرفت در تردز اینستاگرام

ما با تردز آشنا شده‌ایم و از نقاط قوت و ضعف آن آگاهی پیدا کرده‌ایم. حال زمان آن رسیده که یاد بگیریم با توجه به قابلیت‌های فعلی و آتی این شبکه اجتماعی از چه استراتژی هایی برای پیشرفت در آن استفاده کنیم. به یاد داشته‌باشید که موفقیت و پیشرفت در تردز مانند سایر شبکه‌های اجتماعی به تعداد فالوور تردز و میزان فعالیت و تبادل شما در آن بستگی دارد. به‌کار بردن نکاتی که در ادامه بیان می‌شود، می‌تواند از جمله استراتژی‌های پیشرفت شما در تردز باشد.

پروفایل جذاب برای اکانت تردز

یکی از مهمترین مواردی که مخاطبان بر‌اساس آن شما را می‌شناسند و حتی قضاوت می‌کنند، پروفایل شما در تردز است. داشتن خلاصه‌ای از بیوگرافی، راه‌های ارتباطی، علاقه مندی‌ها، لینک سایت یا شبکه‌های اجتماعی از جمله مواردی در پروفایل شماست که می‌تواند اعتماد مخاطب را جلب کند.

یکی از دلایلی که بسیاری از فعالان اینستاگرام از فعالیت در تردز دنبال می‌کنند این است که بتوانند با استفاده از این بستر جدید پیج اینستاگرام خود را نیز بهبود ببخشند. در مقاله “آیا تردز می‌تواند به رشد آمار اینستاگرام کمک کند؟” علاوه براینکه به این سوال اساسی پاسخ دادیم به راهکارهایی نیز اشاره شده که با به کارگیری آنها می‌توانید از ظرفیت تردز برای رشد پیج اینستاگرام خود نیز استفاده کنید.

استراتژی‌های پیشرفت در تردز اینستاگرام

پیشرفت در تردز با تولید محتوای جذاب

زمان زیادی از تولد تردز نگذشته و به نسبت شبکه‌های اجتماعی دیگر، محتوای زیادی برای آن تولید نشده‌است. اگر می‌خواهید محتوای شما دیده شود، موارد زیر را در نظر داشته‌باشید:

 • داشتن یک اکانت عمومی کمک می کند تا همه به صفحه شما دسترسی داشته‌باشند.
 • از محتواهای تکراری استفاده نکنید.
 • برای تولید محتوای تردز از سبک خاص خودتان استفاده کنید.
 • در یک حوزه خاص مثلا سرگرمی، طنز، آموزش، انگیزشی، اخبار و غیره فعالیت کنید. هیچ‌کس یک صفحه پر از اطلاعات متفاوت و بی‌نظم را دنبال نمی‌کند.
 • محتوای شما باید سرگرم‌کننده باشد.
 • از مسائل روز در تولید محتوا غافل نشوید.
 • از تصاویر و ویدیوهای مرتبط برای جذابیت بیشتر متن استفاده کنید.

هشتک‌گذاری پست‌های تردز

اگرچه هشتک در تردز فعال نشده‌است و هنوز قابلیت جست‌وجوی هشتک‌ها را ندارید، اما برای همه پست‌های خود هشتک‌های مرتبط بگذارید. هشتک‌ها را می‌توان نوعی تبلیغات رایگان برای شما محسوب کرد، از اینرو بعد از فعال کردن این قابلیت در تردز، یک گام از سایر کاربران جلوتر هستید.

برگزاری چالش ها و مسابقات در تردز

برخی از چالش‌های جذابی که در تردز یا سایر شبکه‌های اجتماعی ترند شده‌اند را در صفحه تردز خود به اشتراک بگذارید یا ایده جدیدی برای برگزاری چالش ارائه دهید. برای افزایش لایک تردز، بین فالوورهایتان مسابقه بگذارید و جوایزی در نظر بگیرید.

تاثیر تعامل با مخاطبان برای پیشرفت در تردز

به فالوورهایتان و نظرات آن‌ها احترام بگذارید. از پاسخ دادن به کامنت مخاطبان غافل نشوید. ارتباط دوطرفه حس خوبی به شما و مخاطبتان خواهد‌داد. در پست‌های خود به مخاطبان یادآوری کنید تا لایک و کامنت را فراموش نکنند.

استراتژی فعالیت تا معروفیت در تردز

فعالیت در تردز می‌تواند معنای گسترده‌ای داشته‌باشد. تولید محتوا برای تردز خودتان تنها یکی از فعالیت‌هاست که باید به صورت منظم انجام شود. از طرفی پست‌های دیگران را لایک کنید و کامنت بگذارید. پست‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی دیگر بازنشر دهید و لینک تردز خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. خلاصه سعی کنید همیشه جلوی چشم مخاطب باشید تا شما را فراموش نکنند.

مقاله “معرفی تکنیک های افزایش آمار در تردز” و به کارگیری تکنیک‌های جذب مخاطبی که در آن مورد توجه قرار گرفته است، به شما کمک خواهد کرد تا در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید از مزایای رشد تردز خود استفاده کنید.

اهمیت وقت‌شناسی در تردز

وقت‌شناسی در تردز نیز یک اصل اساسی است. اولین ساعات پس از انتشار پست، مهمترین زمان برای شما محسوب می‌شود. پس زمانی پست‌های خود را منتشر کنید که مخاطبان واکنش خوبی داشته‌باشند و بیشترین لایک و کامنت را بگیرید. این موضوع باعث بهتر دیده شدن محتوای شما خواهد‌شد.

پیشرفت در تردز با کمک اینستاگرام

همانطور که تا الان متوجه شدید، تردز به طور مستقیم با اینستاگرام در ارتباط است و شما می‌توانید از همین ارتباط برای تبلیغ فعالیت‌های خود در تردز استفاده کنید. به طور مثال می‌توانید از مخاطبین خود پیج اینستاگرام خود بخواهید تا شما را در تردز دنبال کنند.

توجه داشته باشید که هر چقدر بتوانید با استفاده از خدمات اینستاگرام، تبلیغات، تولید محتوای جذاب و سایر راهکارها فالوورهای پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید در حقیقت ظرفیتی برای پیشرفت در سایر شبکه‌های اجتماعی را نیز خواهید داشت.

پیشرفت در تردز با کمک اینستاگرام

دنبال کردن رقبا را در تردز

شاید دنبال کردن رقبا بی‌اهمیت به نظر برسد، اما دنبال کردن افرادی که در حوزه کاری شما موفق هستند یک استراتژی محسوب می‌شود. شما می‌توانید از ایده‌های آن‌ها به نفع خود استفاده کنید و با فالوورهای آن‌ها ارتباط بگیرید. پاسخ فالوورهای رقبا را داده و در کامنت‌ها صفحه تردز خود را معرفی کنید.

استفاده از تبلیغات برای پیشرفت در تردز

اکثر شما که در تردز فعالیت می‌کنید در سایر شبکه‌های اجتماعی دیگر نیز اکانت داشته و مخاطبانی دارید. با اشتراک مطالب تردز با سایر شبکه‌های اجتماعی، صفحه تردز خود را معرفی کرده و با برانگیختن حس کنجکاوی مخاطبان، آن‌ها را به دیدن پست های خود در تردز دعوت کنید. برای رونق گرفتن کسب‌و‌کارتان از طریق تردز، صفحه خود را در پیج‌های پرمخاطب معرفی کنید.

تبلیغات متقابل با صفحات تردز دیگر را نیز امتحان کنید. البته برای اینکار حتما نباید از خود تردز استفاده کنید بلکه می‌توانید از ظرفیت استوری اینستاگرام به عنوان یکی از محیط‌های تبلیغاتی پر بازدید استفاده کنید؛ همچنین برای اینکه بتوانید نهایت استفاده را از این شیوه تبلیغاتی ببرید و اعتبار بیشتری کسب کنید، ابزارهایی مانند خرید ویو استوری واقعی هم کمک کننده خواهد بود.

کلام آخر

با توجه به آینده خوبی که برای تردز پیش‌بینی می‌شود، سرمایه‌گذاری در این شبکه اجتماعی کار عاقلانه‌ای است. از همین حالا تردز اینستاگرام را فعال کرده و پروفایل خود را کامل نمایید. از استراتژی‌های گفته شده برای تولید محتوای جذاب و جذب فالوور استفاده کنید. با به‌کار بردن روش‌های گفته‌شده در آینده‌ای نزدیک پیجی موفق در تردز خواهیدداشت.

 

چقدر زمان نیاز است تا با اجرای استراتژی‌های پیشرفت در تردز به نتیجه مطلوب رسید؟

رشد در فضای شناور شبکه‌های اجتماعی وابسته به عوامل مختلفی است. در حقیقت برای رشد شما باید بتوانید محتوای خود را وایرال کنید. به این ترتیب می‌تواند به نتیجه دلخواه خود برسید. لازمه این اتفاق پیوستگی و مداومت در اجرای اصول فعالیت و تولید محتوا است. در صورتی که این اصول را به طور کامل رعایت کنید و بتوانید با خلاقیت خود مدلی خاص را به مخاطب ارائه دهید می‌توانید مطمئن باشید که در نهایت می‌توانید از مزایای بی‌شمار افزایش تعداد فالوورهای خود در تردز استفاده کنید.

چطور می‌توان در تردز با تولید محتوا فالوور جذب کرد؟

تولید محتوای بروز، جذاب و با کیفیت احتمالا مهم‌ترین کاری است که باید برای پیشرفت در تردز انجام دهید، بنابراین برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب به شما توصیه می‌کنیم بر روی تولید محتوای خود حساس باشید و مواردی مانند تولید محتوای جدید، ایجاد یک سبک شخصی، فعالیت در یک حوزه مشخص، استفاده از شاخص سرگرمی و استفاده از تصاویر، ویدئوها و افکت‌های تصویری جذاب را مورد توجه قرار دهید.

چگونه می‌توان با برگزاری مسابقه یا چالش فالوورهای تردز را افزایش داد؟

برگزاری مسابقه و یا دعوت کاربران به یک چالش جذاب می‌تواند مسیری بسیار سریع برای جذب مخاطب و افزایش لایک و کامنت شما باشد. به همین دلیل است که برگزاری مسابقه و چالش به عنوان یکی از محورهای اصلی استراتژی‌های پیشرفت در تردز محسوب می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)شاید از این نوشته‌ها هم خوشتان بیاید ...